Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Španělsko - Menorca - informace

Hledáte zájezd na Menorcu, jednoho z Baleárských ostrovů ve Španělsku? Tento ostrov je známý svými nekonečnými plážemi s jemným pískem, krásným mořem a klidnou atmosférou. Menorca je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek a odreagování. Můžete si užít sluneční koupání na odlehlých plážích, prozkoumat malebná přístavní města a ochutnat místní speciality, včetně mořských plodů a sýrů. Menorca je... Celý popis

Hledáte zájezd na Menorcu, jednoho z Baleárských ostrovů ve Španělsku? Tento ostrov je známý svými nekonečnými plážemi s jemným pískem, krásným mořem a klidnou atmosférou. Menorca je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek a odreagování. Můžete si užít sluneční koupání na odlehlých plážích, prozkoumat malebná přístavní města a ochutnat místní speciality, včetně mořských plodů a sýrů.

Menorca je jeden z ostrovů v souostroví Baleárských ostrovů ve Středozemním moři a je známý svou krásnou přírodou, klidným prostředím a bohatou historií. Tento španělský ostrov je často považován za alternativu k rušnějším Baleárským ostrovům, jako je Mallorca nebo Ibiza, což z něj činí ideální destinaci pro ty, kteří hledají relaxaci a klid.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí na Menorce jsou její nádherné pláže. Ostrov nabízí mnoho písečných pláží a krásných zátok, které jsou ideální pro opalování, plavání a šnorchlování. Pláže, jako je Cala Macarella, Cala Turqueta a Cala Mitjana, patří k nejoblíbenějším a nabízejí úchvatné výhledy na moře.

Menorca má také bohatou historii a kulturu, kterou můžete objevovat v historických městech, jako je Ciutadella a Mahón. V těchto městech najdete starobylé památky, trhy, katedrály a muzea, které odhalují bohatou minulost ostrova.

Pro milovníky přírody nabízí Menorca mnoho příležitostí pro pěší turistiku a průzkum krásné krajiny. Národní park s nezkaženou přírodou a přírodními rezervacemi poskytují možnost pozorování místní fauny a flóry.

Ostrov je také známý svými tradičními festivity a gastronomií. Můžete ochutnat místní speciality, jako je sobrasada (tradiční pálená klobása), a zúčastnit se různých festivalů, jako je fiesta Sant Joan, který slaví středomořskou kulturu.

Menorca je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klid, přírodu a kulturní zážitky. Je to místo, kde se setkávají pláže, historie a přírodní krásy.

Mapa Menorca - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám