Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Burkina Faso - informace

  Hledáte zájezd do exotického Burkina Faso? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Burkina Faso vás zavedou do této fascinující země v západní Africe, která je známá svou bohatou kulturou, tradičními vesnicemi a pohostinnými lidmi. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování....

Informace o zemi Burkina Faso

 

Hledáte zájezd do exotického Burkina Faso? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Burkina Faso vás zavedou do této fascinující země v západní Africe, která je známá svou bohatou kulturou, tradičními vesnicemi a pohostinnými lidmi. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování.

Burkina Faso, nacházející se v západní Africe, je zemí bohatou na kulturu, tradice a pohostinnost místních obyvatel. I přesto, že patří mezi jedny z nejchudších zemí na světě, nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých zážitků a příležitostí k objevování.

Ouagadougou, hlavní město Burkiny Faso, je pulzujícím centrem kultury a umění. Zde můžete navštívit tradiční trhy, kde se prodávají řemeslné výrobky, textilie a místní speciality. Město je také známé svými festivity, hudbou a tancem, které jsou důležitou součástí života zdejších obyvatel.

Burkina Faso má bohatou tradiční kulturu, která je patrná v umění, hudbě, tanci a řemeslech. Místní tance jako Balafon, Yankadi a Sabar jsou populární a často jsou součástí kulturních událostí a festivalů. Řemeslné výrobky, jako jsou batikované látky, keramika a šperky, jsou také oblíbené mezi návštěvníky.

Země je bohatá na přírodní krásy. Národní parky jako je Arly Wildlife Reserve jsou domovem pro vzácné druhy zvířat, jako jsou lvi, sloni, gepardi a nosorožci. Tato místa nabízejí jedinečné safari zážitky pro milovníky divoké přírody.

Burkina Faso je rovněž známa svými historickými památkami. Ruiny starověkých měst, jako jsou Tiebele a Loropeni, jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a poskytují pohled do minulosti země.

Místní kuchyně v Burkina Faso je chutná a pestrostí. Tradiční pokrmy zahrnují různé druhy masa, jako je hovězí a kuřecí, které jsou často podávány s omáčkami a kořením. Fufu, což je těsto z mouky a vody, je běžná příloha. Místní káva je také oblíbená a často se podává s příchutí.

Burkina Faso je zemí s bohatou dědictvím, jedinečnou kulturou a pohostinnými obyvateli. Pro cestovatele, kteří hledají autentické zážitky a zároveň chtějí objevovat krásy afrického kontinentu, je tato země fascinující destinací.

Burkina Faso - informace o destinacích

Mapa Burkina Faso - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám