Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Vranas Skala Sotiros studia a apartmány

Ubytování Vranas Skala Sotiros se nachází uprostřed zelené zahrady, ve malebné vesničce Skala Sotiros, jen 100 m od pláže. Nabízí jednoduché avšak pohodlné ubytování v apartmánech až pro 4 osoby, bezplatné WiFi připojení, venkovní bazén a soukromí. Poloha: Ubytování Vranas Skala Sotiros leží ve

Pláž do 100 m

Popis hotelu ?

Ubytování Vranas Skala Sotiros se nachází uprostřed zelené zahrady, ve malebné vesničce Skala Sotiros, jen 100 m od pláže. Nabízí jednoduché avšak pohodlné ubytování v apartmánech až pro 4 osoby, bezplatné WiFi připojení, venkovní bazén a soukromí.

Poloha:
Ubytování Vranas Skala Sotiros leží ve vesničce Skala Sotiros, v udržované zahradě, cca 50 m od moře. V areálu jsou 3 budovy. Ubytování Vranas Skala Sotiros se nachází ve třetí budově, která je nejblíže bazénu a moři. Má 10 pokojů v přízemí nebo patře. Minimarket a autobusová zastávka je ve vzdálenosti cca 150 m. Doporučujeme návštěvu původní horské vesničky Sotiros a pondělního trhu v městečku Prinos.

Vybavení:
Hotelový komplex v zahradě, menší vstupní hala s malou recepcí, restaurace s venkovním posezením, bar u bazénu.

Internet:
Bezplatné Wi-fi internetové připojení

Sport a zábava:
Vhodné pro klidnou, odpočinkovou dovolenou. V městečku jsou dva minimarkety (nejbližší cca 150 m), několik restaurací, snack bary s rychlým občerstvením, gyrosárna, pizzerie a pekárna. Na městské pláži jso nabízeny některé vodní sporty za poplatek (surf, kanoe, šlapadlo). Možnost pronájmu automobilu prostřednictvím delegáta CK. Pravidelné místní autobusové spojení do okolních měst, zastávka je cca 150 m od Vily Theo. Pro aktivní turisty doporučujeme vycházku do okolních hor a návštěvu původní horské vesničky Sotiros (cca 3,5 km), kde na vás dýchne původní řecká atmosféra a otevře se vám krásný výhled na pevninské Řecko s městem Kavalou.

Wellness - SPA:
Venkovní bazén, lehátka u bazénu zdarma

Pláž:
Nejbližší malá písčito-oblázková pláž leží ve vzdálenosti 100 m od ubytování Vranas Skala Sotiros. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek nebo formou konzumace ve snack baru. Doporučujeme písčito-oblázkovou městskou pláž s pozvolným vstupem, která je vzdálená cca 300 m (procházka podél moře). Lehátka a slunečníky na městské pláži jsou za poplatek nebo formou konzumace (zakoupení nápoje, piva, kávy apod.). Oblázková pláž v kempu leží ve vzdálenosti cca 500 m. Zde sou lehátka a slunečníky poskytovány zdarma. V hlavní sezóně je v kempu otevřen také snack bar a malý minimarket.

Ubytování:
Vranas Skala Sotiros nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek. Velikost je cca 38m2 a jsou určeny pro rodiny se dvěma dětmi. Jednotky v horním patře mohou mít výhled na moře. Pokoj je ve skutečnosti velká garsonka, která je rozdělena dřevěnou přepážkou (příčka má dveře) na dvě části. Dřevěná přepážka nedosahuje až ke stropu. V jedné části je kuchyňský kout (lednice+základní vybavení), rozkládací postel pro dvě děti (malá manželská postel), stůl se židlemi a v druhé místnosti (ložnici) je manželská postel. Z ložnice je vstup na terasu. Terasy jsou prostorné a mohou mít částečný výhled na moře, výhled do zahrady, na bazén nebo zadní část domu.

Maximální obsazení pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě do 12 let / 2 dospělí +2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě do 12 let.

Stravování:
Bez stravy

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Vranas

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám