Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rakousko - informace

Hledáte zájezd do malebného Rakouska? Naše zájezdy do Rakouska vás zavedou do této alpské země, která nabízí úchvatné hory, historická města a bohatou kulturu. Během zájezdu do Rakouska si můžete užít nádherné alpské krajiny a podniknout turistiku nebo lyžování v zimním období. Můžete prozkoumat národní parky, jako je Národní park Gesäuse, který...

Informace o zemi Rakousko

Hledáte zájezd do malebného Rakouska? Naše zájezdy do Rakouska vás zavedou do této alpské země, která nabízí úchvatné hory, historická města a bohatou kulturu. Během zájezdu do Rakouska si můžete užít nádherné alpské krajiny a podniknout turistiku nebo lyžování v zimním období. Můžete prozkoumat národní parky, jako je Národní park Gesäuse, který nabízí úchvatné scenérie, vodopády a lesy.

 

Rakousko, oficiálně známé jako Rakouská republika, je krásná středoevropská země, která nabízí směsici úchvatné přírody, kulturního bohatství a historických památek. Země je známá svými horskými krajinami, klidnými jezery a elegantními městy.

Hlavním městem Rakouska je Vídeň, která je také největším městem a kulturním centrem země. Vídeň je známá svou bohatou hudební tradicí, včetně slavných hudebních skladatelů, jako byl Wolfgang Amadeus Mozart. Město nabízí mnoho muzeí, paláců a historických památek, jako je Hofburg a Schönbrunn.

Rakousko je známé svými horskými oblastmi, zahrnujícími Alpy, kde turisté mohou lyžovat, turistika, a užívat si krásné výhledy. Tyrolská oblast je oblíbenou destinací pro zimní sporty a horolezectví. Rakousko má také klidná jezera, jako je jezero Wolfgangsee, která nabízejí relaxaci a vodní sporty.

Kulturní scéna Rakouska je bohatá a zahrnuje slavnou operu, vážnou hudbu a tradiční folklór. Země je také známá svými tradičními tanci, jako je polka a vals. Každoročně se konají různé hudební a kulturní festivaly.

Historie Rakouska je bohatá a zahrnuje období Habsburské monarchie, kdy bylo Rakousko mocným evropským státem. Země byla také známým centrem vědeckého a kulturního rozvoje, což se odráží v mnoha historických památkách.

Rakouská kuchyně zahrnuje tradiční pokrmy, jako je Wiener Schnitzel (císařský řízek), Sachertorte (čokoládový dort) a Kaiserschmarrn (kaisersmar). Rakousko je také známé svými vynikajícími víny a piva.

Pro turisty, kteří hledají přírodu, kulturu a historii, je Rakousko ideální destinací. Země nabízí možnosti pro horolezectví v Alpách, návštěvu historických památek, ochutnání tradičních pokrmů a užívání si pohody u jezer. Rakousko je zemí, kde se setkávají krásné přírodní scenérie a kulturní bohatství, což z něj činí jednu z nejžádanějších turistických destinací ve střední Evropě.

Mapa Rakousko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám