Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bahamy - informace

Hledáte zájezd na slunné Bahamy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Bahamy jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto rájovou destinaci. Naše zájezdy na Bahamy jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Bahamy, které splní vaše očekávání a představy...

Informace o zemi Bahamy

Hledáte zájezd na slunné Bahamy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Bahamy jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto rájovou destinaci. Naše zájezdy na Bahamy jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Bahamy, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Bahamy, plným názvem Commonwealth Bahamů, jsou tvořeny více než 700 ostrovy a 2 000 malými ostrůvky, které se rozkládají v Atlantském oceánu, blízko východního pobřeží Spojených států amerických. Tato tropická rájová destinace je známá svými bílými písečnými plážemi, tyrkysově modrými vodami a bohatým podmořským životem.

Hlavním městem Bahamů je Nassau, nacházející se na ostrově New Providence. Nassau je známé svými historickými památkami, jako je Queen's Staircase, Fort Fincastle a Pirátský muzeum, které připomíná éru pirátství v Karibiku. Město je také centrem obchodu, zábavy a tradičních karibských trhů.

Bahamy jsou oblíbené mezi milovníky potápění a šnorchlování díky svým úchvatným koralovým útesům. Great Barrier Reef je jedním z nejznámějších a největších korálových útesů na světě, což činí Bahamy ideálním místem pro objevování podmořského světa.

Mimo pláže a potápění můžete na Bahamách zažít také další dobrodružství, jako jsou výlety na mořských psech, rybaření, jachting a průzkum malebných odlehlých ostrovů.

Bahamy mají také bohatou kulturu a tradice, které jsou ovlivněny africkými, karibskými a britskými kořeny. Místní kuchyně je rozmanitá, s čerstvými mořskými plody, tropickým ovocem a exotickými kořeněnými pokrmy.

Celkově lze říci, že Bahamy jsou rájem pro odpočinek a dobrodružství, kde můžete zažít krásy tropického prostředí a užít si relaxaci na jedné z nejkrásnějších pláží na světě.

Bahamy - informace o destinacích

Mapa Bahamy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám