Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kuba - informace

Hledáte zájezd na Kubu, tajemný karibský ostrov s bohatou historií, vášnivým tancem a rozmanitými krajinnými krásami? Kuba je zemí s jedinečnou atmosférou, kde se setkávají koloniální architektura, nádherné pláže a vřelí lidé. Kuba, perla Karibiku, je jedinečná země známá svou bohatou historií, živou kulturou, nádhernými plážemi a světoznámou...

Informace o zemi Kuba

Hledáte zájezd na Kubu, tajemný karibský ostrov s bohatou historií, vášnivým tancem a rozmanitými krajinnými krásami? Kuba je zemí s jedinečnou atmosférou, kde se setkávají koloniální architektura, nádherné pláže a vřelí lidé.

Kuba, perla Karibiku, je jedinečná země známá svou bohatou historií, živou kulturou, nádhernými plážemi a světoznámou hudbou. Pro cestovatele nabízí zážitky, které nelze nalézt nikde jinde na světě.

Hlavní město Havana je jako cesta časem zpátky do 50. let 20. století. Malebné uličky, historické budovy, staré americké vozy a živá hudba vytvářejí jedinečnou atmosféru. Malecón, promenáda podél mořského pobřeží, je ideálním místem pro procházky a sledování slunce zapadajícího za mořský horizont.

Kuba je známá svými krásnými plážemi. Varadero je jedním z nejznámějších letovisek, kde turisté mohou relaxovat na bílém písku a koupat se v azurově modrém moři. Kromě toho nabízí ostrov Cayo Coco nebeské pláže, které jsou domovem různorodého mořského života a korálových útesů.

Trinidad, koloniální město zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je dalším klenotem Kuby. Barevné domy, dlážděné ulice a historické památky přivádějí návštěvníky zpět do doby španělské kolonizace.

Kuba je domovem slavných hudebních žánrů jako son, salsa a rumba. Každý koutek ostrova pulsuje rytmem hudby. Buena Vista Social Club, světoznámá hudební skupina, pochází právě z Havany, a koncerty místních hudebníků jsou nezapomenutelným zážitkem.

Kuba je také známá svou kulinářskou scénou. Návštěvníci mohou ochutnat tradiční pokrmy jako ropa vieja (hovězí na kousky), moros y cristianos (černá rýže s fazolemi) a sladké plněné banány. Kuba také produkuje jedno z nejlepších kubánských rumů na světě.

Celkově lze říci, že Kuba je země s bohatou historií, vášnivou kulturou a nádhernou přírodou. Pro cestovatele nabízí možnost prozkoumat jedinečné místo, které je známé nejen pro svou krásu, ale také pro svou autentičnost a pohostinnost svých obyvatel.

Videa

Mapa Kuba - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám