Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Ikos Odisia hotel

Ikos Odisia se nachází na poloostrově Korfu, kde je obklopen krásně průzračných pobřežím a je přímo u dlouhé písečné pláže. Ikos Odisia je nový hotel, který se skládá z několika nízkých budov. Tento luxusní pětihvězdičkový hotel disponuje několika restauracemi a bary. V hotelu najdete i několik

Přímo u pláže Nový hotel

669 zájezdů 157 last minute od 37 510 Kč

Popis hotelu ?

ikosresorts.com

Ikos Odisia se nachází na poloostrově Korfu, kde je obklopen krásně průzračných pobřežím a je přímo u dlouhé písečné pláže. Ikos Odisia je nový hotel, který se skládá z několika nízkých budov. Tento luxusní pětihvězdičkový hotel disponuje několika restauracemi a bary. V hotelu najdete i několik bazénů, jak dětských tak pro dospělé. Odpočinout si můžete v hotelovém spa centru, kde jsou Hammam, vnitřní vyhřívaný bazén, relaxační prostor, parní lázně a sauna. Ikos Odisia má pro své klienty připravený bohatý animační program, živou hudbu, divadelní přestavení, večírky a mnoho další zábavy. Ikos Odisia nabízí ultra all inclusive na nejvyšší úrovni. Ubytování je perfektní pro rodiny s dětmi.
 
Poloha:
Ikos Odisia je postavený na soukromém výběžku naproti sesterskému resortu Ikos Dassia, obklopený voňavými lesy, průzračným pobřežím a písečnou pláží, na okraji letoviska Dassia na severním pobřeží Korfu, přibližně 20 minut od letiště.
 
Vybavení:
Nový resort proslulého hotelového řetězce Ikos, Ikos Odisia, otevírá 19.5.2023. Ikos Odisia se skládá z několika nízkých budov, které harmonický splývají s překrásným zeleným bujným okolím a poskytují nádherný výhled na okolní krajinu a na Jónské moře. Hotel nabízí ubytování v pokojích a suitách i se soukromými zahradami a bazény. Další jedinečný resort oceňovaný pro svůj koncept Infinite Lifestyle, který přináší relaxaci na nové úrovni s téměř všemi službami a aktivitami pro pohodovou dovolenou.
Hlavní restaurace formou bufetu s nabídkou středomořské kuchyně, pět a la carte restaurací s nabídkou menu sestavených od světově uznávaných michelinských šéfkuchařů, s moderní řeckou, asijskou/orientální, italskou, peruánskou, španělskou a mezinárodní středomořskou kuchyní, menu a la carte jsou doplněna vynikajícími vybranými víny, room servis 24/7, plážový bar, večerní zábavy pro všechny - divadelní představení a muzikály, živá divadelní představení v divadlech Ikos (pouze v hlavní sezóně), živá hudba, dětské aktivity, večírky. Bazény - deset vyhřívaných vnitřních a venkovních bazénů, dětský bazén, dětské brouzdaliště, vnitřní bazény pro starší 16-ti let, plážový servis s roznáškou občerstvení a nápojů.
 
Internet:
Ikos Odisia má Wi-Fi připojení k dispozici na pokoji.
 
Sport a zábava:
Pronájem auta na celý den a navštívit nejzajímavější místa, pouze po předchozí rezervaci, 2 tenisové kurty s osvětlením (vybavení k dispozici), aerobik, aqua aerobik, pilates, zumba, mini basketbal, plážový volejbal, jóga pro začátečníky, kánoe, pádlování a šlapadla (každé jednou denně 20 minut), kardio trénink, fitness studio v Ikos Spa úvodní lekce potápění v hotelovém bazénu, fotbalové hřiště 5 x5, horská kola, silové procházky po pláži, stretching, stolní tenis, windsurfing, obří šachy.
Za poplatek: fotbalová a tenisová akademie, nafukovací atrakce, soukromé výlety lodí, pronájem jachet, potápění, vodní lyžování, parasailing, windsurfing.
 
Wellness - SPA:
Ikos Odisia - Spa centrum provozovaný Anne Semonin Paris, parní lázně a sauna pro starší 16-ti let. Hammam, vnitřní vyhřívaný bazén, relaxační prostor, parní lázně a sauna.
 
Pro děti:
Hlídání děti u bazénu ve věku od 4 do 12 let 30 minut denně/zdarma specializovaným personálem,
dětské kluby, mateřská školka (od 4 měsíců do 3 let), vytváření, vaření, čtení, zpívání, pikniky, hry, smyslové hry, vědecké aktivity, sporty, plavání, vodní sporty.
 
Pláž:
420 metrů dlouhá, převážně písečná pláž.
 
Ubytování:
Luxusní klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, koupací pláště, pantofle, vysoušeč vlasů, Smart TV, CD/ DVD přehrávač, trezor, wifi, denně doplňovaný minibar, Nespresso kávovar, vybavení pro přípravu kávy nebo čaje, balkón, hosté ubytovaní v deluxe suitách mají možnost využít bazén a pláž pro Deluxe Collection.
Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady Interiér 33 m², ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní balkón, výhled do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby.
Dvoulůžkový pokoj superior výhled na bazén/Dvoulůžkový pokoj superior privátní bázén výhled zahrada/výhled bazén Interiér 33 m², ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, možnost přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní balkón/privátní zahrada s terasou, výhled na bazén/do zahrady. Max. obsazenost 3 osoby.
Rodinný pokoj (propojené pokoje) výhled na bazén Interiér 66 m², dvě propojené ložnice s obývací částí, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní balkón s výhledem na bazén. Max. obsazenost 5 osob.
Junior suita privátní zahrada výhled na bazénInteriér 39 m², ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, možnost přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní zahrada, výhled na bazén. Max. obsazenost 4 osoby.
Junior bungalov suita privátní zahrada výhled bazén/moře Interiér 39 m², ložnice s dvoulůžkem a obývací částí, možnost přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní zahrada s terasou, výhled na bazén/moře. Max. obsazenost 4 osoby.
Jednoložnicová suita s balkónem výhled zahrada/privátní zahrada výhled moře Interiér 60 m², ložnice s dvoulůžkem a oddělenou obývací částí, možnost přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, balkón/privátní zahrada, výhled do zahrady/na moře. Max. obsazenost 4 osoby.
Jednoložnicová bungalov suita s balkónem, výhled moře/výhled bazén Interiér 60 m², ložnice s dvoulůžkem a oddělenou obývací částí, možnost přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní balkón, výhled na moře/bazény. Max. obsazenost 4 osoby.
Deluxe jednoložnicová bungalov suita s balkónem výhled moře Interiér 70 m², ložnice s dvoulůžkem a oddělenou obývací částí, možnost přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, sprchovým koutem a vanou, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní balkón, výhled na moře. Max. obsazenost 4 osoby.
Deluxe dvouložnicová bungalov suita privátní bazén výhled na moře Interiér 93 m², dvě ložnice s dvoulůžkem, oddělená obývací část, možnost přistýlky formou pohovky, dvě koupelny s WC, jedna se sprchovým koutem a vanou, druhá jen se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SMART TV, DVD/CD přehrávač, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, wifi, privátní zahrada a bazén, výhled na moře. Max. obsazenost 6 osob.
 
Stravování:
Ikos Odisia má pro klienty ultra all inclusive na nejvyšší úrovni.
 
Program ultra all inclusive:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu jsou podávány v hlavní restauraci. Pozdní snídaně (10:00 - 11:00 hod.), občerstvení během dne (12:00 - 17:00 hod.) Odpolední káva, čaj a koláče (16:30 - 17:30 hod.) Půlnoční občerstvení do 00:30. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00 hod.). Možnost jednou využít restauraci a-la-carte v rámci týdenního pobytu (nutná předchozí rezervace) Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
17.07. - 24.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » DBL - Pokoj pro 2 osoby
183 180 Kč za 2 dospělé
91 590 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−9 641 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
17.07. - 24.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » SUPR+1 - Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky
208 980 Kč za 2 dospělé
104 490 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−10 999 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
17.07. - 27.07.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » SUPR+1 - Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky
290 180 Kč za 2 dospělé
145 090 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−15 273 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
17.07. - 27.07.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » DBL - Pokoj pro 2 osoby
253 180 Kč za 2 dospělé
126 590 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−13 325 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
17.07. - 31.07.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » SUPR+1 - Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky
398 780 Kč za 2 dospělé
199 390 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−20 988 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
17.07. - 31.07.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » DBL - Pokoj pro 2 osoby
346 580 Kč za 2 dospělé
173 290 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−18 241 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
18.07. - 29.07.2024 12 dní / 11 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » SUPR+1 - Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky
319 380 Kč za 2 dospělé
159 690 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−16 809 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
18.07. - 29.07.2024 12 dní / 11 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » DBL - Pokoj pro 2 osoby
278 380 Kč za 2 dospělé
139 190 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−14 652 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
19.07. - 26.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » SUPR+1 - Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky
212 980 Kč za 2 dospělé
106 490 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−11 209 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
19.07. - 26.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha all inclusive
1 typ pokoje » DBL - Pokoj pro 2 osoby
186 580 Kč za 2 dospělé
93 290 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−9 820 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Svozová místa: _neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice,.. Celý popisek
Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák

Další používané názvy

  • IKOS ODISIA
  • Ikos Odisia Resort
  • Ikos Odisia Resort 2024

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám