Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Apartmány Brasilia studia a apartmány

Apartmány Brasilia leží ve vesničce Starigrad v Chorvatsku. Kousek od ubytování najdete pěknou dlouhou pláž, kde si dopřejete zasloužený relax a zahrajete si plážové a vodní sporty. Pokoje, které jsou situovány v prvním a druhém patře ubytování, Vám nabídnou satelitní TV, Wi-Fi a klimatizaci zdarma,

Pláž do 300 m

Popis hotelu ?

Apartmány Brasilia leží ve vesničce Starigrad v Chorvatsku. Kousek od ubytování najdete pěknou dlouhou pláž, kde si dopřejete zasloužený relax a zahrajete si plážové a vodní sporty. Pokoje, které jsou situovány v prvním a druhém patře ubytování, Vám nabídnou satelitní TV, Wi-Fi a klimatizaci zdarma, plně vybavený kuchyňský kout a koupelnu. Potěší Vás i zahradní gril a parkování přímo u pozemku.
 
Poloha:
Apartmánový dům Brasilia je situován cca 300 m od moře, 15 min od dlouhé hlavní pláže, 1 km od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.
 
Vybavení:
Pěkná dobře řešená vilka Brasilia se čtyřmi prostornými a velmi dobře vybavenými apartmány (v prvním a druhém patře) Vám nabídne zahradní gril, prostorné balkony se sluneční střechou a parkování zdarma na oploceném pozemku.
 
Internet:
Apartmány Brasilia nabízejí Wi-Fi připojení zdarma.
 
Sport a zábava:
Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu zajímavých aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem po Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Dále si užijete plážových a vodních sportů.
 
Pláž:
Pláže ve Starigradu jsou rozmanité (oblázky - hrubý písek - betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdné. Krásná několikakilometrová hlavní pláž, se zříceninou pevnosti Večka kula, je vzdálena cca 15 min chůze od apartmánů Brasilia. Vstup do vody je pozvolný.
 
Ubytování:
Čtyři pěkné prostorné apartmány se satelitní TV, wifi a klimatizací (zdarma) nabízejí plný komfort pro 4 až 5 osob (ložnice s dvoulůžkem a skládacím křeslem a skládací dvoulůžko v obývacím pokoji, předsíň s věšákem). Dobře vybavené kuchyňské kouty mají k dispozici kávovar, dvojvařič, toaster, mikrovlnou troubu, digestoř, úklidové prostředky, ledničku a kompletní základní vybavení (nadstandartní), koupelna zahrnuje sprchový kout a WC. 
 
Stravování:
Vlastní vaření nebo možnost dokoupení polopenze v restauraci Konoba Batela - snídaně částečný bufet, večeře servírovaná - polévka, hlavní chod (výběr ze dvou menu), salát, dezert a voda (ostatní nápoje možnost objednání za úhradu).

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Apartmány Brasilia

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám