Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Cascioni Eco Retreat hotel

Cascioni Eco Retreat je unikátní pětihvězdičkový resort, nebo spíše hospodářství situované v blízkosti malebné mořské laguny Saloni. Je posazený v nádherné přírodě a nabízí dokonalý odpočinek, ale i množství aktivit. Například si zde můžete vypěstovat či adoptovat olivový strom a dle ročních období

Pouze pro dospělé

73 zájezdů od 42 518 Kč

Popis hotelu ?

www.cascioni.com

Cascioni Eco Retreat je unikátní pětihvězdičkový resort, nebo spíše hospodářství situované v blízkosti malebné mořské laguny Saloni. Je posazený v nádherné přírodě a nabízí dokonalý odpočinek, ale i množství aktivit. Například si zde můžete vypěstovat či adoptovat olivový strom a dle ročních období se účastnit i jiných hospodářských činností. Dále je k dispozici okouzlující wellness centrum. Ubytovat je možné dospělé a děti od 6 let.
 
Poloha:
Cascioni Eco Retreat těží z privilegované polohy na věčně zeleném vršku, který se tyčí nad zálivem Cannigione a nabízí tak nezapomenutelné výhledy na pověstné Smaragdové pobřeží. V bezprostřední blízkosti se nachází mořská laguna Saloni, která je domovem několika druhů středomořských ptáků, které je možné pozorovat v různých ročních obdobích. Do 15 minut jízdy se dostanete na nejvyhlášenější pláže Smaragdového pobřeží, do luxusního přístavu Porto Cervo nebo do historických osad Arzachena (7 km) a San Pantaleo (6 km). Oblíbené turistické letovisko Cannigione je vzdálené necelých 7 km a letiště v Olbii cca 26 km (35 minut jízdy).
 
Vybavení:
Cascioni Eco Retreat dokonale imituje původní sardinská hospodářství, ke kterému neodmyslitelně patří soukromí a pověstná ostrovní pohostinnost. V hlavní budově nalezneme recepci, lobby a restauraci s kamenným krbem, v portiku bar s výhledem do zahrady a na bazén s lehátky, vystavěný v bio designu z bílého mramoru. V pozadí je kuchyně a sklep, určený ke gastronomickým ochutnávkám, vedle kterého je postavené wellness centrum s vyhřívaným bazénem, saunou, speciálními bylinnými čaji a přírodními kosmetickými procedurami. O pár kroků dál se přes menší nádvoří nebo olivový háj dostaneme k luxusním suite.
Hosté se během svého pobytu mohou účastnit několika hospodářských činností v závislosti na ročním období. Mohou si vypěstovat svůj vlastní olivový strom nebo adoptovat jeden již vzrostlý, pomáhat při sběru oliv, degustovat místní oleje a vína, účastnit se kurzů vaření a cvičení jógy.
Ve čtvrtek nabízí hotel bezplatnou dopravu na trhy do obce San Pantaleo.
 
Internet:
Cascioni Eco Retreat poskytuje Wi-Fi připojení k internetu.
 
Sportovní nabídka:
Přírodní park je označen snadnými cestami, které lze projít pěšky nebo na kole. Mořská laguna přírodní rezervace Saloni lze kajakem splavit až k zálivu Cannigione; její břehy nabízejí záchytné body pro pozorování ptactva nebo k rozjímání. Posilovna vybavená stroji Technogym s panoramatickým výhledem do kraje Gallura.
 
Wellness - SPA:
Wellness centrum vybízí k přírodní harmonii: klidný koutek kde si dopřejte potěšení z relaxační masáže olivovým olejem v jedné ze tří chatek pro procedury, nebo kde se budete regenerovat tureckou lázní nebo saunou, provoněnou helichrysem, levandulí a myrtou. Ve vyhřívaném bazénu s vodopádem nalézají své nejpřirozenější místo vířivka s thalassoterapií. Ve vnitřních prostorech relaxační zóny se nachází pohovky a hosté jsou vítáni na sardinský bylinkový čaj.
 
Pro děti:
Kvůli svému zaměření je možné ubytovat děti až od 6 let věku.
 
Pláž:
Pro klienty je připravená bezplatná kyvadlová doprava na pláž Cala dei Ginepri vzdálenou cca 10 km. Plážové osušky jsou v ceně. Na pláži je možné za poplatek plážový servis (lehátka a slunečníky – ceny na vyžádání), dále je k dispozici restaurace a bar.
 
Ubytování:
Pro zajištění té správné vesnické a relaxační atmosféry, disponuje retreat pouze 15 suite. 10 kategorie Deluxe Pool Suite a 5 kategorie Prestige Pool Suite. Každý s portikem, soukromou zahradou, vyhřívaným bazénem, vzdušným obývacím pokojem, pohodlnou ložnicí a výhledem do krajiny nebo na moře. Ve suitách jsou využívány pouze přírodní materiály, ručně vytažená světle zbarvená terakota, po které budete s radostí chodit i naboso, dub, korek; společně s hrubými koberci a měkkými glazurami z bavlny a lnu. Moderní technologie, někdy důmyslně skrytá před zraky tak, aby zapadala do celkového designu pokoje.
DELUXE POOL SUITE: o rozloze cca 37 m2 se skládá z ložnice s oddělenou obývací zónou a designové koupelny se sprchou. 12 m2 privátní verandy s pohovkou, křesly, stolem a lehátky. 30 m2 vlastní zahrady a soukromého bazénu - vytápěného v okrajových částech sezóny. Hostům je k dispozici: rychlovarná konvice, láhev minerální vody, povlečení z egyptské bavlny, výběr tří polštářů, anti alergenní pokrývka, telefon, satelitní LCD-TV, trezor na počítač, Wi-Fi, klimatizace/topení, přírodní kosmetika do koupele, fén. Za příplatek minibar.
PRESTIGE POOL SUITE: o rozloze cca 50 m2 se skládá z ložnice s oddělenou obývací zónou a dvěma designovými koupelnami se sprchou. 30 m2 privátní verandy s pohovkou, křesly, stolem a lehátky. 90 m2 vlastní zahrady a soukromého bazénu - vytápěného v okrajových částech sezóny. Hostům je k dispozici: rychlovarná konvice, láhev minerální vody, povlečení z egyptské bavlny, výběr tří polštářů, anti alergenní pokrývka, telefon, satelitní LCD-TV, trezor na počítač, Wi-Fi, klimatizace/topení, přírodní kosmetika do koupele, fén. Za příplatek minibar.
V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně, každý den láhev minerální vody na pokoji, nezbytnosti k přípravě kávy nebo čaje, osušky k bazénu, užívání bazénu s relaxační zónou, vstup do Spa s využitím vyhřívaného bazénu, vodopádu a hydromasáže, sauna, turecké lázně, emoční sprchy (oproti rezervaci), vstup do posilovny s přístroji Technogym, vstup na vyhlídku s možností pozorování ptactva, zdravotní procházky v přírodním parku, úklid pokoje dvakrát denně, připojení k wi-fi ve společných prostorech i na pokoji, kryté parkovací místo, každý čtvrtek transfer na tradiční trhy v San Pantaleu, transfer do restaurací Cutter Lounge, Miraluna, La Colti, doprava na pláž.
 
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.
Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience (pouze v období od 7.5.-29.9.) - rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
cca EUR55/ na osobu/ den (min. je potřeba zakoupit balíček na 4 dny), který zahrnuje možnost oběda nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).
RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.
Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:
1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.
1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.
1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.
CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.
LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.
MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.
Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.
Za příplatek možnost privátních večeří:
V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.
Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.
Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
17.07. - 24.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
259 236 Kč za 2 dospělé
129 618 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−28 804 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
17.07. - 31.07.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
516 636 Kč za 2 dospělé
258 318 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−57 404 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
20.07. - 31.07.2024 12 dní / 11 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
415 236 Kč za 2 dospělé
207 618 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−46 137 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
20.07. - 03.08.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
532 236 Kč za 2 dospělé
266 118 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−59 137 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
24.07. - 31.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
278 036 Kč za 2 dospělé
139 018 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−30 893 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
24.07. - 03.08.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
397 036 Kč za 2 dospělé
198 518 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−44 115 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
24.07. - 07.08.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
553 036 Kč za 2 dospělé
276 518 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−61 448 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
27.07. - 03.08.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
295 636 Kč za 2 dospělé
147 818 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−32 848 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
27.07. - 07.08.2024 12 dní / 11 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
451 636 Kč za 2 dospělé
225 818 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−50 182 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.
27.07. - 10.08.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha snídaně
2 typy pokojů » DELUXE POOL Suite
PRESTIGE POOL Suite
568 636 Kč za 2 dospělé
284 318 Kč za osobu
SLEVA až 10 %
−63 182 Kč
ZOBRAZIT

Pobytové

Stravování: V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu.. Celý popisek
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
EUR260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci 'Cutter Lounge & Restaurant' - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu 'La Colti' s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci 'MiraLuna' hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.

Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Cena nezahrnuje:
Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Cena zahrnuje:
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Příplatky:
Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.

Další používané názvy

  • CASCIONI ECO RETREAT (6+)

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám