Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Česká Republika - informace

Hledáte zájezd po České republice? Pak jste na správném místě! Česká republika je zemí bohatou na historii, kulturu a přírodní krásy. Naše nabídky zájezdů po České republice vám přinesou možnost objevit jedinečné památky, malebná města, pohádkové zámky a krásné přírodní scenérie. Česká republika, ležící v srdci Evropy, je zemí s bohatou historií...

Informace o zemi Česká Republika

Hledáte zájezd po České republice? Pak jste na správném místě! Česká republika je zemí bohatou na historii, kulturu a přírodní krásy. Naše nabídky zájezdů po České republice vám přinesou možnost objevit jedinečné památky, malebná města, pohádkové zámky a krásné přírodní scenérie.

Česká republika, ležící v srdci Evropy, je zemí s bohatou historií, architekturou, kulturou a přírodními krásami. Tato země, známá také jako země tisíce věží, nabízí návštěvníkům neuvěřitelnou rozmanitost od malebných horských oblastí po historická města a zámky.

Praha, hlavní město České republiky, je jednou z nejkrásnějších evropských metropolí. Staré Město s jeho krásnými historickými budovami, Karlovým mostem a Pražským hradem je nesmírně oblíbenou atrakcí. Kromě toho můžete navštívit pražské muzea, umělecké galerie a procházet se úzkými uličkami, kde najdete tradiční kavárny a obchody.

Česká republika je rovněž známá svými hradními a zámeckými komplexy. Hrad Karlštejn, nedaleko Prahy, je ikonickým středověkým hradem, který je znám svou impozantní architekturou a historií. Zámek Český Krumlov, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, je dalším úžasným místem, které přitahuje návštěvníky svou pohádkovou atmosférou.

Pro milovníky přírody má Česká republika mnoho nabídnout. Krkonoše, Jeseníky a Šumava jsou pohořími, které lákají turisty na pěší túry, lyžování a horskou cyklistiku. Třeboňsko, Lednicko-Valtický areál a Adršpašskoteplické skály jsou chráněnými přírodními oblastmi, které přinášejí unikátní přírodní krásy.

Česká kuchyně je plná chutí a tradic. Národní pokrmy jako svíčková na smetaně, bramborák, trdelník a pivo jsou neodmyslitelnou součástí místní kulinářské scény. V České republice najdete také mnoho pivovarů, kde můžete ochutnat tradiční česká piva.

Celkově lze říci, že Česká republika je zemí, která nabízí návštěvníkům kombinaci bohaté historie, úchvatné architektury, přírodních krás a chutí. Je to ideální místo pro cestovatele, kteří hledají kulturní zážitky, dobrodružství v přírodě a autentickou atmosféru střední Evropy.

Mapa Česká Republika - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám