Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Německo - informace

Hledáte zájezd do Německa? Naše zájezdy do Německa vám přináší jedinečnou příležitost prozkoumat krásy této středoevropské země. Německo je známé svými historickými městy, malebnými vesnicemi a bohatou kulturou. Během zájezdu do Německa si můžete prohlédnout hlavní město Berlín, který je plný historických památek, moderní architektury a...

Informace o zemi Německo

Hledáte zájezd do Německa? Naše zájezdy do Německa vám přináší jedinečnou příležitost prozkoumat krásy této středoevropské země. Německo je známé svými historickými městy, malebnými vesnicemi a bohatou kulturou. Během zájezdu do Německa si můžete prohlédnout hlavní město Berlín, který je plný historických památek, moderní architektury a kulturních akcí. Německo je také domovem romantického Rýnského údolí, kde můžete objevovat středověké hrady a vinice. Můžete také ochutnat tradiční německou kuchyni, jako jsou bratwursty a pretzely, a nezapomenout na slavná německá piva. Německo je zemí, která spojuje historii, krajinu a kulturu do jedinečného zážitku pro návštěvníky.

 

Německo, oficiálně známé jako Spolková republika Německo, je jednou z největších a nejvlivnějších zemí v Evropě. Leží ve střední Evropě a je známé svou bohatou historií, kulturou, technologickými inovacemi a různorodým krajinářským rázem.

Hlavním městem Německa je Berlín, což je kulturní a politické centrum země. Berlín je známý svými muzei, galeriemi, historickými památkami a pulzujícím uměleckým a hudebním světem. Město je také domovem historických památek, jako je Braniborská brána a zrekonstruovaná budova berlínského paláce.

Německo je bohaté na historii, a to zahrnuje éru Svaté říše římské, reformaci a události dvou světových válek. Tuto historii můžete prozkoumat v mnoha historických městech a památkách, jako je Norimberk, Drážďany a bunkr Hitlera ve Wolfsschanze.

Země má rozmanitou krajinu, zahrnující Alpy na jihu, nížiny na severu a nádherným středohorím a řekami. V Alpách můžete provozovat lyžování, turistiku a horolezectví, zatímco severní pláně nabízejí ideální podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku.

Německo je také známé svou kvalitní kuchyní, zahrnující pokrmy jako bratwurst (klobása), pretzels, sauerkraut (kyselé zelí) a knedlíky. Německo je také známé svým pivem a víny, což zahrnuje slavnou bavorskou piva a révy vinařských oblastí jako Rheingau a Mosel.

Kulturní scéna Německa je velmi bohatá, zahrnuje hudbu od slavných hudebních mistrů, jako je Ludwig van Beethoven a Johann Sebastian Bach, až po moderní hudební festivaly. Německo má také velký vliv na svět literatury a filozofie, s autory jako Johann Wolfgang von Goethe a Friedrich Nietzsche.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury, krásné přírody a moderního života, je Německo ideální destinací. Země nabízí širokou škálu zážitků, včetně návštěv historických měst, procházek v přírodě, ochutnávání tradiční kuchyně a poznávání místní kultury. Německo je zemí, která se vám jistě zalíbí svým pestrým nabízeným zážitkům.

Mapa Německo - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám