Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Best Western Plus Hotel Universo hotel

Best Western Plus Hotel Universo je kvalitní čtyřhvězdičkový hotel, který je ideální volbou ubytování pro Vaši cestu do Říma. Je přímo obklopen různými pamětihodnostmi a a jelikož se nachází hned vedle nádraží Termini je ideálním výchozím bodem k poznávání města. Hotel je vybaven wellness centrem s

Popis hotelu ?

www.hoteluniverso.com

Best Western Plus Hotel Universo je kvalitní čtyřhvězdičkový hotel, který je ideální volbou ubytování pro Vaši cestu do Říma. Je přímo obklopen různými pamětihodnostmi a a jelikož se nachází hned vedle nádraží Termini je ideálním výchozím bodem k poznávání města. Hotel je vybaven wellness centrem s posilovnou, bezplatným internetem či vynikající restaurací.
 
Poloha:
Best Western Plus Hotel Universo se nachází vedle vlakového nádraží Termini, cca 200 metrů od operního divadla, národního památníku Vittoriano, Galleria Borghese, Via Veneto, Colossea a Císařských fór. V blízkosti hotelu naleznete spousty historických památek. Kavárny, restaurace a bary se nacházejí cca 100 m od hotelu. Mezinárodní letiště Fiumicino je vzdáleno cca 35 km od hotelu.
Řím, jedno z nejstarších měst v historii Evropy, centrum vzdělanosti, umění, módy, sídlo křesťanské církve. Současně je tepajícím městem se spoustou denní i noční zábavy. Město láká ročně tisíce turistů k prohlídce mnoha památek od Kolosea až po náměstí Piazza Venezia, kterému dominuje palác stejného názvu. Nevynechejte ani náměstí umělců Piazza Navona, luxusní ulici Via Condotti a Španělské schody (poblíž můžete ochutnat nejlepší cappuccino v Římě ve stylové kavárně El Greco), na závěr Vás jistě nadchne barokní Fontána di Trevi. Navštivte nejmenší stát světa, Vatikán, se slavným chrámem sv. Petra a Sixtinskou kaplí.
 
Vybavení:
Best Western Plus Hotel Universo nabízí celkem 197 pokojů, které mají vysokou úroveň komfortu a kvality. V hotelu naleznete dobře vybavené wellness centrum s posilovnou, saunou a tureckými lázněmi. Restaurace Quattro Stagioni nabízí individuální menu od mezinárodních po regionální speciality. Součástí restaurace je lounge bar.
 
Internet:
Best Western Plus Hotel Universo poskytuje Wi-Fi připojení na pokojích zdarma.
 
Sportovní nabídka:
Posilovna.
 
Wellness - SPA:
Wellness centrum se saunou a tureckými lázněmi.
 
Pro děti:
Best Western Plus Hotel Universo nabízí v rámci pokojů typu deluxe možnost přidání dětské postýlky (dítě 0-2 roky).
 
Ubytování:
Dvoulůžkový economy pokoj s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha fén) je klimatizovaný a vybavený TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), šatní skříní a bezplatným připojením k internetu.
Dvoulůžkový typu superior je prostornější, má stejné vybavení jako pokoj economy.
Dvoulůžkový pokoj typu deluxe je prostornější, luxusnější, má stejné vybavení jako pokoj economy, ale je zde možnost přidání dětské postýlky (dítě 0-2 roky).
Třílůžkové a čtyřlůžkové jsou prostorné, mají stejné vybavení jako pokoj economy.
 
Stravování:
Bez stravování.
Možnost snídaní, nebo stravování v okolních bistrech a restauracích.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • BEST WESTERN PLUS HOTEL UNIVERSO

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám