Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

La Perla Canazei hotel

La Perla Canazei hotel leží nedaleko centra města Canzei. Nejbližší sjezdovka je od hotelu vzdálena jen pár set metrů. Hotel pro své návštěvníky připravil wellness centrum, které je bohatě vybaveno. La Perla Canazei hotel dále pro hosty připravil diskotéku.   Poloha: Hotel s pěknými interiéry v

Pěšky na sjezdovku

Popis hotelu ?

hotellaperla.net

La Perla Canazei hotel leží nedaleko centra města Canzei. Nejbližší sjezdovka je od hotelu vzdálena jen pár set metrů. Hotel pro své návštěvníky připravil wellness centrum, které je bohatě vybaveno. La Perla Canazei hotel dále pro hosty připravil diskotéku.
 
Poloha:
Hotel s pěknými interiéry v alpském stylu se nachází cca 150 m od centra městečka Canazei a lanovky Pecol-Belvedere, cca 300 m od hotelu se nachází menší sjezdovka Canazei Fun Park.
Lyžování ve špičkovém světovém středisku v údolí Val di Fassa pro rekreační lyžaře i začátečníky
Údolí Val di Fassa se stejnojmenným střediskem se nachází na půli cesty mezi Jižním Tyrolskem a Trentinem. Středisko nabízí pestrou škálu aktivit pro nadšence zimních sportů v údolí Dolomit. V údolí Val di Fassa lze najít hned několik lyžařských areálů, které Vám nabídnout jen ty nejkvalitnější sjezdovky pod stabilním slunečném počasí. Co se týče celkové délky sjezdovek, celková hodnota činí uctihodných 126 km propojených sjezdovek, a to od Passo Pordoi až k Moena. Díky opravdu velké rozloze střediska se zajištěnými skibusy a lanovkami pro přepravu po jednotlivých areálech, si každý zimní nadšenec najde svůj ideální svah. Val di Fassa je špičkové středisko se 27 km modrých tratí. Pro zkušenější lyžaře, středisko nabídne 91 km červených a 8 km černých tratí. Nejen lyžaři si přijdou na své, pro snowboardisty je připravena halfpipe přímo ve Val di Fassa, naopak milovníci běhu na lyžích si mohou vyzkoušet trať, která se běhá během slavného závodu běhu na lyžích Marcialonga. Vyznavači extrémního lyžování se zaradují, Val di Fassa je ideální destinací pro lyžování ve volném terénu, je zde hned několik možností jak vypustit adrenalin do krve díky čerstvému sněhu a volnému terénu na úpatí hor, zejména svah ze Sass Pordoi patří k top sjezdům pro freestylaře.

Vybavení:
V hotelu La Perla Canazei se nachází k dispozici recepce, společenská místnost, diskotéka, wellness centrum, vyhřívaná lyžárna, terasa, výtah, parkoviště (na vyžádání zdarma, omezená kapacita, nelze rezervovat předem), WiFi připojení a garáž (na vyžádání za poplatek). 
 
Internet:
Wi-Fi připojení k dispozici.
 
Zábava:
La Perla Canazei připravil pro hosty diskotéku.
 
Wellness-SPA:
Wellness centrum disponuje vnitřním bazénem (klienti ubytování mají vstup do wellness v ceně, děti do 13,99 let mají omezený vstup do 17.30hod.), finskou saunou, tureckými lázněmi, vířivkou, relaxační zónou, Kneippovým chodníkem a soláriem. Klienti mohou za poplatek využít masáže nebo ošetření pleti termální vodou.
 
Pro děti:
V případě pobytu s dětmi ve věku 0-2,99 let je třeba uhradit povinný poplatek 30 EUR za dětskou postýlku. Děti ve věku 3-11,99 let na přistýlce se slevou.
 
Ubytování:
Budova hotelu byla postavena v roce 1986 a renovována v roce 2006, třípatrová budova disponuje 49 pokoji.
Dvoulůžkový pokoj Classic - Pokoj o velikosti 22 m2 je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, trezorem, minibarem a WiFi připojením.

Pokoj Junior Suite Romantic pro 2-4 osoby - Pokoj o velikosti 38 m2 je vybaven vlastním sociálním zařízením, balkonem, fénem, telefonem, TV, trezorem, minibarem a WiFi připojením. Pokoj lze obsadit max. 3 dospělými osobami nebo 2 dospělými osobami a 2 dětmi. Pokoj bývá umístěn v podkroví.

Pokoj Junior Suite Alpin pro 2 osoby - Pokoj o velikosti 40 m2 je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, trezorem, minibarem a WiFi připojením. Některé pokoje mají balkon.

Pokoj Junior Suite Harmony pro 2-4 osoby - Pokoj o velikosti 42 m2 disponuje obývacím pokojem s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, trezorem, minibarem a WiFi připojením.
 
Stravování:
Snídaně jsou podávány formou bufetu - studené a teplé, sladké i slané pokrmy. Večeře servírované - výběr z menu o 4 chodech, zeleninový bufet. Odpolední svačina se slanými a sladkými produkty v čase 16.00-18.00. Novoroční večeře 31.12. povinný poplatek cca 64,52 EUR/os.
 
Platební karty:
Hotel přijímá platby kartou Visa a MasterCard.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • La Perla

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám