Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Jihoafrická Republika - informace

Hledáte zájezd do krásné Jihoafrické Republiky, země rozmanité přírody a bohaté historie? Naše nabídka zájezdů do Jihoafrické Republiky vás zcela určitě nadchne! Nabízíme nezapomenutelné zájezdy do Jihoafrické Republiky, které vám umožní objevovat skryté poklady této fascinující destinace. V naší široké nabídce zájezdů do Jihoafrické Republiky...

Informace o zemi Jihoafrická Republika

Hledáte zájezd do krásné Jihoafrické Republiky, země rozmanité přírody a bohaté historie? Naše nabídka zájezdů do Jihoafrické Republiky vás zcela určitě nadchne! Nabízíme nezapomenutelné zájezdy do Jihoafrické Republiky, které vám umožní objevovat skryté poklady této fascinující destinace. V naší široké nabídce zájezdů do Jihoafrické Republiky si každý najde to své - od malebných pláží na pobřeží Atlantského oceánu až po impozantní hory Drakensberg a památky bohaté historie z dob apartheidu. Naše zájezdy do Jihoafrické Republiky jsou plné vzrušujících safari expedic v národních parcích, kde můžete pozorovat divokou zvěř v přirozeném prostředí. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou s našimi zájezdy do Jihoafrické Republiky a objevte vše, co tato úžasná země má nabídnout.

Jihoafrická republika, známá také jako Jižní Afrika, je země plná rozmanitosti, bohatství přírodních krás, kultury a historie. Nachází se na jižním konci afrického kontinentu a je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě.

Jihoafrická republika je známá svou nádhernou přírodou. Safari v národních parcích, jako je Kruger National Park, nabízí nezapomenutelné setkání s divokými zvířaty, jako jsou sloni, lvi, nosorožci a levharti. Rovněž je domovem několika druhů volně žijících tučňáků, a návštěvníci mohou sledovat jejich život veřejně v přírodních rezervacích jako je Boulders Beach.

Pohoří Drakensberg nabízí úchvatné výhledy, horské túry a starodávné skalní malby, což z něj činí oblíbenou destinaci pro dobrodružství. Na pobřeží Atlantiku a Indického oceánu jsou nádherné pláže, jako je Camps Bay, které jsou ideální pro odpočinek a surfování.

Jihoafrická republika má také bohatou historii a kulturu. Soweto, předměstí Johannesburgu, bylo epicentrem boje proti apartheidu a dnes je důležitým kulturním centrem. Robben Island, bývalé vězení, kde byl vězněn Nelson Mandela, je dalším důležitým historickým místem, které lze navštívit.

Města jako Cape Town jsou známá svou koloniální architekturou, bohatými muzei, jako je Muzeum District Six, a živými trhy, kde můžete ochutnat jihoafrickou kuchyni a zakoupit ručně vyrobené zboží.

Jihoafrická kuchyně je bohatá a rozmanitá, zahrnuje pokrmy jako je biltong (sušené maso), bobotie (kořeněné maso s nádivkou), samoosas (křupavé těsto plněné masovou nebo zeleninovou směsí) a chutné domácí dezerty jako je malva pudding.

Celkově lze říci, že Jihoafrická republika je zemí nesmírně bohatou na přírodní krásy, kulturu a historii. Nabízí nekonečné možnosti pro dobrodružství, poznávání a odpočinek pro cestovatele z celého světa.

 

Mapa Jihoafrická Republika - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám