Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francie - informace

Hledáte zájezd do Francie, jedné z nejznámějších a nejkrásnějších zemí světa? Francie nabízí zájezdy do bohatého kulturního dědictví, úchvatných historických památek, světoznámé kuchyně a rozmanitých krajin. Zájezdy do Francie vám umožní prozkoumat různé regiony této země a objevit její jedinečné kouzlo. Francie, země známá jako "země lásky" a ...

Informace o zemi Francie

Hledáte zájezd do Francie, jedné z nejznámějších a nejkrásnějších zemí světa? Francie nabízí zájezdy do bohatého kulturního dědictví, úchvatných historických památek, světoznámé kuchyně a rozmanitých krajin. Zájezdy do Francie vám umožní prozkoumat různé regiony této země a objevit její jedinečné kouzlo.

Francie, země známá jako "země lásky" a "země světla," je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě. Tato země v západní Evropě je bohatá na kulturu, historii, kulinářské dobrodružství a nádhernou přírodu.

Hlavním městem Francie je Paříž, která je symbolem romantiky a elegance. Město světla je domovem ikonických památek, jako je Eiffelova věž, Louvreské muzeum s obrazem Mona Lisy a katedrála Notre-Dame. Paříž je také známá svými krásnými bulváry, trhy, módními butiky a kavárnami, které nabízí autentický zážitek z francouzské kultury.

Francie je také zemí vinařství a kulinářského umění. Pro milovníky vína je Burgundsko, Bordeaux a Champagne synonymem pro výjimečná vína a vinice, které lze navštívit. Kulinářská nabídka zahrnuje nejlepší sýry, bagety, croissanty, a zákusky, jako je tarte tatin a macarons. Francie je domovem některých z nejlepších restaurací na světě a má mnoho tříhvězdičkových Michelinových restaurací.

Historie Francie je bohatá a odráží se v různých památkách po celé zemi. Kromě Paříže můžete navštívit historická města, jako je Versailles s královským palácem, Mont Saint-Michel s klášterem na skalním ostrově, a katedrálu Chartres, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Francie je také známá svou přírodou krásou. Francouzské Alpy nabízí lyžařské a horské dobrodružství, zatímco jižní Francie má krásné pláže na Azurovém pobřeží a Korsiku. Dále můžete prozkoumat krajiny v Provence, Normandii a Bretani, které jsou známé pro svou malířskou inspiraci a malebné scenérie.

Francie je také centrem umění, módy a kultury. Můžete navštívit muzea, jako je Musée d'Orsay a Centre Pompidou, prohlédnout si módní přehlídky a divadla, a sledovat různé kulturní akce a festivaly po celé zemi.

Celkově lze říci, že Francie je zemí, která láká návštěvníky svým půvabem, historií, kulturou, kulinářskými zážitky a krásnou krajinou. Pro turisty je to destinace, která nabízí nekonečné možnosti pro objevování a relaxaci.

Mapa Francie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám