Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Perly Indonésie s koupáním na Bali hotel

Jáva, Sulawesi, Borneo, Bali i další ostrovy Indonésie s rovníkovým počasím vám nabízí skvostné pláže pokryté bílým pískem a omývané průzračným mořem. A v záloze mají připravena dobrodružství uprostřed přírody tropických džunglí, celou řadu adrenalinových sportovních aktivit, historické památky,

Popis hotelu ?

Jáva, Sulawesi, Borneo, Bali i další ostrovy Indonésie s rovníkovým počasím vám nabízí skvostné pláže pokryté bílým pískem a omývané průzračným mořem. A v záloze mají připravena dobrodružství uprostřed přírody tropických džunglí, celou řadu adrenalinových sportovních aktivit, historické památky, skvělou, chutnou kuchyni a spoustu prázdninové zábavy.

Program zájezdu:
1.DEN

Odlet z Prahy do Indonésie.

2.DEN
Přílet do Jakarty, transfer na hotel, ubytování

3.DEN
Transfer na letiště a přelet do Pangkalan Bun, Borneo. Setkání s místním průvodcem a transfer do říčního přístavu Kumai, kde se nalodíte na tradiční lod Klotok na plavbu po řece Sekonyer. Tyto velké dřevěné lodě jsou ideální na plavbu pro ty, kdo chtějí zblízka vidět život v džungli. Večeře a přenocování na lodi.

4.DEN
Na lodi pokračování v plavbě do NP Tanjung Puting do kempu Leakey, které se zabývá výzkumem života orangutanů. Cestou uvidíte říční krokodýly, navštívíte Pondok Tanguy, uděláte si krátkou procházku deštným pralesem. Oběd na lodi. Odpoledne krmení orangutanů. Večeře a přenocování na lodi.

5.DEN
Transfer na letiště, přelet do Semarangu a poté přejezd do Yogyakarty. Návštěva kláštera Borobudur, pokladu buddhistické architektury a umění (UNESCO). Přenocování v Yogyakartě.

6.DEN
Výlet na kole po Yogykarte – Sambisari Temple, Candi Plaosan Amirane, kolem rýžových polí, farem a života na vesnici, chrám Prambatan.

7.DEN
Transfer na nádraží a přejezd do Mojekorto a poté cca 5 hodin pokračování do Bromo. Cestou uvidíte krásnou krajinu, řeky, hory.

8.DEN
Ranní odjezd na východ slunce (box snidaně sebou). Jeepy přejezd k vulkanické hoře Bromo, kde si vychutnáte východ slunce a prohlédnete hinduistický klášter. Pokračování k vodopádu a poté přejezd do Ketapangu. Ubytování.

9.DEN
Po půlnoci přejezd do base kempu v Paltudingu, kde začnete svůj výstup ke kráteru Ijen, abyste si vychutnali další východ slunce. Návrat do Paltudingu a přejezd do hotelu na snídani. Poté pokračování před přistav Ketapang do přístavu Gilimanuk a dojezd do hotelu v Pemuteran na přespání.

10.DEN
Den volna na hotelu.

11.DEN
Celodenní  výlet na ostrov Menjangan, šnorchlování.

12.DEN
Fakultativní možnost před snídaní lodní výlet na pozorování delfínů (není v ceně). Po snídani v hotelu přejezd do Kintamani – fotozastavení na horu a jezero Batur. Návštěva největšího kláštera Bali Besakih, který se nachází na úbočí hory Agung. Po prohlídce pokračování do Ubudu, ubytování.

13.DEN
Přejezd do vesnice za městem, kterou si projdete a nasednete na rafty, abyste si z vody prohlédli místní přírodu, terasová políčka, džungli. Oběd a pokračování na pobřeží do oblasti Sanur, ubytování v hotelu na pobřeží.

14.DEN
Den volna na pobřeží moře.

15.DEN
Volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám