Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Roatan - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Roatán? Naše zájezdy na Roatán vás zavedou do této exotické destinace v Karibiku, která nabízí nádherné pláže, úchvatný podmořský svět a relaxační atmosféru. Během zájezdu na Roatán si můžete užít nádherné karibské pláže. Můžete relaxovat na bílém písku, koupat se v azurově modrém moři a šnorchlovat v křišťálově...

Informace o zemi Roatan

Hledáte zájezd na krásný ostrov Roatán? Naše zájezdy na Roatán vás zavedou do této exotické destinace v Karibiku, která nabízí nádherné pláže, úchvatný podmořský svět a relaxační atmosféru. Během zájezdu na Roatán si můžete užít nádherné karibské pláže. Můžete relaxovat na bílém písku, koupat se v azurově modrém moři a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách.

Roatán je krásný ostrov nacházející se v Karibiku, který je součástí Hondurasu. Tato tropická destinace je známá svými bílými plážemi, průzračnými vodami a pestrou podmořskou faunou, což ji činí oblíbeným místem pro milovníky potápění a odpočinku na pláži.

Hlavním městem Roatánu je Coxen Hole, které je také největším městem na ostrově. Město nabízí trhy, kavárny a restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni.

Roatán je obklopen korálovými útesy, což ho činí ideálním místem pro šnorchlování a potápění. Mnoho potápěčských center nabízí možnost prozkoumávání podmořského světa, včetně krasných korálových zahrad a mnoha druhů ryb a mořských tvorů.

Kulturní scéna Roatánu odráží směsici vlivů z různých částí světa, včetně afrokaribských a garífuna kultur. Tradiční tance a hudba jsou důležitou součástí místních oslav a festivalů.

Historie Roatánu zahrnuje období osídlení původními obyvateli, následnou kolonizaci Španěly a vlivy z jiných karibských kultur. Garífuna komunita, která žije na ostrově, má bohatou kulturní tradici a vlastní jazyk.

Kuchyně Roatánu je plná čerstvých mořských plodů, tropického ovoce a koření. Tradiční pokrmy zahrnují pollo con tajadas (kuře s plátky banánu) a baleada (plněná tortilla).

Pro turisty, kteří hledají relaxaci na pláži, šnorchlování a potápění, je Roatán ideální destinací. Ostrov nabízí krásné pláže, dobrodružství pod hladinou moře a možnost poznávání různorodé kultury. Roatán je místem, kde se spojují nádherná karibská příroda a pohostinnost místních obyvatel, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Roatan - informace o destinacích

Mapa Roatan - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám