Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Haiti - informace

  Hledáte zájezd na Haiti, ostrovního státu v Karibiku, který vám nabídne pestrou směs kultury, historie a nádherného prostředí? Haiti nabízí zájezdy do jedinečné destinace, kde se můžete těšit na krásné karibské pláže, historické památky a živou kulturu. Haiti, karibský ostrovní stát, má jedinečnou kulturu, historii a přírodu, která ho odlišuje...

Informace o zemi Haiti

 

Hledáte zájezd na Haiti, ostrovního státu v Karibiku, který vám nabídne pestrou směs kultury, historie a nádherného prostředí? Haiti nabízí zájezdy do jedinečné destinace, kde se můžete těšit na krásné karibské pláže, historické památky a živou kulturu.

Haiti, karibský ostrovní stát, má jedinečnou kulturu, historii a přírodu, která ho odlišuje od ostatních karibských destinací. Tato země, která se nachází na západním konci ostrova Hispaniola, je známá svými nádhernými plážemi, historickými památkami a bohatým kulturním dědictvím.

Haiti má několik významných měst, ale hlavním městem je Port-au-Prince. Město je pulzujícím centrem haitijské kultury, kde se mísí tradiční a moderní vlivy. Můžete navštívit historické čtvrti, jako je Pétionville, a ochutnat místní kulinářské speciality na trzích a v restauracích.

Haiti je známé svými nádhernými plážemi, které nabízí možnost relaxace a vodních aktivit. Pláže na severním pobřeží, jako je Labadee, jsou populární destinací pro turisty. Na jiných plážích můžete ochutnat místní rybářské pokrmy a koupit suvenýry od místních řemeslníků.

Historie Haiti je bohatá, a to zejména díky revoluci, která vedla k vyhlášení nezávislosti na konci 18. století. Haiti bylo prvním karibským státem, který se osvobodil od otroctví a stalo se také první republikou, která byla založena bývalými otroky. Památníky, jako je Citadelle Laferrière a Sans-Souci Palace, připomínají tuto důležitou kapitolu historie.

Kulturní scéna Haiti je bohatá a zahrnuje tradiční tance, jako je voodoo tanec, a hudbu, která v sobě kombinuje africké a karibské vlivy. Festivaly, jako je Karnaval, jsou plné barvitých průvodů a tanců.

Haiti má také unikátní kulinářskou tradici, která zahrnuje pokrmy, jako je griot (smazané vepřové maso), tasso (sušené hovězí maso) a pikliz (pikantní zeleninový salát). Můžete také ochutnat místní rum a kávu.

Celkově lze říci, že Haiti je destinací s bohatou historií, kulturou a nádhernými plážemi. Je to místo, které láká dobrodruhy, cestovatele hledající kulturní poznání a ty, kteří chtějí objevovat karibskou atmosféru s jedinečnými prvky.

Haiti - informace o destinacích

Mapa Haiti - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám