Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Paraguay - informace

Hledáte zájezd do zajímavého Paraguaye? Naše zájezdy do Paraguaye vás zavedou do této středoamerické destinace, která nabízí jedinečnou kulturu, historii a přírodní krásy. Během zájezdu do Paraguaye si můžete prohlédnout historická města, jako je hlavní město Asunción, které nabízí zajímavou architekturu a kulturní památky.   Paraguay, oficiálně...

Informace o zemi Paraguay

Hledáte zájezd do zajímavého Paraguaye? Naše zájezdy do Paraguaye vás zavedou do této středoamerické destinace, která nabízí jedinečnou kulturu, historii a přírodní krásy. Během zájezdu do Paraguaye si můžete prohlédnout historická města, jako je hlavní město Asunción, které nabízí zajímavou architekturu a kulturní památky.

 

Paraguay, oficiálně známá jako Republika Paraguay, je vnitrozemskou zemí v jihoamerickém kontinentu. Tato země má bohatou historii, pestrou kulturu a nádhernou krajinu zahrnující deštné pralesy, řeky a historická místa.

Hlavním městem Paraguaye je Asunción, které je také největším městem a ekonomickým centrem země. Město má své vlastní historické památky, včetně katedrály Nuestra Señora de la Asunción a Panteón Nacional de los Héroes.

Paraguay je známý svými rozsáhlými deštnými pralesy, které obývá bohatá fauna a flóra. Národní parky, jako je Mbaracayú Biosphere Reserve, nabízejí příležitosti pro trekking a pozorování divokého života. Země je také protkána mnoha řekami, z nichž největší je řeka Paraná.

Kulturní scéna Paraguaye zahrnuje vlivy původních obyvatel, španělské kultury a dalších etnických skupin. Země má bohatou hudební tradici a je známá pro svůj tradiční hudební nástroj harfu, který je součástí paraguayského folklóru. Tradiční festivaly a tance jsou důležitou součástí místní kultury.

Historie Paraguaye zahrnuje období kolonizace Španěly, následné boje o nezávislost a politické změny. V 19. století prošla země dlouhou obdobím konfliktů, včetně války s Triple Aliancí, která měla významný vliv na vývoj země.

Paraguayská kuchyně zahrnuje tradiční pokrmy, jako je asado (grilované maso), sopa paraguaya (kukuřičný chléb) a chipa (koláčky z manioku a sýra). Tradiční paraguayská kuchyně kombinuje prvky masa, koření a místních potravin.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě, kulturní zážitky a historii, je Paraguay atraktivní destinací. Země nabízí možnosti pro průzkum deštných pralesů, plavbu po řekách a poznávání tradičních obyčejů a tradic. Paraguay je zemí, která si stále zachovává autentičnost a klidný životní styl, což ji činí ideálním místem pro odpočinek a objevování.

Paraguay - informace o destinacích

Mapa Paraguay - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám