Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Finsko - informace

Hledáte zájezd do Finska, země tisíců jezer a lesů na severu Evropy? Finsko nabízí zájezdy do jedinečného přírodního ráje, kde se můžete těšit na krásné jezera, borovicové lesy a zimní zázraky. Toto severní království je známé svou čistotou, klidem a bohatým venkovským životem. Finsko, země v severní Evropě, je známé svou jedinečnou kombinací...

Informace o zemi Finsko

Hledáte zájezd do Finska, země tisíců jezer a lesů na severu Evropy? Finsko nabízí zájezdy do jedinečného přírodního ráje, kde se můžete těšit na krásné jezera, borovicové lesy a zimní zázraky. Toto severní království je známé svou čistotou, klidem a bohatým venkovským životem.

Finsko, země v severní Evropě, je známé svou jedinečnou kombinací nádherné přírody, moderního designu a bohaté kultury. Tato země ležící na rozhraní mezi východním a západním světem nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Hlavním městem Finska je Helsinki, které je architektonicky působivé a plné kulturního dědictví. Turisté se mohou procházet historickými čtvrtěmi, navštívit ikonické památky, jako je Katedrála v Helsinkách, a ochutnat skvělé finské kulinářské poklady v místních restauracích.

Finsko je zemí tisíců jezer a lesů, což z něj činí ráj pro milovníky přírody. Národní parky, jako je Národní park Lemmenjoki a Národní park Nuuksio, nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, rybaření, cykloturistiku a pozorování divoké zvěře. V zimních měsících můžete využít bohaté nabídky lyžování a snowboardingu.

Zážitkem je i pobyt v tradičním finském srubu nebo v pronajaté chatě na břehu jezera. Sauny jsou nepostradatelnou součástí finské kultury a jsou k dispozici na mnoha místech po celé zemi. Zážitek z ochlazení se v jezeře nebo v zasněženém kraji po saunování je jedinečný.

Finský design je celosvětově uznáván. Turisté mohou navštívit muzea a obchody, kde mohou obdivovat a zakoupit skvosty finského designu, jako jsou nábytek, sklo a keramika.

Kromě toho jsou ve Finsku oblíbené různé kulturní akce a festivaly, včetně koncertů a folklorních slavností, které oslavují finskou kulturu a tradice.

Finsko je známé také svými zimními sporty a lyžařskými středisky. Lapland, severní část země, je domovem Santa Clause a nabízí možnost pozorovat polární záři a zážitky ze zimních aktivit.

Celkově lze říci, že Finsko je zemí, která se může pochlubit krásnou přírodou, bohatou kulturou a moderním stylem. Pro turisty je to destinace, která nabízí širokou škálu zážitků a možností pro relaxaci a dobrodružství.

Finsko - informace o destinacích

Mapa Finsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám