Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Apoksiomen Mali Losinj hotel

Hotel Apoksiomen najdete ve městě Mali Lošinj v Chorvatsku. Luxusní ubytování Vám nabídne minibar, Wi-Fi připojení, velkou LCD televizi a klimatizaci ve všech pokojích. Pěkné posezení nabízí terasa, kde oceníte kulinářské delikatesy připravené hotelem. Město je ideální pro cyklistiku a námořní

Popis hotelu ?

hotel-apoksiomen.hr

Hotel Apoksiomen najdete ve městě Mali Lošinj v Chorvatsku. Luxusní ubytování Vám nabídne minibar, Wi-Fi připojení, velkou LCD televizi a klimatizaci ve všech pokojích. Pěkné posezení nabízí terasa, kde oceníte kulinářské delikatesy připravené hotelem. Město je ideální pro cyklistiku a námořní turistiku.
 
Poloha:
Hotel Apoksiomen se nachází na nábřeží, obklopen malebnými kamennými domy a úzkými uličkami starého města Mali Lošinj, malého pobřežního městečka, jehož obyvatelé žijí z moře a pro moře. Okolí hotelu je synonymem nedotčené přírody, skrytých zátok s křišťálově čistým mořem, voňavých středomořských bylin, promenád, cyklostezek, námořní turistiky, gastronomie a přátelských hostitelů.
 
Vybavení:
Hotel Apoksiomen nabízí minibar a krásnou terasu.
 
Internet:
Hotel Apoksiomen poskytuje Wi-Fi připojení.

Sport a zábava:
V okolí hotelu Apoksiomen najdete spoustu cyklostezek. 
 
Ubytování:
Hotel Apoksiomen má 24 komfortních pokojů a jeden junior suite. Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované a mají připojení k internetu, LCD televizor (Sattelite), telefon s přímou volbou, minibar, bezpečnostní schránku a vysoušeč vlasů.
 
Stravování:
Na krásné terase hotelu Apoksiomen u moře si vychutnáte bohatou snídani i tradiční domácí pokrmy založené na rybích specialitách připravovaných z domácích čerstvých surovin a olivového oleje. Možnost dokoupení večeří (HB) - menu o 3 chodech. Bohatý vinný lístek nabízí výběr vín ze všech chorvatských oblastí (Istrie, Dalmácie, Međimurje a Slavonie) a přátelský personál vám bude vždy k dispozici, aby se vaše dovolená stala tím nejkrásnějším zážitkem a abyste se chtěli co nejdříve vrátit.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Apoksiomen

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám