Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Kalesma Mykonos hotel

Kalesma Mykonos je inspirován kykladskou architekturou, kombinuje tradici s moderními prvky a nabízí elegantní a minimalistické interiéry vytvořené z místních materiálů. Kalesma Mykonos je plný krásných kontrastů, je moderní, ale zároveň ovlivněný místní tradicí. Poloha: Tento luxusní butikový hotel

Popis hotelu ?

www.kalesmamykonos.com

Kalesma Mykonos je inspirován kykladskou architekturou, kombinuje tradici s moderními prvky a nabízí elegantní a minimalistické interiéry vytvořené z místních materiálů. Kalesma Mykonos je plný krásných kontrastů, je moderní, ale zároveň ovlivněný místní tradicí.
 
Poloha:
Tento luxusní butikový hotel na ostrově Mykonos se skládá z bílých, promyšleně navržených domů a je navržen tak, aby připomínal půvabnou mykonskou vesnici. Pětihvězdičkový butikový hotel Kalesma stojí na 5 akrech pozemku s panoramatickým výhledem na Egejské moře. Hotel působí dojmem, jako by padal ze svahu do Ornoského zálivu, a je vzdálen jen kousek od stejnojmenné pláže. Skvělá poloha hotelu Kalesma poskytuje mnoho výhledů a hosté tak mají jedinečnou příležitost vychutnat si východ i západ slunce ze stejného místa.
 
Vybavení:
Hosté mají do hotelu nepřetržitý přístup. Recepce, 25 apartmánů a dvě velké vily kombinují místní atmosféru s vysokou estetikou a dávají hostům pocit, že se nacházejí v autentické mykonské čtvrti, TV místnost se SAT/TV na recepci, restaurace, 24hodinová pokojová služba, venkovní bazén, bar u bazénu, parkování zdarma, prádelna, půjčovna aut, půjčovna jachet, hlídání dětí, SPA, fitness centrum, osobní trénink jógy a pilates, služby soukromého kuchaře, služby komorníka.
 
Internet:
Wifi zdarma ve společných prostorách a na pokojích,
 
Pláž:
Hotel působí dojmem, jako by se svažoval do Ornoského zálivu, a je jen kousek od stejnojmenné pláže.
 
Sport a zábava:
Půjčovna aut, pronájem jachet, hlídání dětí, SPA, fitness centrum, osobní trénink jógy a pilates
 
Ubytování:
Apartmá a vily jsou vybaveny manželskými nebo oddělenými postelemi, koupelnou se sprchou nebo vanou, luxusními toaletními potřebami, ručníky, župany, pantoflemi, fénem, telefonem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, centrální klimatizací, bezplatným Wi-Fi připojením k internetu, satelitní TV, CD přehrávačem, lednicí, trezorem, minibarem, 24hodinovou pokojovou službou, každodenním úklidem pokoje. Všechna apartmá mají vlastní vyhřívaný bazén, nerušený výhled na moře a soukromé terasy s možností stolování pod širým nebem. Hosté hotelu Kalesma si mohou objednat lázeňské procedury na pokoji, soukromé lekce jógy a pilates i osobní tréninky.
 
Stravování:
 služby soukromého kuchaře

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Kalesma Mykonos

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám