Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Delta Seč Hotel hotel

Hotel Delta Seč najdete v chráněné krajinné oblasti Železné hory. Prostředí je svojí krásou a nedotčenou přírodou ideální pro turistiku a rekreaci. Potěší Vás krásně vybavené prostorné pokoje, balkonky a hotelové parkoviště přímo u objektu. Výborné jídlo si vychutnáte v hotelové restauraci, která

Dovolená se psem

Popis hotelu ?

www.hoteldeltasec.cz

Hotel Delta Seč najdete v chráněné krajinné oblasti Železné hory. Prostředí je svojí krásou a nedotčenou přírodou ideální pro turistiku a rekreaci. Potěší Vás krásně vybavené prostorné pokoje, balkonky a hotelové parkoviště přímo u objektu. Výborné jídlo si vychutnáte v hotelové restauraci, která disponuje terasou a salonkem.
 
Poloha:
Hotel Delta Seč leží v samém srdci CHKO Železné hory v těsné blízkosti Sečské přehrady. Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, koupání, odpočinek, turistiku, cyklistiku, rybolov a mnoho dalšího. Místo nabízí služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry a teambuildingů. Zázemí hotelu, krásná příroda a poloha pár kroků od přehrady Seč, kde je hotel situován, nabízí bohaté vyžití. Místo je skvělým výchozím bodem pro turistiku, cykloturistiku a nabízí mnoho možností pro vyznavače vodních sportů. Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, koupání, odpočinek, turistiku, cyklistiku, rybolov, zimní sporty a mnoho dalšího. Dále mohou klienti využít například stolní tenis, půjčovnu lodí a padlbordů. Ve vzdálenosti 500 metrů od hotelu se nachází aquacentrum a individuální wellness.
 
Vybavení:
V hotelu Delta Seč jsou k dispozici dva balkony, restaurace s terasou a salonkem a soukromé hotelové parkoviště.
 
Sport a zábava:
Od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy. Pár kroků od hotelu je Sečská přehrada s krásnými plážemi a pestrou nabídkou vodních sportů.
 
Ubytování:
V hotelu Delta Seč je ubytování zajištěno ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a rodinných apartmánech, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a balkonem s výhledem do přírody. Rodinný apartmán se skládá ze dvou pokojů a to jeden pokoj s manželským lůžkem a druhý pokoj s oddělenými lůžky. K dispozici jsou v apartmánu dva balkony a dvě koupelny se sprchou a WC. Domácí zvíře povoleno za poplatek. 
 
Stravování:
V hotelovém komplexu je pro hosty denně otevřena restaurace, která je zaměřená zejména na českou kuchyni. Součástí restaurace je prostorná terasa a salonek.
 
Tipy na výlet:
Poznávání historických měst v okolí jako Kutná Hora, Chrudim, Heřmanův Městec, Pardubice. Za návštěvu také stojí hrady a zámky v okolí a to například Zámecký areál v Cholticích, zámek Žleby, zámek Pardubice, Zámek Kačina, Zámek Český Šternberk.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Hotel Delta Seč

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám