Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jamajka - informace

Hledáte zájezd na Jamajku, ostrovního ráje v Karibiku, který vás ohromí svými nádhernými plážemi, reggae hudbou a relaxační atmosférou? Jamajka nabízí zájezdy do destinace, kde můžete prozkoumat tropický ráj, bohatou kulturu a přátelské prostředí. Jamajka, ostrovní země ležící v Karibiku, je známá svými nádhernými plážemi, reggae hudbou,...

Informace o zemi Jamajka

Hledáte zájezd na Jamajku, ostrovního ráje v Karibiku, který vás ohromí svými nádhernými plážemi, reggae hudbou a relaxační atmosférou? Jamajka nabízí zájezdy do destinace, kde můžete prozkoumat tropický ráj, bohatou kulturu a přátelské prostředí.

Jamajka, ostrovní země ležící v Karibiku, je známá svými nádhernými plážemi, reggae hudbou, výjimečnou kulturou a relaxační atmosférou. Tato destinace je oblíbená zejména pro svůj tropický ráj a pohostinnost místních obyvatel.

Hlavním městem Jamajky je Kingston, které je kulturním a hospodářským centrem země. Můžete navštívit Bob Marley Museum, které je věnováno legendárnímu reggae umělci Bobu Marleymu, a prozkoumat tradiční trhy a restaurace s jamajskou kuchyní.

Jamajka je známá svými nádhernými plážemi a modrým mořem. Oblast Montego Bay nabízí luxusní letoviska a krásné pláže, jako je Doctor's Cave Beach. Negril je známý svým sedmimílovým plážemi a relaxační atmosférou. Ocho Rios je oblíbenou destinací pro vodopády Dunn's River Falls a tradiční tržiště.

Jamajka je také domovem reggae hudby, což je hudební žánr spojený s umělci jako Bob Marley a Jimmy Cliff. Můžete navštívit koncerty a festivaly reggae hudby, které jsou pořádány po celé zemi. Kromě toho má Jamajka bohatou kulturní scénu s tradičními tanci, jako je dubový tanec, a uměním.

Jamajská kuchyně je chutná a zahrnuje speciality, jako je jerk kuře, ackee a saltfish, festivaly (sladké smažené těsto) a tradiční rumové koktejly, jako je rum punch. Tradiční jamajská kuchyně je plná chutí a koření.

Přírodní krásy Jamajky zahrnují horskou krajinu Blue Mountains, kde můžete vychutnat trekking a kávu Blue Mountain Coffee. Jamajka má také úchvatné řeky, jako je Black River, které nabízí plavby na vodních cestách a pozorování krokodýlů.

Celkově lze říci, že Jamajka je destinací plnou nádherných pláží, hudby, kultury a tradičního karibského životního stylu. Je to místo, které láká cestovatele hledající relaxaci a zábavu v karibském ráji.

Mapa Jamajka - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám