Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Azorské ostrovy - informace

Hledáte zájezd na malebné Azorské ostrovy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Azorské ostrovy jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto jedinečnou destinaci. Naše zájezdy na Azorské ostrovy jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Azorské ostrovy,...

Informace o zemi Azorské ostrovy

Hledáte zájezd na malebné Azorské ostrovy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Azorské ostrovy jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto jedinečnou destinaci. Naše zájezdy na Azorské ostrovy jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Azorské ostrovy, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Azorské ostrovy jsou krásnou součástí Portugalské republiky, nacházející se v Atlantském oceánu asi 1 360 km od pevninského Portugalska. Tvoří autonomní region s vlastní vládou a unikátní přírodou.

Azorské ostrovy se skládají z devíti hlavních ostrovů: São Miguel, Terceira, Faial, Pico, São Jorge, Graciosa, Flores, Corvo a Santa Maria. Každý z těchto ostrovů má svůj jedinečný charakter a nabízí návštěvníkům různorodé zážitky.

São Miguel je největší ostrov a domovem hlavního města Ponta Delgada. Tento ostrov je známý svými termálními prameny, jezery a krásnými krajinnými scenériemi. Terceira je dalším významným ostrovem s bohatou historií a zajímavými památkami, jako je historické centrum Angra do Heroísmo, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Faial je známý svým přístavem Horta, který je oblíbeným místem pro jachtaře z celého světa. Ostrov Pico je domovem nejvyšší hory Portugalska, hory Pico, která je oblíbená destinace pro horolezce a turisty. São Jorge je známý svými strmými útesy a malebnými vesničkami. Graciosa je známá svými bílými domy a zelenými poli. Flores a Corvo jsou menší a klidnější ostrovy, ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a přírodní krásy.

Azorské ostrovy jsou také známé svou bohatou faunou a flórou. Jsou domovem mnoha endemických druhů rostlin a zvířat. V Atlantském oceánu kolem ostrovů můžete pozorovat delfíny, velryby a různé druhy ryb při potápění.

Kromě přírodní krásy mají Azorské ostrovy také bohatou kulturní scénu. Lidé zde pořádají tradiční festivaly, jako je Festival do Espírito Santo, kde se slaví s bohatými hostinami a tradiční hudbou.

Celkově lze říci, že Azorské ostrovy jsou malebnou destinací, která nabízí neuvěřitelnou přírodu, kulturu a možnosti pro dobrodružství v jednom z nejkrásnějších koutů světa.

Mapa Azorské ostrovy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám