Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

RÁJ zdraví Bratislava hotel

Hotel RÁJ zdraví najdete v Bratislavě na Slovensku. Jedná se o jedinečný hotel hlavně díky svému užití ozdravovacích technik medicíny ajurvéda. Jako zpestření Vašeho zážitku poslouží městská Zoo, kam si můžete zajít se svými dětmi, Slovenská národní galerie a akční bobová dráha. Výborně se najíte v

Popis hotelu ?

www.rajzdravia.sk

Hotel RÁJ zdraví najdete v Bratislavě na Slovensku. Jedná se o jedinečný hotel hlavně díky svému užití ozdravovacích technik medicíny ajurvéda. Jako zpestření Vašeho zážitku poslouží městská Zoo, kam si můžete zajít se svými dětmi, Slovenská národní galerie a akční bobová dráha. Výborně se najíte v hotelové restauraci Manna. Pokoje Vám nabídnou Wi-Fi připojení a televizi.
 
Poloha:
V nejbližším okolí hotelu RÁJ zdraví se nachází Bratislava, dále pak Zoo Bratislava - zoologická zahrada s krásnými výběhy a množstvím ohrožených druhů zvířat. Nebo také Televizní věž Kamzík, kde můžete poobědvat nebo na kávu a prohlédnout si u toho krásy Bratislavy. Dále ještě Bobová dráha Bratislava, Slovenská národní galerie a Slovenská filharmonie Bratislava.
 
Vybavení:
Hotel RAJ zdraví má k dispozici restauraci Manna, nektarový bar, ajurvédskou lékárnu, solnou jeskyni a knihovnu Silentium. Hotel disponuje svým vlastním wellness zařízením, kde najdete několik druhů saun, speciální masáže, fyzioterapie a třeba vířivku.
 
Internet:
Hotel RÁJ zdraví nabízí Wi-Fi připojení.
 
Sport a zábava:
Ve městě najdete bobovou dráhu, kde si užijete sportovní zážitek plný adrenalinu.
 
Wellness - SPA:
Hotel RÁJ zdraví nabízí klasické i ajurvédské masáže a speciální terapie, ajurvédské sauny a bylinné koupele, fyzioterapie, vodoléčbu, jogu, meditace a pohybové cvičení(SM system, pilates, tančící kreace apod.). Má k dispozici několik saun - finskou, senná kombi sauna, parní, infra. Dále v hotelu RÁJ zdraví najdete vířivku, Kneippov chodník a relaxační zónu.
 
Ubytování:
Součástí RÁJ zdraví je i hotelová část, nacházející se ve 4. patře. Vždy dva pokoje (dvoulůžkový a jednolůžkový) mají sdílené jedno sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, Wi-Fi a fénem na vlasy. Ubytovaným hostům je k dispozici župan a papuče. Za příplatek ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením (druhý pokoj zůstává neobsazen).
 
Stravování:
Stravování v hotelové restauraci Manna.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • RÁJ ZDRAVÍ

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám