Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Carlton Hotel Praha 3 hotel

Hotel Carlton je elegantní, kompletně přestavěný hotel, situovaný do historické zástavby pražské čtvrti Žižkov, jen 4 stanice tramvají od centra Prahy. Zajímavostí jistě pro mnohé bude, že Hotel Carlton podává snídaně v restauraci v původních sklepeních z 19. století.   Pohoha: Hotel Carlton Praha

Nový hotel

Popis hotelu ?

www.hotelcarltonprague.cz

Hotel Carlton je elegantní, kompletně přestavěný hotel, situovaný do historické zástavby pražské čtvrti Žižkov, jen 4 stanice tramvají od centra Prahy. Zajímavostí jistě pro mnohé bude, že Hotel Carlton podává snídaně v restauraci v původních sklepeních z 19. století.
 
Pohoha:
Hotel Carlton Praha se nachází v historické části pražské čtvrti Žižkov. Výhodná poloha v klidné zóně hlavního města nedaleko obchodního a historického centra Prahy - Václavského a Staroměstského náměstí, pouze 5 minut tramvají. Hlavní nádraží v těsné blízkosti. V těsné blízkosti hotelu je tramvajová zastávka a k hlavnímu vlakovému nádraží a stanici metra na trase C je to od hotelu jen 7 minut (4 stanice tramvají).
 
Vybavení:
Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných dvou a třílůžkových pokojích s klimatizací. Příjemná recepce s lobby barem, snídaně podávané v restauraci v původních sklepeních z 19. století. Dále tu najdete konferenční salonek, business koutek (PC s tiskárnou a internetovým připojením), konferenční služby, směnárnu, úschovnu zavazadel, Wi-Fi.
 
Internet:
Carlton Hotel Praha disponuje připojením k Wi-Fi zdarma a to i na pokojích.
 
Ubytování:
1lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko-King Size), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma).
3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko/3x jednolůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma).
Junior Suite, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko + posezení), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma).
 
Stravování:
Hotel Carlton Praha podává snídaně v restauraci v původních sklepeních z 19. století (bufet). Káva s sebou každý den zdarma.
 
Tipy na výlety:
V okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, O2 arena Praha, Aquapalace.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Praha 3 - Hotel Carlton

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám