Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chatky U Tesařů Bítov chata

Chatky U Tesařů se nachází v krásné oblasti jižní Moravy, v lokalitě Bítov - Horka. Na své si přijdou milovníci cyklistiky i pěší turistiky. Chatky U Tesařů nabízí samostatné ubytovací jednotky pro rodiny s dětmi s nádherným výhledem na zátoku a zříceninu hradu Cornštejn.   Poloha:  Chatky U Tesařů

65 zájezdů od 17 250 Kč

Popis hotelu ?

www.utesaru.cz

Chatky U Tesařů se nachází v krásné oblasti jižní Moravy, v lokalitě Bítov - Horka. Na své si přijdou milovníci cyklistiky i pěší turistiky. Chatky U Tesařů nabízí samostatné ubytovací jednotky pro rodiny s dětmi s nádherným výhledem na zátoku a zříceninu hradu Cornštejn.
 
Poloha: 
Chatky U Tesařů v lokalitě Bítov - Horka, cca 100m od vody, jsou situované na jižní stranu s kouzelným výhledem na zátoku a zříceninu hradu Cornštejn. Zátoka Vranovské přehrady, vhodná ke koupání, je v dosahu 15 minut chůze. Značené cyklotrasy vedené např. Národním parkem Podyjí vzdáleném cca 16km, nebo napojené na cyklotrasy v Rakousku, jsou v bezprostředním okolí.  Veteran Muzeum Bítov cca 0,2km, zámek Vranov nad Dyjí cca 12 km, zámek Uherčice cca 15 km, Národní park Podyjí cca 16 km, hrad Hardegg v Rakousku cca 25 km, historické město Znojmo cca 32 km a krásné historické město Telč cca 35 km.
 
Vybavení:
Chatky U Tesařů nabízí k pronájmu 4 dvojchaty, celkem tedy 8 chat (apartmánů) - samostatné ubytovací jenotky pro rodiny s dětmi. Areál chat je zatravněný, jsou zde ohniště, dětské hřiště, menší bazén a hřiště na volejbal nebo nohejbal, terasa s posezením a přenosným grilem. V areálu Chatky U Tesařů je parkoviště pro ubytované hosty.
 
Internet:
Chatky U Tesařů jsou vybaveny bezplatnou WI-FI.
 
Sport a zábava:
V areálu Chatky U Tesařů jsou ohniště, dětské hřiště, menší bazén a hřiště na volejbal nebo nohejbal.
 
Pro děti:
Chatky U Tesařů mají dětské hřiště a menší bazén.
 
Ubytování:
Chatky U Tesařů nabízejí nově vybudované zděné chaty pro 5 nebo 10 osob a terasu s posezením a přenosným grilem. Nachází se v nich ložnice (1x manželská postel, 1x patrová postel, velká šatní skříň), obývací pokoj (jídelní stůl, sedačka) s plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou (WC, sprchový kout).
 
Strava:
Chatky U Tesařů mají vlastní plně vybavený kuchyňský kout.
 
Tipy na výlety:
Zátoka Vranovské přehrady, vhodná ke koupání, je v dosahu 15 minut chůze. Značené cyklotrasy vedené např. Národním parkem Podyjí, nebo napojené na cyklotrasy v Rakousku, jsou v bezprostředním okolí. V okolí penzionu je bezpočet značených pěších tras pro turisty, např. procházka krásnou přírodou k hrabu Bítov nebo ke zřícenině Cornštejn. V případě nepříznivého počasí je možno navštívit termální lázně Rabss v nedalekém Rakousku. 

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů

Změňte použité filtry, zrušte je, nebo přejděte na aktuální nabídku:


Zrušit zadané filtry

Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Chatky U Tesařů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám