Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Porto Galini Seaside Resort & Spa hotel

Luxusní hotelový areá Porto Galini Seaside Resort & Spa, postavený ve stylu řecké vesničky, se nachází v zátoce s jedním z nejkrásnějších výhledů na Lefkadě. eží v mírném svahu na pozemku o rozloze 40 ha. Jde o udržovanou zahradu s řadou květin i vzrostlých stromů, která se svažuje přímo k

Přímo u pláže

347 zájezdů 67 last minute od 22 226 Kč

Popis hotelu ?

www.portogalini.gr

Porto Galini Seaside Resort & Spa, postavený ve stylu řecké vesničky, se nachází v zátoce s jedním z nejkrásnějších výhledů na Lefkadě. Leží v mírném svahu na pozemku o rozloze 40 ha. Jde o udržovanou zahradu s řadou květin i vzrostlých stromů, která se svažuje přímo k romantické písečně-oblázkové pláži s molem. Voda je zde nádherně čistá a díky poloze na východní straně téměř bez vln a silných větrů.  Komplex tvořený několika budovami má 135 pokojů. Vkusné a útulné pokoje  jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, příslušenstvím k přípravě kávy,  trezorem, balkonem nebo terasou, podlaha je krytá dlažbou. Většina nabízí nezapomenutelné výhledy na blízké moře i okolní ostrovy. Součástí areálu  Porto Galini Seaside Resort & Spa tvořeného menšími budovami jsou dva venkovní sladkovodní bazény a vnitřní vyhřívaný bazén. Jde o opravdovou oázu klidu, splňující požadavky nejen samostatných párů, ale i rodin s dětmi.
 
Poloha:
Porto Galini Seaside Resort & Spa leží ve svahu přímo nad oblázkovo-písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře. Za hotelem se pne do výšky majestátní pohoří dokreslující idylický ráz zdejší krajiny. Nejbližší vesničkou je klidná Nikiana s malou pláží a několika pobřežními tavernami cca 3 km, v dosahu 5 kilometrů se nachází jedno z nejznámějších letovisek na Lefkadě, Nidri. Hlavní město Lefkáda je vzdálené 13 km, od letiště Preveza 30 km. Před hotelem Porto Galini Seaside Resort & Spa je zastávka veřejné dopravy. 
 
Vybavení:
Hotel  Porto Galini Seaside Resort & Spa se 135 pokoji, který byl vybudován ve svahu jako komplex několika na sebe navazujících budov. Je vybaven recepcí s nepřetržitým provozem a elegantním lobby. Hotel disponuje 2 venkovními bazény (včetně dětského), hlavní restaurací Asterias nabízející středomořskou kuchyni a pořádající různé tématické večery, á la carte restautrací Nautilos, bistrem, 2 bary, 3 tenisovými kurty s osvětlením, pískovým volejbalovým hřištěm, joga pavilonem, moderně vybaveným fitness s výhledem na moře, dětským hřištěm a Kids clubem pro nejmenší (od 4 let), vnitřní dětský bazén. V hotelu najdete kromě jiného i útulné SPA se 2 bazény (jeden vyhřívaný),   včetně jacuzzi, 2 saun, parní lázně, kosmetických a masážních služeb. WiFi pokrývá celý areál hotelu. Lehátka i slunečníky jsou jak u bazénů, tak i na pláži u hotelu zdarma. Zde najdete i středisko vodních sportů s řadou atrakcí, z nichž mnohé jsou za poplatek.
 
Internet:
Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu Porto Galini Seaside Resort & Spa.
 
Zábava:
Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa pořádá občasné animační programy. V sezóně 1x týdně řecký večer s živou hudbou.
 
Sportovní nabídka:
Zdarma: stolní tenis, plážový volejbal, fitness, pavilon pro cvičení jógy, nemotorizované vodní sporty na pláži (paddleboard, kánoe). Za poplatek: široká nabídka vodních sportů na pláži, tenisové kurty, biliár.,  hřiště na plážový volejbal, půjčovna motorek a aut.
 
Wellness-SPA:
Spa centrum  s panoramatickým výhledem na moře a vnitřním vyhřívaným bazénem, dvě sauny, jacuzzi, hammam a různé možnosti wellness služeb včetně masáží, aromaterapie a zkrášlující péče  (manikúra, pedikúra, obličejová kosmetika) za poplatek. Wellness centrum a krytý vyhřívaný bazén jsou určené pro hosty od 16 let.
 
Pro děti:
V hotelu Porto Galini Seaside Resort & Spa je dětský koutek, dětský bazén, vnitřní dětský bazén, miniklub (4-12) a místnost na hraní pro děti.  Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma.
 
Pláž:
Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa se nachází přímo u soukromé oblázkové pláže s dřevěnou terasou a molem. Přístup na pláž po několika schodech.Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.
 
Ubytování:
Luxusní hotelový areál sje vystavěn ve stylu ostrovní vesničky a čítá 135 pokojů.  Pokoje jsou velice vkusně a útulně vybaveny. Podlaha je krytá dlažbou. Většina nabízí nezapomenutelné výhledy na blízké moře i okolní ostrovy.
Deluxe dvoulůžkový pokoj omezený výhled do zahrady: klimatizované renovované pokoje v roce 2018 s dvoulůžkem a obývací částí s pohovkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost: 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí
Deluxe dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře: klimatizované renovované pokoje v roce 2018 s dvoulůžkem a obývací částí s pohovkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost: 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí
Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady: klimatizované pokoje umístěné v moderním křídle resortu s dvoulůžkem a obývací částí s pohovkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost: 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí
Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře: klimatizované pokoje umístěné v moderním křídle resortu s dvoulůžkem a obývací částí s pohovkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost: 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí
Suita: klimatizované pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost: 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí 
Executive Suita: klimatizované pokoje umístěné v moderním křídle resortu se dvěma oddělenými ložnicemi, dvě koupelny s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 6 osob.
 
Dítě do 12 let.
 
Stravování:
Snídaně formou bufetu (. Za příplatek jsou k dispozici .Snídaně formu velmi bohatého bufetu (tzv. american buffet, 07:30-10:30). Možnost polopenze či plná penze. Večeře formou bufetu v hlavní restauraci (19:00-22:00). Hotel nabízí vyhlášenou kuchyni s opravdovými kulinářskými překvapeními. Prvořadá je zde středomořská kuchyně z čerstvých surovin včetně mnoha specialit. Nápoje k jídlům a mezi jídly - za příplatek.
 
Platební karty:
AMEX, VISA, EC/MC.
 

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
18.07. - 29.07.2024 12 dní / 11 nocí letecky Praha snídaně
1 typ pokoje » DBL+1 LV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí)
103 780 Kč za 2 dospělé
51 890 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−5 462 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Stručná poloha: přímo u písečně-oblázkové pláže letovisko Nikiana 2 km rušné.. Celý popisek
Stručná poloha:
přímo u písečně-oblázkové pláže
letovisko Nikiana 2 km
rušné letovisko Nidri 5 km
letiště Preveza 33 km

Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky:
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hodkovice nad Mohelkou, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
20.07. - 27.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
8 typů pokojů » Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře
Junior suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj výhled zahrada
Suita výhled do zahrady
Executive suita
Suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře
72 540 Kč za 2 dospělé
36 270 Kč za osobu
SLEVA až 39 %
−46 378 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s... Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
transfery nejsou zahrnuty v ceně,
asistence zástupce cestovní kanceláře,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.


Cena nezahrnuje:
transfery,
připojištění - bližší informace zde,
místní taxu,
navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
příplatek za dětskou autosedačku,
více na Informace k cenám
20.07. - 03.08.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha snídaně
8 typů pokojů » Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře
Junior suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj výhled zahrada
Suita výhled do zahrady
Executive suita
Suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře
121 440 Kč za 2 dospělé
60 720 Kč za osobu
SLEVA až 39 %
−77 642 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s... Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
transfery nejsou zahrnuty v ceně,
asistence zástupce cestovní kanceláře,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.


Cena nezahrnuje:
transfery,
připojištění - bližší informace zde,
místní taxu,
navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
příplatek za dětskou autosedačku,
více na Informace k cenám
22.07. - 29.07.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
1 typ pokoje » DBL+1 LV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí)
75 180 Kč za 2 dospělé
37 590 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−3 957 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Stručná poloha: přímo u písečně-oblázkové pláže letovisko Nikiana 2 km rušné.. Celý popisek
Stručná poloha:
přímo u písečně-oblázkové pláže
letovisko Nikiana 2 km
rušné letovisko Nidri 5 km
letiště Preveza 33 km

Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky:
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hodkovice nad Mohelkou, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
24.07. - 03.08.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
8 typů pokojů » Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře
Junior suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj výhled zahrada
Suita výhled do zahrady
Executive suita
Suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře
93 500 Kč za 2 dospělé
46 750 Kč za osobu
SLEVA až 39 %
−59 779 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s... Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
transfery nejsou zahrnuty v ceně,
asistence zástupce cestovní kanceláře,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.


Cena nezahrnuje:
transfery,
připojištění - bližší informace zde,
místní taxu,
navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
příplatek za dětskou autosedačku,
více na Informace k cenám
27.07. - 03.08.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
8 typů pokojů » Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře
Junior suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj výhled zahrada
Suita výhled do zahrady
Executive suita
Suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře
72 540 Kč za 2 dospělé
36 270 Kč za osobu
SLEVA až 39 %
−46 378 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s... Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
transfery nejsou zahrnuty v ceně,
asistence zástupce cestovní kanceláře,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.


Cena nezahrnuje:
transfery,
připojištění - bližší informace zde,
místní taxu,
navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
příplatek za dětskou autosedačku,
více na Informace k cenám
27.07. - 10.08.2024 15 dní / 14 nocí letecky Praha snídaně
8 typů pokojů » Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře
Junior suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj výhled zahrada
Suita výhled do zahrady
Executive suita
Suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře
121 440 Kč za 2 dospělé
60 720 Kč za osobu
SLEVA až 39 %
−77 642 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s... Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
transfery nejsou zahrnuty v ceně,
asistence zástupce cestovní kanceláře,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.


Cena nezahrnuje:
transfery,
připojištění - bližší informace zde,
místní taxu,
navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
příplatek za dětskou autosedačku,
více na Informace k cenám
29.07. - 05.08.2024 8 dní / 7 nocí letecky Praha snídaně
1 typ pokoje » DBL+1 LV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí)
75 180 Kč za 2 dospělé
37 590 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−3 957 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Stručná poloha: přímo u písečně-oblázkové pláže letovisko Nikiana 2 km rušné.. Celý popisek
Stručná poloha:
přímo u písečně-oblázkové pláže
letovisko Nikiana 2 km
rušné letovisko Nidri 5 km
letiště Preveza 33 km

Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky:
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hodkovice nad Mohelkou, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
29.07. - 08.08.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
1 typ pokoje » DBL+1 LV - Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled do okolí)
96 780 Kč za 2 dospělé
48 390 Kč za osobu
SLEVA až 5 %
−5 094 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Stručná poloha: přímo u písečně-oblázkové pláže letovisko Nikiana 2 km rušné.. Celý popisek
Stručná poloha:
přímo u písečně-oblázkové pláže
letovisko Nikiana 2 km
rušné letovisko Nidri 5 km
letiště Preveza 33 km

Cena zahrnuje:
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky:
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Svozová místa:
_neuvedeno, Beroun, Bílina, Brno, Č. Budějovice, Domažlice, Hodkovice nad Mohelkou, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Most, Ostrov nad Ohří, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Rokycany, Slaný, Sokolov, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žebrák
31.07. - 10.08.2024 11 dní / 10 nocí letecky Praha snídaně
8 typů pokojů » Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře
Junior suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj výhled zahrada
Suita výhled do zahrady
Executive suita
Suita výhled na moře
Classic dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře
93 500 Kč za 2 dospělé
46 750 Kč za osobu
SLEVA až 39 %
−59 779 Kč
ZOBRAZIT

Last minute Pobytové

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu: Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s... Celý popisek
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,
letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
transfery nejsou zahrnuty v ceně,
asistence zástupce cestovní kanceláře,
základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.


Cena nezahrnuje:
transfery,
připojištění - bližší informace zde,
místní taxu,
navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
příplatek za dětskou autosedačku,
více na Informace k cenám

Další používané názvy

  • Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa
  • Porto Galini
  • Porto Galini Hotel
  • PORTO GALINI SEASIDE RESORT
  • Porto Galini Seaside Resort & Spa
  • Porto Galini Seaside Resort and Spa
  • Porto Galini 4

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám