Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Orea Congress Hotel Brno hotel

Orea Congress hotel Brno je umístěn nedaleko brněnského výstaviště a má tak strategickou polohu pro obchodní cesty. Svou vybaveností je nejlepší volbou pro pořádání konferencí, nabízí moderní českou i světovou kuchyň a celkově moderní styl a kvalitní služby jsou nejlepší volbou pro odpočinek při

Dovolená se psem

Popis hotelu ?

www.orea.cz

Orea Congress hotel Brno je umístěn nedaleko brněnského výstaviště a má tak strategickou polohu pro obchodní cesty. Svou vybaveností je nejlepší volbou pro pořádání konferencí, nabízí moderní českou i světovou kuchyň a celkově moderní styl a kvalitní služby jsou nejlepší volbou pro odpočinek při vašich business cestách. Hodí se i pro pořádání svateb.
 
Poloha:
Orea Congress hotel Brno je nově zrekonstruovaný hotel, dříve známý pod jménem Voroněž I. Hotel sousedí s Výstavištěm Brno, má konferenční prostory a restauraci s barem.
 
Vybavení:
Největší kongresové centrum v regionu s nejmodernějším technickým vybavením a vysokou variabilitou naleznete právě v Orea Congress Hotel Brno. Své vozidlo si můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti za poplatek 240 Kč / den.
 
Internet:
Možnost Wi-Fi připojení na pokojích hotelu Orea Congress Brno.
 
Zábava:
Kulturních akce ve městě a v jejím okolí, mnoho významných památek, které stojí za návštěvu. Mezi hlavní patří např. hrad Špilberk, vila Tugendhat, hrad Veveří, ZOO, Brněnská přehrada, Jungle park, Vida! Science centrum.
 
Sportovní nabídka:
Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení hotelové fitness centrum, kde mají hosté v rámci pobytu vstup zdarma.
 
Pro děti:
Dětská postýlka je zdarma na vyžádání. 
 
Ubytování:
370 pokojů v několika kategoriích - nově zrekonstruované designové Executive a Deluxe pokoje a základně vybavené pokoje Classic.
Pokoje Executive - nově zrekonstruované pokoje v nejvyšších patrech hotelu (7. až 10. patro) jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem a WC, TV / SAT, klimatizací, pracovním stolem, telefonem, trezorem, minibarem. Výhled je buď na zeleň v okolí hotelu, areál brněnského výstaviště nebo historické centrum města, případně na řeku Svratku. Některé pokoje mají balkón. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby.
Pokoje Deluxe - nově zrekonstruovaný pokoj v moderním designu v 5. a 6. patře hotelu s částečným výhledem na areál VV nebo řeku Svratku, případně na zeleň v okolí hotelu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem a WC, TV / SAT, klimatizací, pracovním stolem, čajovým a kávovým setem, telefonem, trezorem, minibarem. V pokojích je možné umístit přistýlku.
Pokoje Classic - se nachází v 1. až 4. patře. Jsou vybaveny koupelnou s vanou, fénem, WC, pracovním stolem, telefonem, TV / SAT. V pokojích je možné umístit přistýlku.
Pobyt s pejsky je možný pouze v pokojích typu Classic a Deluxe po předchozí rezervaci za příplatek cca 400 Kč / noc.
 
Pro handicapované: 
OREA Congress hotel Brno má bezbariérový přístup do budovy, bezbariérové veřejné a konferenční prostory a restauraci s barem.
 
Stravování:
Restaurace a stravování je k dispozici od 11:00 - 22:00 hod. v hotelové restauraci Fairside, která se zaměřuje zejména na moderní českou a středomořskou kuchyni s mezinárodními trendy. Dále mohou hosté využívat Fairside bar, který je oblíbený pro neformální setkání, mohou si zde vychutnat tradiční české pivo, koktejly nebo kávu s dezertem. V moderně zařízené restauraci Atrium v 1.patře jsou servírovány snídaně formou bohatého bufetu. Je v provozu od 6:30 - 10:00 hod.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • OREA Congress hotel Brno

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám