Bohaté poznání Malajsie i vysněné pláže Langkawi hotel

Aktraktivní a vyspělá Malajsie nabízí buddhistické kláštery ostře kontrastující s islámskými, hinduistickými či taoistickými svatostánky, osamělé ostrovy uprostřed oceánu stejně jako životem pulsující metropole Kuala Lumpur . Privátní zájezd s osobním průvodcem CK již od 2 osob. Program: den 1 ...

Popis hotelu ?

Aktraktivní a vyspělá Malajsie nabízí buddhistické kláštery ostře kontrastující s islámskými, hinduistickými či taoistickými svatostánky, osamělé ostrovy uprostřed oceánu stejně jako životem pulsující metropole Kuala Lumpur .
Privátní zájezd s osobním průvodcem CK již od 2 osob.
Program:
den 1
Odlet do Malajsie.
den 2
Kuala Lumpur
Po příletu do Kuala Lumpur se na letišti setkáte s Vaším řidičem a průvodcem v jedné osobě, který Vás dopraví do Vašeho hotelu. Po zbytek dne budete mít čas na aklimatizaci, odpočinek nebo jakékoli další aktivity dle Vašich představ. Nocleh.Hotel.
den 3
Kuala Lumpur
Po snídani na hotelu budete do večerních hodin čas na vlastní program. V 18:30 hod. vás vyzvedne Váš řidič a vydáte se společně do města, kde Vás čeká mimo jiné i návštěva Chinatown. Kuala Lumpur je také známé jako „zahradní město světel“, což nejvíce vynikne večer, a to nejen na vyhlášeném místním trhu, který večer ožívá za zvuku hudby a záře pestrobarevných světel. Právě v Chinatown můžete objevit a usmlouvat nejlepší nákupy ve městě – se smlouváním se zde zkrátka počítá, takže řada turistů i prodejců berou nákupy zde jako vzrušující zábavu. V 8 hodin se přesunete do Panggung Bandaraya, kde Váš večer zpestří (ne)tradiční muzikál „MUD“, jež se hraje 2x denně a představuje příběh a historii Kuala Lumpur. Nejen díky entusiasmu místních umělců je představení skutečně poučným, ale zároveň příjemným zážitkem. Po představení návrat na hotel, nocleh. Hotel, snídaně.
den 4
Kuala Lumpur
Po snídani se zúčastníte skupinové prohlídky města, která je nezbytnou součástí cesty každého návštěvníka Kuala Lumpur – zajímavá cesta Vám ukáže krásu a rozmanitost města, zavítáte do staré i nové části metropole. Kontrasty jsou vidět na každém rohu a téměř ve stínu moderních mrakodrapů můžete vidět ještě budovy koloniálního stylu z dob minulých. Zlatými hřeby prohlídky města budou Petronas Twin Tower, Národní památník, muzeum i mešita a v neposlední řadě královský palác či řemeslné centrum. Hotel, snídaně.
den 5
Kuala Lumpur
Po snídani se vydáte na další skupinový výlet za město k vyhlášeným Batu Caves. Po cestě navštívíte světově proslulou cínovou továrnu Royal Selangor, která je také největší a nejmodernější cínovou továrnou na světě. Vše v továrně je vyráběno ručně a vy budete mít příležitost poznat různorodé způsoby výroby a úprav výrobků. Další zastávku si uděláte v továrně na výrobu tradiční batiky a poté již vyrazíte vstříc Batu Caves, komplexu několika přírodních jeskyní, které jsou také svatyní Murugaha, hindského božstva. Vystoupáte po 272 schodech až do jeskynního chrámu, po kterých vám cestu zpříjemní pobíhající či odpočívající opičky. Později návrat zpět na hotel a zbytek dne volno na vlastní aktivity či odpočinek. Hotel, snídaně.
den 6
Kuala Lumpur / Cameron Highlands
Po snídani vás vyzvedne váš řidič a vyrazíte vstříc Cameron Highlands, které jsou vzdálené přibližně 210 km (přibližně 4 hodiny jízdy). Cameron Highlands se nacházejí v nadmořské výšce zhruba 1540 metrů nad mořem a nabízejí tak pro Evropany velmi příjemné klima, ráno a večer se vám zde bude pravděpodobně hodit i lehčí bunda či svetr. Známé jsou především díky svým čajovým plantážím, na které je opravdu radost pohledět. V případě zájmu si budete moci udělat zastávku u vodopádu Lata Iskandar, který nejen že je krásný, ale také je hlavním zdrojem vody Cameron Highlands. Až vystoupáte po dlouhé klikaté cestě až k vašemu hotelu, budete mít volný čas na procházku po okolí a užívání si krásných výhledů do okolí. Nocleh v hotelu. Hotel, snídaně.
den 7
Cameron Highlands / ostrov Penang
Po snídani se vydáte poznat nejzajímavější místa v okolí, jakými jsou motýlí zahrada, jahodové a zeleninové trhy, ale především čajové plantáže a továrna na výrobu čaje. Navštívíte také místní trh, kde budete moci nahlédnout pod pokličku života místních lidí nebo si nakoupit na co máte zrovna chuť. Po dopoledním programu budete pokračovat do Penangu, který se nachází asi 3 hodiny jízdy od Cameron Highlands. Po příjezdu budete mít čas na odpočinek až do večerních hodin, kdy vás čeká 4 hodinová prohlídka nočního Penangu, okouzlujícího ostrova, který je další tváří Malajsie, která nepochybně nesmí chybět ve vašem poznávání. Vaše cesta započne v samotném srdci Penangu – Georgetownu, který ve večerních hodinách začne ožívat. Penang je vyhlášený především svou místní kuchyní a proto by váš večer měl začít večeří formou ochutnávání místních specialit (například na místním nočním trhu). Po večeři si užijete krátkou projížďku rikšou (asi 20 minut) – tradiční formou dopravy, která je v několika zemích Asie využívána dodnes. Poté budete pokračovat na Penang Bridge, který vede z ostrova na pevninu a jeho délka je přibližně 13,5 kilometru. Cestou zpět si užijete plavbu trajektem, který zde funguje již od roku 1920. Později návrat na hotel, nocleh. Hotel, snídaně.
den 8
Ostrov Penang
Po snídani na hotelu se vydáte poznávat město, tentokrát během dne. Georgetown – hlavní město Penangu – bylo pojmenováno po anglickém králi Jiřím III. Za vidění rozhodně stojí pevnost Cornwall z roku 1808, která je jednou z největších koloniálních budov jihovýchodní Asie. Projedete „ulicí harmonie“, kde najdete anglikánský kostel, čínský chrám Kuan Yin, indický chrám Mahamariaman i mešitu Kapitána Kelinga – už jen tato ulice jasně vyjadřuje harmonii celé Malajsie, kde se setkává nespočet kultur a vyznání, které spolu vedle sebe žijí v naprostém souladu, respektu a pochopení. Dále navštívíte národní muzeum vybudované v roce 1821, kde si budete moci prohlédnout řadu starých fotografií, map a mnoha dalšího. Další zastávku budete mít u ležícího Buddhy v chrámu Wat Chayamangkalaram. Kolem 14. hodiny se vydáte vstříc Penang Hill a prohlídce dalších chrámů. Uniknout Vám nesmí chrám Kek Lok Si, který je jedním z největších buddhistických chrámů celé jihovýchodní Asie a je známý také pod názvem „chrám 10 tisíců Buddhů“. Na chrám shora dohlíží bohyně milosti – respektive její obří bronzová socha. Později se vydáte prozkoumat Penang Hill, kam vás vyveze lanovka a ze kterého budete mít krásný výhled na ostrov Penang. Po prohlídce se vrátíte zpět na hotel. Nocleh. Hotel, snídaně.
den 9
Ostrov Penang / Langkawi
Po snídani se vydáte na půldenní prohlídku města, abyste objevily další ze skvostů ostrova. Navštívíte proslavenou Pinang Peranakan Mansion, typický dům bohatých z 19. století, který je dnes elegantně přetvořen na muzeum a lze v něm nalézt zajímavou kombinaci anglických dlažeb, skotských železných výrobků, kontinentálního evropského umění a nábytku, stejně jako čínských dřevěných vyřezávaných panelů. Pokračovat budete krátkou prohlídkou Georgetownu – hlavního města státu Penang, které bylo pojmenováno po britském králi Georgi III. a právem je zařazeno do seznamu světového dědictví UNESCO. Až poobědváte, budete dopraveni na letiště v Penangu, abyste mohli vyrazit vstříc Vaší další destinaci – malebnému ostrovu Langkawi. Po příletu na ostrov budete dopraveni do hotelu a zbytek dne budete mít volno na Vaše aktivity. Nocleh. Hotel, snídaně.
den 10
Langkawi
Po snídani se setkáte s vaším průvodcem, který vám ukáže krásy ostrova. Uvidíte tropický deštný prales, nádherné vodopády na severu ostrova, ale také zažijete trochu dobrodružství – to když si vyzkoušíte jak vzrušující je jízda v nejdelší jednolanové lanovce v Malajsii měřící přibližně 920 metrů. Z lanovky si užijete skvělé výhledy na Gunung Mat Cincang, která je pravděpodobně nejznámějším vrcholem celého Langkawi. Později se vrátíte na hotel a zbytek dne budete mít volno na odpočinek a vlastní aktivity. Nocleh. Hotel, snídaně.
den 11
Langkawi
Dnes vyrazíte opět po snídani poznávat další části ostrova s vaším průvodcem. Začnete návštěvou výrobny batiky, abyste poznali, jak se vyrábí tradiční místní oděvy. Pokračovat budete do hrobky Mahsuri, ikony celého ostrova, která Vám dokreslí také jeho historii. Navštívíte také netradiční krásnou pláž s černým pískem a hned poté na tradiční turistickou zastávku – Orlí náměstí, kde stojí 12 metrů vysoká socha orla, symbolu ostrova Langkawi. Jednu z posledních zastávek budete mít v městečku Kuah, kde si můžete užít bezcelní nakupování a pak už se pomalu vrátíte zpět na hotel, kde budete mít opět zbytek dne k dispozici pro Vaše aktivity či odpočinek u krásných místních pláží.
Hotel, snídaně.
den 12
Langkawi / Kuala Lumpur
Po snídani budete mít volno do transferu na letiště, odkud odletíte z Langkawi zpět do Kuala Lumpur, kde vás vyzvedne váš řidič a před tím, než vás odveze na hotel, ukáže vám Putrajayu, město 21. století, které bylo vybudováno dle nejmodernějších postupů především pro přesun vládních složek jako jsou ministerstva a podobně. Najdete zde řadu zeleně, parků, jezera, ale také krásnou architekturu budov. Po prohlídce budete převezeni do hotelu a zbytek dne budete mít volno na vlastní aktivity. Hotel, snídaně.
den 13
Kuala Lumpur / Praha
Po snídani volno do vašeho transferu na letiště, odkud odletíte zpět domů. Snídaně.
den 14
Přílet do Prahy.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vašim požadavkům bohužel neodpovídá žádný zájezd Pokročilé vyhledávání | Last-minute zájezdy | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: Superzajezdy.cz Kamelya World Turecko