Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Lisabon, královská sídla a krásy pobřeží Atlantiku a výlet do Evory hotel

LISABON - ESTORIL - CASCAIS - EVORA - SINTRA - COLARES - CABO DA ROCA   Program zájezdu: 1. DEN Odlet z Prahy, přílet večer do Lisabonu, transfer na ubytování v centru Lisabonu. 2. DEN Lisabon - prohlídka města: hlavní náměstí Praça do Commercio, pojedeme historickou lisabonskou tramvají do rázovité

Popis hotelu ?

LISABON - ESTORIL - CASCAIS - EVORA - SINTRA - COLARES - CABO DA ROCA
 
Program zájezdu:
1. DEN
Odlet z Prahy, přílet večer do Lisabonu, transfer na ubytování v centru Lisabonu.
2. DEN
Lisabon – prohlídka města: hlavní náměstí Praça do Commercio, pojedeme historickou lisabonskou tramvají do rázovité starobylé čtvrti Alfama s úzkými, příkrými a křivolakými uličkami s úchvatnými výhledy, kostel s klášterem sv. Vincenta, Largo das Portas s kavárnami a specialitami, hrad Castelo de S. Jorge – pevnost a sídlo portugalských králů, vyhlídkové terasy, dům patrona města sv. Antonína, katedrála Sé z 12. stol. na místě mešity. Dále čtvrť Bairo Alto, kam se dostaneme historickým výtahem Elevador de Sta. Justa, který obdivoval i Eiffel, Igreja do Carrmo, ruina karmelitského kostela. Večerní procházky částí Baixa, ulicí plné portugalských restaurací a bavičů.
3. DEN
Indiv. program v Lisabonu, návštěva muzeí, čtvrť EXPO 98 na břehu s moderní architekturou a přístavem malých lodí, největší Oceanarium v Evropě či pobyt u Atlantiku s koupáním nebo fakultativní celodenní výlet do vnitrozemí do kraje Alenteja přes supermoderní 17 km dlouhý most Vasco de Gama s výhledy na čtvrť EXPO 98 a mrakodrapy a návštěva hradbami obehnaného města Evora (UNESCO) – sídelní město portugalských králů, katedrála Sé, zachovalý římský chrám, kostely zdobené azulejos (malované keramické dlažnice), univerzita. Cestou pohodová turistika v kraji megalitů, korkových hájů a vinohradů.
4. DEN
Lisabon – pokračování prohlídky města – čtvrť Belém při řece Tajo, jízda vyhlídkovým autobusem, interiéry skvostně zdobeného kláštera jeronymitů - Mosteiro dos Jerónimos (UNESCO), hrob Vasco de Gama, stylová cukrárna s typickým pudinkovým koláčem Pastéis de Belém, Belémská věž nad vodou a pohled na velký památník mořeplavců a objevitelů Padrão dos Descobrimentos, fakultativně plavba lodí po řece s krásnými výhledy na historické centrum Lisabonu, Castelo de S. Jorge, katedrálu, mohutnou sochu Cristo Rei (socha Krista), plavba pod mostem Ponte 25 de Abril připomínajícím slavný Golden Gate Bridge v San Francisku, možnost ochutnávky portugalských vín, včetně suchých portských.
5. DEN
Celodenní pobyt v Lisabonu s možností návštěvy muzeí, nákupy a individuálními procházkami. Zájemci se mohou zúčastnit fakultativního výletu do pohoří Serra de Sintra: Palácio de Queluz – královský palác s nádhernými zahradami, Sintra – bývalá královská rezidence (až do roku 1910), možnost ochutnat místní specialitu – dezert Travesseiros, cesta přes Colares, půvabnou vesničkou na svazích Serry de Sintra mezi vinohrady, plnou květin, průjezd Národním parkem až na Cabo da Roca na nejzápadnější bod kontinentální Evropy, zastávka na surfařské pláži Guincho. Večer fakultativně večeře s vínem a hudebním programem – fado.
6. DEN
Lisabon – dopoledne volno k nákupům ev. prohlídce města dle času odletu, odpoledne odlet do Prahy.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Lisabon, královská sídla a krásy pobřeží Atlantiku s výletem do Porta

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám