Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Villa Sandra Milano Rosolina Mare studia a apartmány

Villa Sandra se nachází cca 450 m od nejbližší pláže. Centrum s obchody je cca 300 m od ubytování. Villa Sandra je vzdálena pouhých 300 m od lunaparku. Villa Sandra leží v klidné části letoviska. Villa Sandra má pro své hosty vlastní parkoviště.    Poloha: Rosolina Mare nabízí unikátní spojení

7 zájezdů 2 last minute od 11 290 Kč

Popis hotelu ?

Villa Sandra se nachází cca 450 m od nejbližší pláže. Centrum s obchody je cca 300 m od ubytování. Villa Sandra je vzdálena pouhých 300 m od lunaparku. Villa Sandra leží v klidné části letoviska. Villa Sandra má pro své hosty vlastní parkoviště. 
 
Poloha:
Rosolina Mare nabízí unikátní spojení přírody a turistického ruchu. Na své si tak přijdou nejen milovníci slunění na krásných čistých plážích, ale i milovníci přírody v jen pár kilometrů vzdálené botanické zahradě Delta del Po. Ve středu letoviska je soustředěna většina obchodů, kaváren a restaurací. Můžete zde najít požadovaný klid a pohodu stejně jako množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu restaurací a pizzerií, cukráren, obchodů, diskotéky, půjčovny kol a čtyřkolek, jízdárnu, tenisové kurty, minigolf, různé atrakce pro děti a dětský park, nafukovací skluzavky či bazén s tobogánem, letoviskem se lze projet vyhlídkovým vláčkem. V pondělí a čtvrtek se koná dopolední trh, každý den kromě pátku potom malé večerní trhy v hlavním centru. Letovisko nabízí také nádherné široké pláže s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody. Villa Sandra se nachází pouhých 450 m od pláže. Centrum s obchody je vzdálené 350 m, cyklostezka 50 m, psí pláž 700 m, lunapark 300 m a zastávka autobusu 350 m. Ubytovací kancelář je vzdálena cca 430 m.
 
Vybavení:
Příjemná jednopatrová Vila Sandra má 6 apartmánů s balkonen nebo terasou. Vybavení apartmánů je klimatizace (na vyžádání), TV, Wi-Fi na pokoji (na vyžádání), lednice, mikrovlnná trouba (na vyžádání), sprcha, bidet, zahradní nábytek. Vila Sandra nabízí ubytování se společnou zahradou a má dispozici parkoviště.
 
Internet:
WiFi k dispozici.
 
Pláž:
Pláž se nachází 450 m od Vily Sandra.
 
Ubytování:
Apartmány se nachází v přízemí nebo v 1. patře.
Apartmán E trilo 8 plocha 65 m2 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou a patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, balkon nebo terasa, klimatizace, TV, Wi-Fi na pokoji na vyžádání, lednice, mikrovlnná trouba na vyžádání, sprcha, bidet, zahradní nábytek a parkovací místo.
 
Stravování:
Vlastní

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů

Změňte použité filtry, zrušte je, nebo přejděte na aktuální nabídku:


Zrušit zadané filtry

Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Villa Sandra Milano
  • Villa Sandra Milano - Rosolina Mare

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám