Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Golebiewski Mikolajki hotel

Hotel Golebiewski, ležící v polském městě Mikolajki, Vás překvapí pěkným vybavením, které zahrnuje terasu s lehátky, restauraci a kavárnu, noční klub, venkovní hřiště, bezplatné parkování a mnoho dalšího. Hotel nabízí spoustu sportovních aktivit, jako třeba bowling, kulečník, cyklistiku nebo

Skluzavky a tobogány

Popis hotelu ?

www.golebiewski.pl

Hotel Golebiewski, ležící v polském městě Mikolajki, Vás překvapí pěkným vybavením, které zahrnuje terasu s lehátky, restauraci a kavárnu, noční klub, venkovní hřiště, bezplatné parkování a mnoho dalšího. Hotel nabízí spoustu sportovních aktivit, jako třeba bowling, kulečník, cyklistiku nebo beachvolejbal. Děti i Vás potěší Aquapark Tropicana, kde najdete spoustu skluzavek a jiných atrakcí. Hotel je připraven vlastním wellness zázemím, kde si vyzkoušíte spoustu procedur. Skvěle se najíte v hotelové restauraci.
 
Poloha:
Hotel Golebiewski v Mikołajki se nachází v srdci země velkých jezer - Mazury, na křižovatce nejkrásnějších polských turistických cest. V blízkosti lesů, pralesu a rezervace. Ideální místo pro aktivní dovolenou či relaxaci.
 
Vybavení:
V hotelu Golebiewski je sluneční terasa s lehátky, recepce, aquapark, restaurace, kavárna, Tawerna nad Tałtami na břehu jezera, noční klub, Wi-Fi, herna Mini Las Vegas (čtyřdráhová bowlingová dráha, biliárdové stoly, kulečníkový stůl, herní automaty), celoroční kluziště, jezdecký klub, venkovní fitness, přístav (půjčovna šlapadel, motorových člunů), půjčovna kol, dětský klub, venkovní hřiště Tagolandia, 2 beachvolejbalové kurty, výtah a bezplatné parkoviště.
 
Internet:
Hotel Golebiewski poskytuje Wi-Fi ve společných prostorách.
 
Sport a zábava:
V hotelu Golebiewski je k dispozici bowlingová dráha, biliárdové a kulečníkové stoly, celoroční kluziště, jezdecký klub, venkovní fitness, půjčovna kol, venkovní hřiště Tagolandia a 2 beachvolejbalové kurty.
 
Wellness - SPA:
V hotelu Golebiewski najdete Studio krásy a zdraví, kde jsou Vám k dispozici SPA a wellness procedury (regeneruje a hydratuje, zeštíhlující, zpevňující a antistresové, modelování postavy a zlepšení elasticity pokožky). Najdete zde i Aquapark Tropicana s vnitřními a venkovními bazény, skluzavkami, jacuzzi (bahenní, jodobromová, mořská), saunami (parní a suché s aromatickými tóny: smrk, eukalyptus, alpské byliny) a fitness. Dále je k dispozici sněho-ledová jeskyně, solná jeskyně, promoční věže solanky, "cibulová" skluzavka, 3-stopá skluzavka a pískoviště s dešťovou sprchou.
 
Pro děti:
Pro Vaše děti je v hotelu Golebiewski k dispozici dětská herna, postýlka s lůžkovinami, další polštáře a přikrývky, extra ručníky pro děti, vanička, protiskluzová podložka do sprchy, nočníček, jednorázové sáčky na plenky, mikrovlnná trouba na ohřev jídla pro děti v Červené restauraci. Též určitě ocení Aquapark Tropicana.
Až 2 děti do 3,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Při pobytu od 7 nocí Až 2 děti do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
 
Ubytování:
2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací pohovka 120x180 m pro 1 dospělého nebo 2 děti do 13,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, balkon.
Pokoje mají výhled na jezero Tałty a panorama města nebo na venkovní bazény.
 
Stravování:
V hotelu Golebiewski probíhá stravování formou polopenze.
 
Tipy na výlet:
PLAVBY LODÍ PO JEZERECH: Mikołajskie Lake, Śniardwy, Bełdany, Tałty
PROCHÁZKY S PONÍKEM: oblíbení poníci čekají na nejmenší hosty každý den. Srdečně zveme rodiče / opatrovníky, aby je sami předvedli.
CELOROČNÍ SÁŇKAŘSKÁ DRÁHA ALPINE COASTER: 20 m klesání, 320 m dlouhá dráha, 26 saní vybavených inerciálními bezpečnostními pásy a brzdami rychlost až 40 km/h, slevy pro hotelové hosty, 50% sleva pro děti do 8 let

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • GOLEBIEWSKI - Mikolajki

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám