Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Antigua a Barbuda - informace

Hledáte zájezd do rajského ráje na Karibiku? Naše zájezdy do Antiguy a Barbudy vás zavedou do této nádherné dvojice ostrovů, kde se snoubí bílé písečné pláže, azurové moře a exotická příroda. Antigua a Barbuda jsou synonymem pro luxus, klid a krásu Karibiku. Antigua a Barbuda je dvojice ostrovů ležících v Karibském moři mezi Karibským mořem a...

Informace o zemi Antigua a Barbuda

Hledáte zájezd do rajského ráje na Karibiku? Naše zájezdy do Antiguy a Barbudy vás zavedou do této nádherné dvojice ostrovů, kde se snoubí bílé písečné pláže, azurové moře a exotická příroda. Antigua a Barbuda jsou synonymem pro luxus, klid a krásu Karibiku.

Antigua a Barbuda je dvojice ostrovů ležících v Karibském moři mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem. Spolu s několika menšími ostrůvky tvoří tyto dvě hlavní ostrovy nezávislou státní entitu v rámci Commonwealthu. Antigua, větší z obou ostrovů, je známá svými bílými plážemi, tyrkysově modrými vodami a průzračnými korálovými útesy, což z ní činí oblíbenou destinaci pro milovníky slunce a potápění.

Antigua a Barbuda jsou rájem pro milovníky pláží. Pláže jako Jolly Beach, Dickenson Bay a Half Moon Bay jsou nádherné, vhodné pro odpočinek, plavání a různé vodní sporty. Tyto pláže jsou obklopeny palmami a exotickou vegetací, což vytváří idylickou atmosféru pro turisty.

Vnitrozemská část Antiguy nabízí zážitek z přírody. Návštěvníci mohou podniknout túry do deštných pralesů nebo prozkoumat zelené hory, které nabízejí impozantní výhledy na okolní krajinu. Větrné mlýny, které kdysi poháněly cukrovary, jsou dalším znakem historie a kultury ostrova.

Historické město St. John's, hlavní město Antiguy, je známé svými barvami, koloniálními budovami a přátelskými obyvateli. Zde můžete navštívit trhy, kde se prodávají místní produkty, jako jsou různé druhy koření, ovoce a řemeslné výrobky.

Kromě toho je Antigua a Barbuda rájem pro milovníky jachtingu a plachtění. Každoročně se zde koná Antigua Sailing Week, jedno z největších plachetních událostí na světě, které přitahuje plachetnice z celého světa.

Místní kuchyně je bohatá a chutná, zahrnující čerstvé mořské plody, tropické ovoce a tradiční karibská jídla. Conch, mahi-mahi a langusty jsou oblíbené pokrmy mezi turisty.

Antigua a Barbuda jsou destinací, která láká milovníky přírody, slunce a dobrodružství. S krásnými plážemi, pestrými vodními aktivitami a pohostinnými obyvateli jsou tyto ostrovy ideálním místem pro relaxaci a objevování krás Karibiku.

Antigua a Barbuda - informace o destinacích

Mapa Antigua a Barbuda - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám