Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Francouzská Polynésie - informace

Hledáte zájezd na Francouzskou Polynésii, nádherný tropický ráj v jižním Pacifiku? Toto exotické zámořské území Francie vás zve na nádherné bílé pláže, tyrkysové laguny a přírodní krásy, které nechají dech. Můžete objevovat různé ostrovy, jako Bora Bora nebo Tahiti, a ponořit se do luxusu a romantiky, kterou tato destinace nabízí. Francouzská...

Informace o zemi Francouzská Polynésie

Hledáte zájezd na Francouzskou Polynésii, nádherný tropický ráj v jižním Pacifiku? Toto exotické zámořské území Francie vás zve na nádherné bílé pláže, tyrkysové laguny a přírodní krásy, které nechají dech. Můžete objevovat různé ostrovy, jako Bora Bora nebo Tahiti, a ponořit se do luxusu a romantiky, kterou tato destinace nabízí. Francouzská Polynésie je také známá svou kulturou a tradicemi, což vám umožní prozkoumat tradiční tance, kulinářské lahůdky a pohostinnost místních obyvatel. Celkově je to místo pro nezapomenutelné dovolené v jednom z nejkrásnějších koutů světa.

Francouzská Polynésie, která se rozkládá v jihozápadním Tichém oceánu, je rájem s neuvěřitelnou přírodní krásou, exotickými plážemi a bohatou kulturou. Tato zámořská země Francie zahrnuje několik desítek ostrovů, z nichž největší a nejznámější jsou Tahiti a Bora Bora.

Tahiti je hlavním ostrovem Francouzské Polynésie a je známý svými bílými písečnými plážemi, průzračnými lagunami a bujnými tropickými lesy. Hlavní město Papeete je centrem kultury a obchodu a nabízí návštěvníkům možnost poznat tradiční tance, umění a řemeslné práce.

Bora Bora, další ikonický ostrov v této destinaci, je známý svými luxusními letovisky a bungalovy nad vodou, které nabízejí dokonalý výhled na křišťálově čistou vodu a podmořský svět. Je to také skvělé místo pro potápění, šnorchlování a vodní sporty.

Francouzská Polynésie je rájem pro milovníky přírody a dobrodruhů. Ostrovy nabízejí mnoho příležitostí pro pěší túry, průzkum tropických lesů, výlety na lodi a pozorování mořského života. Můžete se vydat do zeměkrásných korálových zahrady, kde uvidíte pestrou paletu ryb a jiných mořských tvorů.

Kultura Francouzské Polynésie je ovlivněna tradičními polynéskými zvyky a tanci. Můžete se zúčastnit tradičních představení a akcí, kde budete moci vidět, jakým způsobem jsou tyto tradice stále udržovány.

Kromě toho je francouzská kuchyně v této oblasti nesmírně důležitá. Můžete ochutnat čerstvé ryby, kokosové pokrmy, tropické ovoce a tradiční polynéské speciality. Kokosový chléb, kachupa a poisson cru jsou jen některé z lahodností, které stojí za ochutnání.

Francouzská Polynésie je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají tropický ráj, přírodní krásu a kulturu. Je to místo, které nabízí nezapomenutelné zážitky a možnost relaxace na krásných plážích pod palmami.

Mapa Francouzská Polynésie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám