Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Indie - informace

Hledáte zájezd do Indie, ohromujícího subkontinentu plného bohaté kultury, historie a nádherné přírody? Indie nabízí zájezdy do země, která se vyznačuje různorodostí a nabízí nespočet zážitků a atrakcí pro cestovatele. Indie, rozlehlá a rozmanitá země v jižní Asii, je jednou z nejvíce fascinujících a kulturově bohatých destinací na světě. Tato...

Informace o zemi Indie

Hledáte zájezd do Indie, ohromujícího subkontinentu plného bohaté kultury, historie a nádherné přírody? Indie nabízí zájezdy do země, která se vyznačuje různorodostí a nabízí nespočet zážitků a atrakcí pro cestovatele.

Indie, rozlehlá a rozmanitá země v jižní Asii, je jednou z nejvíce fascinujících a kulturově bohatých destinací na světě. Tato země nabízí návštěvníkům ohromující rozmanitost, historii, architekturu, kulturu a gastronomii.

Hlavním městem Indie je New Delhi, která tvoří s okolními městy jako Old Delhi a Agra (známé díky Tádž Mahalu) tzv. Zlatý trojúhelník. Tato oblast je plná historických památek, včetně Červené pevnosti, Jama Masjid a Qutb Minar. Můžete také navštívit krásné mauzoleum Humajúna, které bylo předchůdcem Tádž Mahalu.

Indie má rozmanitou krajinu, zahrnující vysoké hory, pouště, pláže, deštné pralesy a řeky. Himálaje na severu nabízejí příležitosti pro horskou turistiku a dobrodružství. Goa na západním pobřeží je známá svými nádhernými plážemi a relaxací u moře. Kerala na jihozápadě nabízí procházky po kanálech a pozorování divoké zvěře v národních parcích.

Indie má bohatou kulturní scénu s tradičním uměním, tancem, hudbou a festivalem. Každý stát v Indii má své vlastní tradiční tance a festivaly, jako je Diwali, Holi a Navratri. Tradiční indická kuchyně je jedinečná a zahrnuje různé chutě a pokrmy. Každý stát má své vlastní speciality, a můžete ochutnat pokrmy jako biryani, tandoori maso a masala doši.

Indie je také známá svými historickými památkami, jako jsou pevnosti, paláce a chrámy. Tádž Mahal v Agra je jedním z nejznámějších světových symbolů lásky. Pevnost Amber v Jaipuru a chrám v Kharjurahu jsou dalšími význačnými místy.

Celkově lze říci, že Indie je zemí, která nabízí ohromující rozmanitost a bohatství, což ji činí jedinečnou destinací pro dobrodružství, kulturu a gastronomii. Je to místo, které láká cestovatele hledající poznání a zážitky, které nelze najít nikde jinde.

Indie - informace o destinacích

Mapa Indie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám