Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Villa Fraschetta hotel a apartmány

Villa Fraschetta je menší dům s příjemnou zahradou, který má apartmány prakticky a účelově zařízené. Díky své lokalitě je vhodný pro milovníky dovolené v klidu, ale zároveň v "centru dění". Vila disponuje 9 apartmány, takže je vhodná i pro skupiny. Bibione je známý svými 30km cyklotrasami, které

Popis hotelu ?

Villa Fraschetta je menší dům s příjemnou zahradou, který má apartmány prakticky a účelově zařízené. Díky své lokalitě je vhodný pro milovníky dovolené v klidu, ale zároveň v "centru dění". Vila disponuje 9 apartmány, takže je vhodná i pro skupiny. Bibione je známý svými 30km cyklotrasami, které jsou bezpečné a nenáročné. Bibione je jedno z nejoblíbennějších italských letovisek pro rodiny a má každodenně udržované pláže.
 
Poloha:
Villa Fraschetta se nachází v centrální, ale klidné části Bibione. Poloha je výhodná k návštěvě Lunaparku, centra Bibione a pěkného dětského parku u kostela. Bibione nabízí cca 30 km cyklotras a půjčovnu kol zde najdete téměř na každém rohu. Bibione se pyšní též několika oceněními „modrou vlajkou“, které je udělováno mezinárodní neziskovou organizací Nadace pro ekologickou výchovu (FEE) za čistotu pláž.
 
Vybavení:
Villa Fraschetta je vybavena prakticky a účelově. Vila má 9 apartmánů, takže je vhodná i pro skupiny. Apartmány disponují kuchyňskými kouty, sprchou a balkony. Je zde k posezení příjemná zahrada.
Vila má WIFI připojení a TV. Součást apartmánů je 1 vyhrazené kryté či venkovní parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti).
 
Internet:
Bezplatné WIFI
 
Sport a zábava:
Bibione, díky svým 30 kilometrům cyklostezek, je ideální volbou pro cykloturistiku.
Aquapark Aquasplash je vzdálen od Villy Fraschetta jen 10 km a zde se pobaví celá rodina na tobogánech, divoké řece a jiných atrakcích. Bibione je také známa tím, že má spousta dětských heren a hřišť, zmrzlinu tam prodávají na každém rohu. 
 
Pláž:
Pláž se nachází ve vzdálenosti 400 metrů, cca.10minutová procházka a je tvořena výhradně velmi jemným pískem a je vyhlášená zejména díky pozvolnému a bezpečnému vstupu do moře, absolutně ideální je především pro malé děti, zdravotně postižené a neplavce. Plážový servis sestává ze slunečníku, lehátka a plážového křesla; nabízen je na převážné většině pláží v Bibione.
 
Ubytování:
Bilo 5 35 až 40 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon; 1 byt v přízemí bez balkónu (možno využít společnou zahradu).
Mono 2+1 22 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky (lze spojit k sobě), 1 samostatné lůžko vhodné pro děti do 10 let, sociální zařízení se sprchou, balkon.
Trilo 6 50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.
 
Stravování:
Bez stravy- je zde vybavený kuchyňský kout.
Je zde možnost obědů a večeří v restauraci.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Villa Fraschetta

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám