Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Mallorca - informace

Hledáte zájezd na Mallorcu? Tento krásný španělský ostrov v Středozemním moři je známý svými písečnými plážemi, horskou krajinou a pohostinnými městečky. Mallorca nabízí pestrou škálu aktivit, od slunečního koupání a šnorchlování po turistiku v horách a procházky po malebných vesnicích. Můžete ochutnat tradiční španělská jídla a vína na místních trzích a v restauracích. Mallorca je ideálním... Celý popis

Hledáte zájezd na Mallorcu? Tento krásný španělský ostrov v Středozemním moři je známý svými písečnými plážemi, horskou krajinou a pohostinnými městečky. Mallorca nabízí pestrou škálu aktivit, od slunečního koupání a šnorchlování po turistiku v horách a procházky po malebných vesnicích. Můžete ochutnat tradiční španělská jídla a vína na místních trzích a v restauracích. Mallorca je ideálním místem pro dovolenou, která splní přání každého cestovatele.

 

Mallorca je největší ostrov v souostroví Baleárských ostrovů ve Středozemním moři a jedna z nejoblíbenějších dovolenkových destinací ve Španělsku. Tento nádherný ostrov nabízí rozmanité atrakce a příležitosti pro návštěvníky, včetně nádherných pláží, kultury, historie a přírodní krásy.

Jednou z hlavních atrakcí Mallorky jsou její pláže. Ostrov nabízí mnoho krásných pláží s jemným pískem a azurovým mořem, které jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Některé z nejznámějších pláží zahrnují Playa de Palma, Cala Millor a Cala Agulla. Na těchto plážích si můžete odpočinout a relaxovat v krásném přírodním prostředí.

Mallorca má také bohatou historii a kulturu, kterou můžete objevovat v historických městech, jako je Palma, hlavní město ostrova. Palma je domovem nádherné katedrály La Seu, krásných středověkých uliček a historických paláců. Můžete také navštívit staré město Alcúdia s jeho středověkými hradbami a trhy.

Příroda hraje důležitou roli na Mallorce, a můžete si vychutnat procházky po krásných krajinách, jako je pohoří Tramuntana a národní parky, kde se nachází úchvatné kaňony a hory.

Mallorca je také známá svým živým nočním životem a restauracemi, kde si můžete vychutnat tradiční španělskou kuchyni a místní speciality, jako je paella a sobrasada.

Ostrov nabízí nespočet příležitostí pro aktivní dovolenou, kulturu a relaxaci. Je to místo, kde se setkávají pláže, historie a přírodní krásy.

Mapa Mallorca - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám