Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Izrael - informace

Hledáte zájezd do Izraele, fascinující země, která spojuje bohatou historii, náboženské památky a nádherné pobřeží? Izrael nabízí zájezdy do destinace, která vás okouzlí svými různorodými atrakcemi a kulturním dědictvím. Izrael, stát ležící na rozhraní Asie a Afriky na východním pobřeží Středozemního moře, je zemí s bohatou historií, kulturou a...

Informace o zemi Izrael

Hledáte zájezd do Izraele, fascinující země, která spojuje bohatou historii, náboženské památky a nádherné pobřeží? Izrael nabízí zájezdy do destinace, která vás okouzlí svými různorodými atrakcemi a kulturním dědictvím.

Izrael, stát ležící na rozhraní Asie a Afriky na východním pobřeží Středozemního moře, je zemí s bohatou historií, kulturou a náboženským významem. Tato země, která leží v oblasti Blízkého východu, je jedinečnou destinací, která nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí.

Hlavním městem Izraele je Jeruzalém, město s hlubokým náboženským významem pro tři hlavní monoteistické náboženství: judaismus, křesťanství a islám. Jeruzalém je domovem svatého místa Západní zdi (Zdi nářků) pro židy, Křížové cesty a Baziliky Božího hrobu pro křesťany a Chrámu skalní kupole a mešity Al-Aqsa pro muslimy. Tato města jsou známá svou architekturou, historickými památkami a náboženskými ceremoniály.

Izrael má také bohatou historii a archeologické poklady, jako je starověké město Masada, které bylo pevností v dobách biblické historie. Můžete také navštívit starověký přístav Caesarea Maritima a významný archeologický park Bet She'an.

Kulturní scéna Izraele zahrnuje umění, hudbu, tanec a divadlo. Můžete navštívit mnoho galerií a muzeí v Tel Avivu, který je také známý svým živým nočním životem. Izraelská kuchyně je rozmanitá a zahrnuje speciality, jako je hummus, falafel, sabich a šawarma. Tradiční pokrmy jsou často podávány s pita chlebem a mnoha druhy koření.

Izrael má také úchvatnou přírodu, která zahrnuje Mrtvé moře, které je nejníže položeným místem na zeměkouli, a Rulandské vodopády na severu země. Výlety do pouště Negev a pouště Judejské hory nabízejí příležitosti k dobrodružství a průzkumu.

Celkově lze říci, že Izrael je destinací, která spojuje náboženský význam, historii, kulturu a přírodu. Je to místo, které láká cestovatele hledající poznání, duchovní zážitky a autentickou izraelskou kulturu.

Izrael - informace o destinacích

Mapa Izrael - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám