Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Indonésie a Bali - informace

Hledáte zájezd do Indonésie a na Bali, dvou úchvatných destinací v jihovýchodní Asii, které vám nabídnou rozmanité zážitky spojené s exotickou kulturou, nádhernými plážemi a bohatou přírodou? Indonésie a Bali nabízejí zájezdy do ráje, kde můžete prozkoumat mnoho různých aspektů těchto krásných destinací. Indonésie, obrovský a rozmanitý arhipelag...

Informace o zemi Indonésie a Bali

Hledáte zájezd do Indonésie a na Bali, dvou úchvatných destinací v jihovýchodní Asii, které vám nabídnou rozmanité zážitky spojené s exotickou kulturou, nádhernými plážemi a bohatou přírodou? Indonésie a Bali nabízejí zájezdy do ráje, kde můžete prozkoumat mnoho různých aspektů těchto krásných destinací.

Indonésie, obrovský a rozmanitý arhipelag v jihovýchodní Asii, je jednou z nejkrásnějších a exotických destinací na světě. Zahrnuje tisíce ostrovů a nabízí návštěvníkům nádherné pláže, úchvatnou přírodu, bohatou kulturu a vynikající kuchyni. Mezi těmito ostrovy je Bali jedním z nejpopulárnějších a známých cestovatelských cílů v Indonésii.

Bali, jeden z nejpopulárnějších ostrovů v Indonésii, je známý svými krásnými plážemi, tradičními chrámy, zelenými rýžovými terasami a bohatým kulturním dědictvím. Hlavním městem Bali je Denpasar, který se nachází na jižním pobřeží. Přestože je to hlavní administrativní centrum, většina turistické aktivity se odehrává na dalších částech ostrova.

Bali je známý svými nádhernými plážemi na pobřeží, jako je Kuta Beach, Seminyak a Nusa Dua. Pláže nabízejí možnost surfování, potápění a odpočinku u moře. Ostrov je také známý svými korálovými útesy a potápěním, zejména na ostrově Menjangan a v oblasti Amed.

Tradiční balíjská kultura a náboženství jsou hluboce zakořeněny v každodenním životě. Můžete navštívit tradiční chrámy, jako je Tanah Lot a Uluwatu, kde jsou prováděny tradiční tance a rituály. Galeriemi a tržišti najdete tradiční balíjské umění a řemesla, jako je batik, sochařství a malba.

Bali je také známý pro svou vynikající kuchyni, která zahrnuje tradiční pokrmy, jako je nasi goreng (smažená rýže), satay (špízy), a balíjskou kávu a teh tarik (čaj s mlékem).

Celkově lze říci, že Indonésie a Bali jsou destinacemi plnými nádherné přírody, kultury a historie. Je to místo, které láká dobrodruhy, cestovatele hledající relaxaci a milovníky exotických zážitků. Bali v Indonésii je jedním z nejžádanějších turistických cílů a nabízí návštěvníkům nezapomenutelnou dovolenou na ostrově.

Indonésie a Bali - informace o destinacích

Mapa Indonésie a Bali - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám