Kuredu Island Resort & Spa hotel

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort & Spa se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také nachází tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Exotické maledivské propojené bungalovy, plážové vily a vodní vily dokreslují prostředí tropického ...

52 220 zájezdů 7 944 last minute od 33 985 Kč

Popis hotelu ?

www.kuredu.com

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort & Spa se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také nachází tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Exotické bungalovy, plážové vily a vodní vily dokreslují prostředí tropického ráje.
 
Poloha: 
Luxusní čtyřhvězdičkový resort Kuredu Island Resort & Spa obývá nádherný ostrov na atolu Lhaviyani. Mezinárodní letiště v hlavním městě Male je od resortu vzdáleno asi 150 kilometrů. Transfer hydroplánem s dechberoucím výhledem na laguny trvá okolo 40 minut.
 
Povrch ostrova je zarostlý palmovým hájem s tropickou vegetací.
Ostrov je obklopen porcelánově bílou písčitou pláží a pestrým korálovým útesem s bohatým podmořským životem a jeho rozloha je zhruba 1800 m x 350 m.
 
Vybavení:
Tento pětihvězdičkový resort nabízí skvělé vyžití pro vás i vaše nejmenší. Na ostrově najdete kadeřníka, obchod se suvenýry, dětský klub, klimatizované fitness centrum, profesionální potápěčské centrum, kliniku a také třeba mešitu. 
 
Kuredu Island Resort & Spa vás zajisté osloví svou širokou paletou mezinárodních chutí i místních specialit ve 10 restauracích, 7 barech a 1 čajovně. 
 
Beach Shack - Restaurace podávající vynikající mořské plody a masové speciality přímo na pláži.
The Far East - Romantická plážová restaurace, kde vám připraví ty nejlepší speciality z japonské kuchyně. Pokrmy se podávají formou á la carte. 
Franco’s - Středomořská restaurace nadchne mixem chutí z Řecka, Španělska a Itálie.
Bufet Restaurants - Na ostrově jsou celkem čtyři totožné restaurace do kterých mají přístup hosté ubytovaní v příslušné části resortu. Bonthi Restaurant je pro plážové a zahradní bungalovy, Sangu Restaurant pro nadvodní bungalovy, mají sem přístup pouze osoby starší 18 let, Koamas a „O“ Restaurant jsou opět pro hosty dle kategorií Koamas a „O“ vil.
Babuna Bar - Slavné koktejly, shoty i exotické pokrmy.
Sangu Bar - největší výběr ginu a gin koktejlů. 
O Bar - Vodka a výhledy, vítejte v široké škále až 20 mezinárodních vodek a nejhledanějších vodkových koktejlů.
Akiri Bar - Pro opravdového milovníka ráje musí být rum! Najděte pestrý výběr rumů z celého světa včetně fantastických koktejlů tiki.
Pool Bar - Margaritas, daiquiris a bikini, ideální k ochlazení z tepla působivým výběrem zmrazených koktejlů.
Golf Bar - Je to všechno o hře při popíjení mezinárodních piv, dlouhých nápojů a vína.
Sangu - Vinný sklípek s výběrem až 250 značek.
Sai Kotari - ideální místo k vychutnání západu slunce, excelentních horkých nápojů, čajů a mezinárodního piva.
Raalhu Bar - pivo a míchané nápoje.
Bulleit Bar - Užijte si soukromí a radost z whisky v prvním baru Speakeasy v Indickém oceánu.
 
Internet:
WiFi ve vybraných oblastech resortu zdarma. Internetová kavárna.
 
Zábava:
Pobyt hostům v resortu zpříjemní výběr aktivit, díky kterým si z dovolené mohou odvézt spoustu skvělých zážitků. Resort nabízí pestrý animační program, večerní zábavy s živou hudbou, diskotéku.
 
Sportovní nabídka:
Pro aktivní hosty je k dispozici mnoho sportovních možností a zařízení včetně 6ti jamkového golfového hřiště Par 3, klimatizované tělocvičny s posilovacími stroji, místnosti na aerobik, osvětleného tenisového kurtu, plážového volejbalu, badmintonu, šipek a jiných oblíbených aktivit. 
 
Wellness - SPA:
Vkročte do světa péče, kde přede dveřmi zůstává čas a začíná nová cesta. Cítíte se stresovaní nebo unavení? Chcete načerpat energii a omladit tělo i mysl? V lázních Duniye najdete prostor uzdravení, doteku a vůně, abychom ve vás podpořili hluboký pocit klidu, radosti a vyrovnanosti. Zažijte rovnováhu mezi vnitřní a vnější krásou, která přináší pocit spokojenosti. Nechte se unášet kombinací orientálních tradic a moderní péče o pleť v pečující a inspirativní atmosféře.
 
Pro děti:
Pokud cestujete s dětmi, nebojte se, že byste si od nich neodpočinuli. K dispozici vám je dětský klub, kde se o ně postarají přátelské chůvy a vaše děti si ani nevšimnou vaši absence. Bude na ně čekat program plný tvoření, hraní a smíchu. 
 
Pláž: 
Ostrov patří k těm větším, co na Maledivách najdete. Díky tomu nabízí dlouhé pláže jemného bílého písku a dostatek soukromí. 
Centrum vodních sportů je uprostřed resortu. Mělká laguna je ideální pro windsurfing, kite-boarding, plavby na katamaránu a dingy, vodní lyžování, jízdu na banánovém člunu a v kánoi.
 
Ubytování:
Resort Kuredu Island Resort & Spa vám nabízí ubytovat se buď v nádherných plážových vilkách, kde vás od pláže nedělí více než pár kroků, nebo v typických vilkách na kůlech, které se tyčí nad azurově modrou hladinou oceánu či v kouzelných vilkách v zahradě obklopené tropickou zelení. 
 
Jsou zařízené v malebném maledivském stylu a jsou vybaveny zařízená terasa, lehátka, plážové osušky, postel s nebesy, klimatizace, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, CD přehrávač, sejf a vysoušečem vlasů na vyžádání.
 
Garden Bungalow - Bungalov v tropické zahradě o celkové výměře 56 m2. Vedle jiného je bungalov vybaven ratanovým, prostornou otevřenou koupelnou se sprchovým koutem a stinným venkovním posezením. Nacházejí se jen kousek jak od severní pláže, tak také od hlavní oblasti resortu. Možnost až dvou přistýlek.
Beach Bungalow - Plážový bungalov o celkové výměře 56 m2. 
Svěží zeleň okolo bungalovu dodává místu potřebný klid a soukromí. Bungalovy jsou umístěny mimo hlavní zábavní zařízení a jsou dobrou volbou pro ty, kteří touží po odpočinku na samotě. jsou vybaveny ratanovým nábytkem a nabízí prostornou venkovní koupelnu se sprchou a také terasu pod širým nebem. Možnost až dvou přistýlek.
Beach Villa - Plážová vila o celkové výměře 57 m2 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované v severovýchodní části ostrova, pohodlné vybavení. královská ložnice, prostorná koupelna s WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, vybavená terasa.
“O” Beach Villa - Plážová vila o celkové výměře 57 m2 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované v severovýchodní části ostrova v “o” resortu, pohodlné vybavení. Královská  ložnice, prostorná koupelna s WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, vybavená terasa.
Premium Beach Villa - Plážová vila o celkové výměře 57 m2 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované na hlavní pláži v jižní části ostrova, pohodlné vybavení. Královská  ložnice, prostorná koupelna s WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, vybavená terasa. 
Jacuzzi Beach Villa - Plážová vila s jacuzzi o celkové výměře 76 m2 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované na hlavní pláži v jižní části ostrova, pohodlné vybavení. Královská  ložnice, prostorná koupelna s WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, chladnička na víno terasa. 
“O” Jacuzzi Beach Villa - Plážová vila s jacuzzi o celkové výměře 76 m2 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované na hlavní pláži v jižní části ostrova v “O” resortu, pohodlné vybavení. Královská  ložnice, prostorná koupelna s WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, chladnička na víno, terasa. 
Sangu Jacuzzi Beach Villa - Plážová vila s jacuzzi o celkové výměře 76 m2 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované na hlavní pláži v západním cípu ostrova, pohodlné vybavení. Královská  ložnice, prostorná koupelna s WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, chladnička na víno,  terasa. 
Sangu Water Villa - Vilka nad hladinou oceánu o celkové výměře 70 m2 s luxusním vybavením pro vaše pohodlí. Vilky jsou situované na dřevěném molu v severozápadní části ostrova. Pro krásné západy slunce vám je k dispozici dřevěná terasa s lehátky a chladnička na víno. 
Sangu Water Villa Honeymoon Suite - Vilka nad hladinou oceánu o celkové výměře 70 m2 s luxusním vybavením je správnou volbou pro vaše líbánky.  Vilky jsou situované na dřevěném molu v severozápadní části ostrova. Pro krásné západy slunce v soukromí vám je k dispozici dřevěná terasa s lehátky a chladnička na víno. Sangu Water Villa Suite disponuje také venkovním jacuzzi.
Private Pool Villa - Luxusní vila o celkové výměře 287 m2 se soukromým bazénem (40 m2) je synonymum luxusní maledivské dovolené. Vily jsou obklopené tropickou zelení a jsou situovány v malebné zahradě. Vila je vybavena jacuzzi vanou, prostornou terasou, dokovací stanicí pro iPod. Vila je vybavena pro 4 hosty a možnost 2 přistýlek.
Private Pool Villa Family Suite - Luxusní vila o celkové výměře 287 m2 se soukromým bazénem (40 m2) je ideální volbou pro dovolenou s rodinou či partou přátel. Vily jsou obklopené tropickou zelení a jsou situovány v malebné zahradě. Vila je vybavena jacuzzi vanou, prostornou terasou, dokovací stanicí pro iPod. Vila je vybavena pro 4 hosty a možnost 2 přistýlek.
 
Stravování:
All Inclusive, Plná penze
 
Program all inclusive:
Snídaně (8:00 – 10:30), obědy (13:00 – 14:30) a večeře (19:00 – 21:30) servírované v restauraci Bonthi pro hosty ubytované v bungalovech Garden a Beach, v restauraci Koamas pro hosty ubytované ve vilách Beach a Jacuzzi Beach, v Sangu restauraci pro hosty ubytované ve vilách Sangu Water a v „O“ restauraci pro hosty ubytované v blízkých vilách  Beach. Hosté ubytovaní ve vilách Private Pool si mohou vybrat svou preferovanou restauraci (zde se uplatňuje omezení na věk dětí). Všechny restaurace podávají pokrmy formou bufetu společně s širokou nabídkou chutných menu.
Svačiny servírované od 15:00 do 18:00 v barech Babuna, Sangu a „O“
50 % slevu na jídla ve všech barových menu (slevu není možné uplatnit při speciálních událostech a v Sai Kotari Tea House). 20 % slevu na vybrané spa procedury v prvních dvou dnech pobytu (budete si moci vybrat z omezené nabídky procedur). Neomezenou „all you can drink“ konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů po skleničce v restauracích a barech z nabídky obsahující následující položky -> Balenou vodu Kuredu (1 litr), Limonády, Balené džusy, Čepované pivo, Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latte a macchiato, Mixované nápoje – mléčné šejky a smoothies, Rozlévané červené, bílé a růžové víno, Klasické lihoviny (gin, vodka, rum, whisky, tequilla a brandy), Vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly, 50 % sleva na nápoje, které nejsou zmíněny výše, Nápoje se servírují od 9:00 do 01:30, Minibar obsahující následující nápoje a svačiny (doplňován jednou denně dle rozvrhu)-> Balenou vodu Kuredu (1 litr), Limonády, džusy, Pivo, Červené, bílé a růžové víno (vyjma šampaňského a šumivého vína), Káva, čaj, ledová káva a ledový čaj, Vybrané svačiny, Jednu láhev šumivého vína na pokoj, Jednu plavbu při západu slunce, Jednu půlhodinovou lekci šnorchlování (bez vybavení), Jednu půlhodinovou lekci windsurfingu (včetně vybavení), Jednu půlhodinu na golfovém odpališti (včetně vybavení), Bezplatný přístup do fitness centra, využití hřiště pro tenis a paddle tenis, volejbal a badminton, stolní tenis, biliard, snooker, šipky a fotbalové hřiště (vybavení zahrnuto – nutno disponovat základními schopnostmi). Zdarma využití nemotorizovaných vodních sportů (windsurfing a kajaky – vybavení zahrnuto, nutnost prokázat základní schopnosti). Zdarma návštěva lekcí jógy (skupinové lekce, zahrnují druhy jógy Pranayama, Asanas a Yoga Nidra).
 
Balíček „All inclusive gold“ zahrnuje:
Snídaně (8:00 – 10:30), obědy (13:00 – 14:30) a večeře (19:00 – 21:30) servírované v bufetové restauraci dle vašeho výběru, restauraci Bonthi, Koamas, „O“ (pro osoby starší 12 let) a Sangu (pro osoby starší 18 let). Všechny restaurace podávají pokrmy formou bufetu společně s širokou nabídkou chutných menu. Přístup do všech barů, nezávisle na pokojové kategorii (pro děti se uplatňují věková omezení). Svačiny servírované od 15:00 do 18:00 v barech Babuna, Sangu a „O“. 50 % slevu na jídla ve všech barových menu (slevu není možné uplatnit při speciálních událostech a v Sai Kotari Tea House). Jeden oběd ve Franco’s nebo jedna večeře na den ve kterékoliv z á la carte restaurací (nutnost rezervace). 20 % slevu na vybrané spa procedury v prvních dvou dnech pobytu (budete si moci vybrat z omezené nabídky procedur). Pozdní snídaně ve Francos’s od 9:00 do 12:00
Neomezenou konzumaci pizzy, hamburgerů a zmrzliny ve vybraných barech od 10:00 do 19:00
Vybraná lahvová vína a prémiové lihoviny v daných barech a restauracích. Neomezenou „all you can drink“ konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů po skleničce v restauracích a barech z nabídky obsahující následující položky -> Balená voda Kuredu (1 litr), Limonády, Balené džusy, Čepované pivo, Lahvové pivo, Káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latte a macchiato, Mixované nápoje – mléčné šejky a smoothies, Rozlévané červené, bílé a růžové víno
Vybraná vína v lahvi, vybrané prémiové lihoviny, Klasické lihoviny (gin, vodka, rum, whisky, tequilla a brandy), Vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly, Prémiové a speciální koktejly a panáky
50 % sleva na nápoje, které nejsou zmíněny výše, Nápoje se servírují od 9:00 do 01:30, Minibar obsahující nápoje a svačiny (doplňován jednou denně dle rozvrhu), Nespresso kávové kapsle
Červené, bílé a růžové víno z vinné lednice (vyjma šumivého vína a šampaňského). Jednu láhev šumivého vína na pokoj. Jednu hru zdarma na ostrovním golfovém hřišti na týden (včetně vybavení)
Jednu 60 minut dlouhou spa proceduru na týden ze speciální nabídky. Jeden úvodní nebo orientační ponor na pobyt (orientační ponor je pouze pro certifikované potápěče). Jednu plavbu při západu slunce. Jednu půlhodinovou lekci šnorchlování (včetně vybavení). Jednu půlhodinovou lekci windsurfingu (včetně vybavení). Zdarma využití golfového odpaliště (včetně vybavení). Bezplatný přístup do fitness centra, využití hřiště pro tenis a paddle tenis, volejbal a badminton, stolní tenis, biliard, snooker, šipky a fotbalové hřiště (vybavení zahrnuto – nutno disponovat základními schopnostmi). Zdarma využití nemotorizovaných vodních sportů (windsurfing, plachtění, kajaky a stand up paddle board – vybavení zahrnuto, nutnost prokázat základní schopnosti). Bezplatné využití kol. Zdarma vypůjčení šnorchlovacího vybavení (ploutve, brýle a šnorchl). Praní jednoho pytle prádla za pobyt. Bezplatné využití salónku Kuredu TMA Lounge. Zdarma návštěva lekcí jógy (skupinové lekce, zahrnují druhy jógy Pranayama, Asanas a Yoga Nidra).
 
Platební karty: 
EC/MC, VISA, AMEX.

Poloha na mapě ?

Video

Kuredu Island Resort & Spa

Kuredu Island Resort & Spa - Presents "Dream Island"

Kuredu Island Resort

Prodivers Maldives

Easter Beach Dinner

Trans Maldivian Airways

Kuredu Island Resort 2014

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
18. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 5 dní letecky Praha plná penze
70 558 Kč 51 476 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
95 347 Kč 69 572 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 5 dní letecky Praha all inclusive
71 738 Kč 52 337 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 5 dní letecky Praha plná penze
71 798 Kč 52 381 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 5 dní letecky Praha all inclusive
73 067 Kč 53 307 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
96 587 Kč 70 477 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 7 dní letecky Praha all inclusive
86 822 Kč 68 590 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Z.. Celý popisek
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 12:55 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Zahradní Bungalov)
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 12:55
18. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 7 dní letecky Praha plná penze
86 822 Kč 68 590 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Z.. Celý popisek
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 12:55 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Zahradní Bungalov)
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 12:55
18. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
76 304 Kč 55 670 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha ultra all inclusive
109 354 Kč 79 797 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha all inclusive
77 878 Kč 56 819 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: GARDEN BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
77 956 Kč 56 876 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha all inclusive
79 647 Kč 58 111 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha ultra all inclusive
111 008 Kč 81 004 Kč -27% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba Celý popisek
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / .. Celý popisek
Základní cena: BEACH BUNGALOW - dospělá osoba
Let: 21:55 - 07:15 / 09:55 - 15:10 / 10:05 - 13:45 / 17:10 - 21:10
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Praha all inclusive
116 443 Kč 91 990 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Z.. Celý popisek
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 06:30 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Zahradní Bungalov)
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 06:30
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
91 759 Kč 72 490 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Z.. Celý popisek
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 06:30 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Zahradní Bungalov)
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 06:30
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Vídeň plná penze
49 725 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Bungalov (2+0) - Dospělá osoba Celý popisek
Let: 16:20 - 08:25 / 01:45 - 14:05 Celý popisek
Základní cena: Bungalov (2+0) - Dospělá osoba
Let: 16:20 - 08:25 / 01:45 - 14:05
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Vídeň all inclusive
51 045 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Bungalov (2+0) - Dospělá osoba Celý popisek
Let: 16:20 - 08:25 / 01:45 - 14:05 Celý popisek
Základní cena: Bungalov (2+0) - Dospělá osoba
Let: 16:20 - 08:25 / 01:45 - 14:05
18. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 7 dní letecky Praha plná penze
65 490 Kč 51 190 Kč -22% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) FB Pok.. Celý popisek
Let: 21:15 - 15:20 / 09:55 - 20:15 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) FB
Pokoj: GARDEN BUNGALOW
Let: 21:15 - 15:20 / 09:55 - 20:15
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Krakov plná penze
65 290 Kč 53 690 Kč -18% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) FB Pok.. Celý popisek
Let: 23:45 - 15:20 / 23:40 - 11:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) FB
Pokoj: GARDEN BUNGALOW
Let: 23:45 - 15:20 / 23:40 - 11:50
18. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 7 dní letecky Praha ultra all inclusive
116 090 Kč 80 990 Kč -30% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) UAI Po.. Celý popisek
Let: 21:15 - 15:20 / 09:55 - 20:15 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) UAI
Pokoj: GARDEN BUNGALOW
Let: 21:15 - 15:20 / 09:55 - 20:15
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Krakov ultra all inclusive
115 890 Kč 83 490 Kč -28% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) UAI Po.. Celý popisek
Let: 23:45 - 15:20 / 23:40 - 11:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) UAI
Pokoj: GARDEN BUNGALOW
Let: 23:45 - 15:20 / 23:40 - 11:50
18. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 7 dní letecky Praha all inclusive
85 890 Kč 63 190 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) AI Pok.. Celý popisek
Let: 21:15 - 15:20 / 09:55 - 20:15 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) AI
Pokoj: GARDEN BUNGALOW
Let: 21:15 - 15:20 / 09:55 - 20:15
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Krakov all inclusive
85 690 Kč 65 690 Kč -23% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) AI Pok.. Celý popisek
Let: 23:45 - 15:20 / 23:40 - 11:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba (GARDEN BUNGALOW) AI
Pokoj: GARDEN BUNGALOW
Let: 23:45 - 15:20 / 23:40 - 11:50
18. 04. - 26. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha all inclusive
126 316 Kč 99 790 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Z.. Celý popisek
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 12:55 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-3 osoby (Zahradní Bungalov)
Let: 15:30 - 07:50 / 19:45 - 12:55

Další používané názvy

 • Hotel Kuredu Island Resort & Spa
 • Kuredu
 • Kuredu Beach Resort
 • Kuredu Beach Resort - Beach Vila
 • Kuredu Beach Resort - Garden Bungalov
 • Kuredu Island
 • Kuredu Island Resort
 • Kuredu Island Resort & Spa
 • Kuredu Island Resort & Spa Maldives
 • Kuredu Island Resort & Spa 4
 • Kuredu Island Resort And Spa
 • KUREDU ISLAND RESORT AND SPA MALDIVES
 • Kuredu Island Resort Plus
 • Kuredu Resort & Spa
 • Kuredu Resort Maldives
 • Kuredu Resort Maledives
 • Maledivy-Kuredu Island Resort, Maledivy-Lhaviyani atol
 • Resort Kuredu Island

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
 • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: Superzajezdy.cz Kamelya World Turecko