Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jarní květinové korzo IV hotel

Poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projedete se po amsterdamských kanálech, prohlédnete si větrné mlýny v Zaanse Schans, ochutnáte holandské sýry v Alkmaaru, budete obdivovat zahradu Evropy Keukenhof i květinový průvod a zaskočíte si do Rotterdamu.

1 zájezd od 9 099 Kč

Popis hotelu ?

Poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projedete se po amsterdamských kanálech, prohlédnete si větrné mlýny v Zaanse Schans, ochutnáte holandské sýry v Alkmaaru, budete obdivovat zahradu Evropy Keukenhof i květinový průvod a zaskočíte si do Rotterdamu. Vydejte se s námi za květinovým dobrodružstvím a poznejte Holandsko!

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z ČR (cca. 19:00) po trase jen s bezpečnostními přestávkami, průjezd přes Německo.      

2. den: V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu - pěší prohlídka města, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madam Tussaud, Rijksmuzea, muzea van Gogha či mnoha dalších atrakcí, které toto neobyčejné město nabízí (nutná rezervace předem, několik dnů - optimálně na dobu mezi 10:00 až 15:00 hodinou). Ochutnáme místní specialitu - lívanečky Poffertjes. Ve večerních hodinách po povinné bezpečnostní přestávce autobusu odjezd do místa ubytování. Nocleh.   

3. den: Po snídani odjedeme do  okolí  Noorwijku, odkud vyjíždí pověstné Květinové korzo. Dále přejezd do Zaanse Schans, zajímavého skanzenu s větrnými mlýny, kde můžeme zhlédnout ukázku výroby. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve, kde se můžeme seznámit s tradiční výrobou pověstných holandských sýrů a samozřejmě je i ochutnat. Následně se podíváme na výrobu dřeváků s možností jejich nákupu , společně s dalšími suvenýry.  Poté navštívíme rázovitou rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice lidových zpěvů, které zní jako zpívající úhoři. Budeme mít příležitost k večeři ochutnat čerstvé ryby nebo nebo různě připravené plody moře. Ve večerních hodinách návrat do místa ubytování.   

4. den: Po snídani pokračujeme odjezdem k návštěvě Keukenhofu, nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury, dále k návštěvě k návštěvě Rotterdammu s prohlídkou města.  Fakultativně možnost výjezdu na věž Euromast (platba pouze platební kartou). Lodí (není v ceně zájezdu) společně navštívíme Kinderdijk, pověstnou oblast větrných mlýnů zapsanou na seznamu památek UNESCO.  Večer navštívíme známou a zajímavou městskou tržnici, kde budeme mít na vybranou velký výběr světových kuchyní k večeři před odjezdem po povinné bezpečnostní přestávce autokaru, přes Německo s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.      

5. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
10.04. - 14.04.2025 5 dní / 2 noci autobusem snídaně
2 typy pokojů » Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj, 2 oddělená lůžka
18 198 Kč za 2 dospělé
9 099 Kč za osobu
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: o 2 noclehy se snídaní v hotelu*** o dopravu autokarem o.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
o 2 noclehy se snídaní v hotelu*** o dopravu autokarem o průvodce o pojištění dle zákona 159/99 Sb.

Další používané názvy

  • Jarní květinové korzo IV

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám