Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Ibiza - informace

Hledáte zájezd na Ibizu? Tento slavný španělský ostrov v Středozemním moři je známý svými živými plážemi, nočním životem a krásnými přírodními scenériemi. Ibiza je oblíbenou destinací pro milovníky hudby a tance, a to díky svým slavným klubům a festivalům. Můžete si užít sluneční koupání na krásných plážích, prozkoumat historické vesnice a večer se ponořit do rušného nočního života. Ibiza je... Celý popis

Hledáte zájezd na Ibizu? Tento slavný španělský ostrov v Středozemním moři je známý svými živými plážemi, nočním životem a krásnými přírodními scenériemi. Ibiza je oblíbenou destinací pro milovníky hudby a tance, a to díky svým slavným klubům a festivalům. Můžete si užít sluneční koupání na krásných plážích, prozkoumat historické vesnice a večer se ponořit do rušného nočního života. Ibiza je místem, kde se setkává zábava, relaxace a nádherná příroda.

Ibiza je ostrov nacházející se ve Středozemním moři a je součástí Baleárských ostrovů, které patří k Španělsku. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, živým nočním životem a jedinečnou atmosférou, což ho činí jednou z nejslavnějších dovolenkových destinací na světě.

Jednou z hlavních atrakcí na Ibize jsou její pláže. Ostrov nabízí různorodé pláže, od písečných pláží s klidným mořem po skalnaté zátoky ideální pro šnorchlování. Některé z nejslavnějších pláží zahrnují Ses Salines, Playa d'en Bossa a Cala Comte. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, vodní sporty a večerní plavání.

Ibiza je také známá svým živým nočním životem. Město Ibiza Town je domovem několika slavných klubů, jako je Pacha, Amnesia a Ushuaïa, kde se konají párty a hudební festivaly s nejlepšími světovými DJ. Ostrov je oblíbeným místem pro milovníky elektronické hudby a taneční hudby.

Mimo nočního života nabízí Ibiza také bohatou historii a kulturu. V historickém centru Ibiza Town najdete úzké středověké uličky, starobylou katedrálu a hrad Dalt Vila, který je zařazen na seznam UNESCO.

Ibiza je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají kombinaci pláží, nočního života a kultury. Je to místo, kde se setkávají zábava, krásné pláže a nezapomenutelné párty.

Mapa Ibiza - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám