Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Miralaghi Hotel Chianciano Terme hotel

Miralaghi Hotel Chianciano Terme už  od roku 1950 nabízí svým klientům rodinnou pohostinnost a kvalitní služby. V hotelové restauraci ochutnáte místní speciality a klasická italská jídla. Hotel nabízí i společenskou místnost, hernu, tělocvičnu, solárium a masáže. Miralaghi Hotel má pro své klienty

Dovolená se psem

Popis hotelu ?

www.miralaghi.it

Miralaghi Hotel Chianciano Terme už  od roku 1950 nabízí svým klientům rodinnou pohostinnost a kvalitní služby. V hotelové restauraci ochutnáte místní speciality a klasická italská jídla. Hotel nabízí i společenskou místnost, hernu, tělocvičnu, solárium a masáže. Miralaghi Hotel má pro své klienty vlastní parkoviště a toleruje domácí mazlíčky. Je to úžasné místo pro poznávání Val d´Orcia, typické toskánské krajiny.
 
Poloha:
Miralaghi Hotel Chianciano Terme  se nachází cca 2 km od centra města Chianciano Terme, kde nalezneme nejbližší restaurace, bary a obchody. Vzdálený je cca 20 min chůze od náměstí Piazza Italia, 2 min chůze od termálních pramenů Terme Sant' Elena, vnitrozemí - cca 130 km od moře
Chianciano Terme patří mezi uznávané lázně světového formátu, které vybízejí jak k odpočinku v termálních pramenech, tak k poznávání okolních krás. Město je ponořeno v zelených kopcích a je srdcem kraje, ze kterého pochází víno Chianti. Vyvěrá zde 5 různých pramenů s blahodárným účinkem především na játra. Teplota pramenů dosahuje k teplotám 33-36 °C. Za návštěvu stojí i samotné město, které nabízí spoustu památek. Historické centrum je obehnáno ochrannou zdí a v jejích útrobách nalezneme spoustu obchůdků. Za návštěvu určitě stojí pevnost, která později sloužila jako klášter a nebo hodinová věž s erbem rodiny Medici. Na náměstí Piazza Matteotti stojí nádherná kašna z 18. století a mezi hlavní atrakce v centru města patří Kolegiátní muzeum San Giovanni Battista.
 
Vybavení:
 Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, úložnou a půjčovnou kol, společenskou místností s TV, WiFi, terasou, parkováním, hernou pro děti, tělocvičnou, soláriem a masážním centrem. Hotel také zprostředkovává kyvadlovou dopravu do centra města. V hotelu je možný pobyt s malými domácími mazlíčky zdarma. Parkovat zdarma je možné na hotelovém parkovišti.
 
Internet:
Wi-Fi připojení v Miralaghi Hotel Chianciano Terme je k dispozici.
 
Sportovní nabídka:
Hotel zprostředkovává služby průvodce, který klienty za poplatek provede v místních horách. Zapůjčení horských kol a elektrokol je možné v hotelové půjčovně se slevou. Využít tělocvičnu je možné zdarma.
 
Wellness - SPA:
Masáže jsou za poplatek a na zkrášlovací procedury hotel nabízí 10% slevu.
 
Pro děti:
Dětská postýlka a dětská židlička na vyžádání u CK zdarma. Hlídání pro děti za poplatek, na vyžádání u CK. Dětské menu k dispozici za poplatek. Dětská herna.
 
Ubytování:
Hotel má 50 pokojů na 4 podlažích
 
Jednolůžkové pokoje
Pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, vanou nebo sprchou, fénem, klimatizací, SAT/TV, rádiem, trezorem a WiFi.

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky
Pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, vanou nebo sprchou, fénem, klimatizací, SAT/TV, rádiem, trezorem a WiFi.
 
Stravování:
Miralaghi Hotel Chianciano Terme nabízí stravování formou polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře servírovaná, menu o 3 chodech.
 
Platební  karty:
Visa, Mastercard 

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Hotel Miralaghi - Chianciano Terme
  • Miralaghi

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám