Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Benin - informace

Hledáte zájezd do záhadného Beninu? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Beninu jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto fascinující zemi v západní Africe. Naše zájezdy do Beninu jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Beninu, které splní vaše...

Informace o zemi Benin

Hledáte zájezd do záhadného Beninu? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Beninu jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto fascinující zemi v západní Africe. Naše zájezdy do Beninu jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Beninu, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Benin, oficiálně známý jako Beninská republika, je země nacházející se v západní Africe, která se vyznačuje bohatou historií, kulturním dědictvím a rozmanitou přírodou. Leží mezi Nigérií na východě, Togem na západě, Burkinou Faso a Nigerem na severu, a Atlantským oceánem na jihu. Benin, známý také jako "Země nebeského míru", je domovem různých etnických skupin, každá s vlastními tradicemi, jazyky a kulturou.

Jednou z nejznámějších atrakcí v Beninu jsou historické město Ouidah a přilehlá hradba, která byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Ouidah je známá jako centrum voodoo kultury, a návštěvníci zde mohou objevovat různé rituály a tradice spojené s tímto náboženstvím. Další důležitou památkou v Ouidahu je Hřbitov otroků, který připomíná temné období obchodu s otroky v 17. a 18. století.

Benin má také bohaté kulturní dědictví v oblasti umění a řemesel. Země je známá svými tradičními sochami a maskami, které jsou často spojeny s náboženskými a společenskými událostmi. Místní trhy a řemeslníci nabízejí turistům možnost zakoupit autentické suvenýry a umělecké předměty.

Přírodní krásy Beninu zahrnují národní parky a rezervace, jako je park Pendjari, který je domovem procházejícím se velbloudům, lidoopům, slonům a dalším divokým zvířatům. Tento park nabízí safari možnosti a umožňuje návštěvníkům objevit africkou divočinu v její přirozené kráse.

Během návštěvy Beninu můžete také ochutnat tradiční africkou kuchyni. Pokrmy jsou často připravovány z místních surovin, jako jsou yams, rýže, ryby a maso, a jsou kořeněny místními bylinkami a kořením.

Celkově lze říci, že Benin je zemí, která nabízí bohaté zážitky pro cestovatele toužící po poznání bohaté historie, kultury a přírodní krásy Afriky. Jeho pohostinní obyvatelé, tradiční rituály a fascinující památky činí z Beninu jedinečnou a nezapomenutelnou destinaci pro každého návštěvníka.

Benin - informace o destinacích

Mapa Benin - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám