Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kapverdské ostrovy - informace

Hledáte zájezd na Kapverdské ostrovy, kouzelné souostoví v Atlantském oceánu, který láká svou exotickou atmosférou a nádhernými plážemi? Naše zájezdy na Kapverdské ostrovy vás zavedou do ráje, kde se setkávají azurové vody, bílé písčité pláže a horské vrcholky. Kapverdské ostrovy, nacházející se v Atlantském oceánu nedaleko západního pobřeží...

Informace o zemi Kapverdské ostrovy

Hledáte zájezd na Kapverdské ostrovy, kouzelné souostoví v Atlantském oceánu, který láká svou exotickou atmosférou a nádhernými plážemi? Naše zájezdy na Kapverdské ostrovy vás zavedou do ráje, kde se setkávají azurové vody, bílé písčité pláže a horské vrcholky.

Kapverdské ostrovy, nacházející se v Atlantském oceánu nedaleko západního pobřeží Afriky, jsou souostrovím, které láká turisty svou jedinečnou směsí kultury, hudby, písečných pláží a sopečných krajin. Toto africké rájové území je známé svou pestrou kulturu, bohatou historií a přírodními krásami.

Každý z jedenácti hlavních ostrovů Kapverdského souostroví má svůj vlastní charakter. Sal je známý svými nádhernými plážemi, kiteboardingem a windsurfingem díky silným větrům. Boa Vista nabízí rozsáhlé písečné duny, odkud můžete pozorovat migraci karett karetta, mořských želv. Ostrov São Vicente je centrem kapverdské hudební scény, s hlavním městem Mindelo, které je plné života a hudby v ulicích.

Kapverdy jsou také známé svou muzikou, zejména žánry jako morna a coladeira, které jsou plné emocí a tradic. Morna, melancholický hudební styl, je často srovnáván s blues a je nedílnou součástí kapverdské kultury. Často můžete slyšet místní hudebníky, kteří hrají na ulicích a v kavárnách, což přidává do atmosféry autentičnost.

Přírodní krásy Kapverd zahrnují sopečné krátery, nádherné písečné pláže, útesy a horské vrcholy. Ostrov Fogo je domovem sopky Pico do Fogo, která je stále aktivní a okolo ní jsou rozsáhlá vinice, kde se pěstuje víno na sopečných půdách.

Kapverdy nabízí také skvělé možnosti pro potápění a šnorchlování. Barevné korálové útesy jsou domovem mnoha druhů ryb a mořských živočichů, což z nich činí ráj pro milovníky podvodního světa.

Celkově lze říci, že Kapverdské ostrovy jsou zemí, která oslovuje směsicí přírodní krásy, kulturních bohatství a hudebních tradic. Pro cestovatele, kteří hledají jedinečný a autentický zážitek, jsou Kapverdy ideálním cílem.

Mapa Kapverdské ostrovy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám