Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatské národní parky hotel

Svou velikostí patří Chorvatsko k menším evropským zemím. Jeho historické a přírodní zajímavosti se zde však koncentrují v takové míře, že patří k turisticky nejvyhledávanějším regionům světa. Spojte pobyt u průzračného moře s poznáváním světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Pojeďte se

1 zájezd od 7 490 Kč

Popis hotelu ?

Svou velikostí patří Chorvatsko k menším evropským zemím. Jeho historické a přírodní zajímavosti se zde však koncentrují v takové míře, že patří k turisticky nejvyhledávanějším regionům světa. Spojte pobyt u průzračného moře s poznáváním světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Pojeďte se podívat, jak vypadají místa, kde se téměř před padesáti lety točily mayovky s neohroženým Apačem Vinnetouem. Objevte jeskyni s pokladem na Stříbrném jezeře, představte si přestřelku s padouchy v rokli Paklenice nebo zavítejte do Trogiru alias Santa Fé ve filmovém Vinnetouovi. Obdivujte umělecké a historické skvosty ve starobylých městech a vykoupejte se v národních parcích Kornaty nebo Krka. Základnou pro poznávání vám bude letovisko Biograd na Moru, které leží přibližně uprostřed chorvatského pobřeží, a kromě odpočinku na pláži vybízí i k procházkám po přístavní promenádě nebo k návštěvě taveren, kaváren či diskoték.

Program zájezdu:
1. den

Odjezd z České republiky.

2. den
Návštěva pohoří Velebit, procházka národním parkem Paklenica, kaňonem, kde se točily scény z filmů o Vinnetouovi. Možnost výstupu k jeskyni Manita Peč. Ubytování v Biogradu an Moru.

3. den
Volný program, koupání na plážích v Biogradu na Moru.

4. den
Výlet do dalmatské metropole Splitu – prohlídka antické rezidence římského císaře Diokleciána, Diokleciánovo mauzoleum, labyrint středověkých uliček, promenáda, možnost výstupu na vyhlídku na vrchu Marjan. Odpoledne návštěva starobylého Trogiru, města na ostrůvku s jedinečnými středověkými památkami, kde se točily scény filmu Vinnetou – Poslední výstřel.

5. den
Volný program, koupání na plážích v Biogradu na Moru.

6. den
Výlet do národního parku Krka k vodopádům u Skradinského buku, místo natáčení Vinnetoua, návštěva tradičního vodního mlýna, možnost koupání pod vodopády. Návštěva Šibeniku, historické centrum, katedrála sv. Jakuba, pevnost s panoramatickým rozhledem.

7. den
Volný program, koupání. Možnost fakultativního lodního výletu do národního parku Kornati. Rozlehlé souostroví tvořené téměř 150 holými ostrůvky, jež obklopuje azurové moře.

8. den
Volný program, koupání.

9. den
Plitvická jezera, jedinečný národní park tvoří řeky Matica, Rječica, Plitvica a Korana, 16 jezer a desítky vodopádů. Místo natáčení filmu Poklad na Stříbrném jezeře. Jízda vláčkem, plavba lodí po jezeru Kozjak, procházka kolem Horních a Dolních jezer k Velkému vodopádu.

10. den
Návrat do České republiky.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
24.10. - 30.10.2024 7 dní / 6 nocí autobusem polopenze
1 typ pokoje » Čtyřlůžkové studio
14 980 Kč za 2 dospělé
7 490 Kč za osobu
SLEVA až 4 %
−624 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze dvou jídel (večeře se.. Celý popisek
Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze dvou jídel (večeře se zpravidla skládá z polévky, hlavního jídla, salátu a dezertu)

Doprava:
Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Cena zahrnuje:
4x ubytování s polopenzí v apartmánech s vlastním příslušenstvím a klimatizací, dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
vstupy, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč - tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna - tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč.
Odjezd z: Děčín

Další používané názvy

  • Chorvatské národní parky

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám