Al Maha a Luxury Collection Desert Resort & Spa hotel

Luxusní pětihvězdičkový hotel Al Maha Desert Resort & Spa, v nevšedním beduínském stylu, uprostřed nedotčené dubajské pouště, nabízí skvostné ubytování v krásném prostředí. Pokud se rozhodnete pro tento hotel, rozhodně nebudete litovat. Al Maha Desert Resort se nachází uprostřed dubajské ...

187 zájezdů 148 last minute od 48 500 Kč

Popis hotelu ?

www.al-maha.com

Luxusní pětihvězdičkový hotel Al Maha Desert Resort & Spa, v nevšedním beduínském stylu, uprostřed nedotčené dubajské pouště, nabízí skvostné ubytování v krásném prostředí. Pokud se rozhodnete pro tento hotel, rozhodně nebudete litovat.
 
Al Maha Desert Resort se nachází uprostřed dubajské pouštní rezervace, která je vzdálena přibližně 45 kilometrů od Dubaje. Zelená oáza, která je obklopena nehostinnou pouští, je unikátním místem, kde se snoubí dávná beduínská kultura s prvotřídní dubajskou pohostinností. Naleznete zde 40 suit s bazénem, odkazujících k arabským tradicím.
 
Návštěva Al Maha Desert Resort je více než pobytem uprostřed pouště, zde naleznete únik před moderním světem a naprosto jiné prostředí, než které představuje centrum Dubaje. Oproti hlavnímu městu emirátu zde můžete prožít nerušené romantické chvilky a pozorovat volně žijící zvěř, například přímorožce arabské, podle kterých je resort pojmenován. Hostům je k dispozici kvalitní zázemí, mezi které se řadí lázně a gurmánská restaurace Al Diwaan.
 
Al Maha Desert Resort & Spa je nesporně jedním z nejnezapome­nutelnějších míst na světě. V úchvatném místě s honosnými panoramatickými výhledy na hory Hajar a okolní pouštní duny slibuje Al Maha zážitek jako žádný jiný. Leží stranou uprostřed svatyně nezničené přírodní rezervace Dubai Desert Conservation Reserve (225km2) a stal se modelem spojení turistiky a ochrany přírody pro celý region. Jeho šesti hvězdičkové prostředí a atraktivní poloha pomohli resortu získat mnohá prestižní cestovatelská ocenění, například Condé Nast Traveller´s Best Overseas Leisure Hotel (Afrika a Střední Východ) nebo World Legacy Award – National Geographic and Conservation International.

Al Maha, otevřený v březnu 1999, je perfektním doplňkem k dovolené plné pláží a nákupů, která se stala symbolem moderní Dubaje. Pouhých 45 minut od centra města můžete utéct do luxusu, který na jedné straně přináší samostatně stojící nákladné suity, navržené s romantickou ozvěnou tradičního beduínského tábora a každá s vlastním bazénem a nejméně tříčlenným personálem, a na druhé straně nabízí v dnešním světě tak vzácnou posvátnost nedotknuté přírodní krásy, klidu a míru.
Proto se resort pyšní tím, že se více než třetina hostů znovu ráda vrací. Al Maha resort dopřává svým hostům fascinující pohledy na původní faunu a flóru rostoucí na pláních a mezi dunami nebo pouštní vyjížďky, procházky, jízdy na velbloudech či šanci vyzkoušet tradiční činnosti jako lukostřelbu a sokolnictví. V nekonečných obzorech Al Maha budete cítit, že jste součástí přírody. Vždyť co může být lepší závěr dne, než sledovat vzácného arabského přímorožce – arabský Oryx – nebo plaché gazely jak běží přes tichý písek. Al Maha Desert Resort & Spa je živoucím důkazem, že cestovní ruch a ochrana přírody mohou fungovat dohromady.
 
Hotel se službami na vysoké úrovni. Doporučujeme zejména pro krátkodobé pobyty v kombinaci s některým z plážových hotelů.
 
Poloha:
Hotel Al Maha Desert Resort je ideální pro romantiky, milovníky wellness a objevitele přírody. Tento resort je situován uprostřed nekonečné dubajské pouštní rezervace o rozloze 225 km2, na úpatí pohoří ,,Hajar", avšak jen 45 minut jízdy od metropole Dubaj. Je dosažitelný pouze vozem s pohonem na všechny čtyři kola, a to mu zajišťuje klid a luxusní ústraní. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Dubaji cca 50 minut. 

Vybavení:
V Al Maha je o hosty postaráno s laskavostí, taktem a profesionalitou. Personálu je třikrát více než návštěvníků, což zaručuje mimořádné osobní služby a dává hostům volnost ve výběru co a kdy dělat – od vynikajícího jídla přes širokou nabídku aktivit vevnitř i venku, určených k relaxaci a odpočinku a také obchodu. Personál, osobně vybíraný ve 20 zemích světa, mluví dohromady 30 jazyky.
V hlavní budově resortu se nachází recepce a lobby, směnárna, bar s terasou s panoramatickým výhledem na poušť, knihovna s fascinujícími uměleckými díly, knihami a výběrem DVD, dvě "Majlis", tradiční arabské společenské místnosti,  restauraci Al Diwaan s terasou a neopakovatelným výhledem na červené duny při západu slunce, servírující arabskou a středozemní kuchyní. Může se zdát, že uprostřed dubajské pouště bude nouze o kvalitní a chutné pokrmy. Al Maha Desert Resort se však dá označit za gastronomickou oázu, kde je každé jídlo nezapomenutelným zážitkem. Naleznete zde pouze jednu restauraci Al Diwaan, ale posnídat můžete také ve své suitě nebo si na písečných dunách vychutnat romantickou večeři za světla pochodní, pod nebem plným hvězd. Výběr místa a času je pouze na vás. Šéfkuchař každý den přichází s pestrým menu table d'hôte o pěti chodech, které je složeno jak z místních specialit, tak z pokrmů inspirovaných mezinárodní kuchyní. Hosté se mohou kdykoliv obrátit na šéfkuchaře a sdělit mu svá speciální přání, případně specifické dietní požadavky.
Dále nákupní "Gallery", kde jsou k dostání suvenýry se značkou hotelu a místní starožitnosti a umělecká díla, Business centre vybavené internetovým připojením, stolními počítači, kopírkou, barevnou tiskárnou fotografií, telefonickým připojením, faxem a wireless spojením a také konferenční sál. Pro hosty jsou připraveny služby komorníka a průvodce hotelovými aktivitami. Šéfkuchaři mohou na speciální žádost připravit jídlo podle přání návštěvníka. Pro parkování osobních aut je vyhrazen prostor u hlídané bezpečnostní brány u vjezdu do resortu. Dále je možné se dostat vzhledem k pravidlům rezervace pouze hotelovou čtyřkolkou.
Hotel má také hlavní hotelový venkovní bazén a sluneční terasu. 
Děti do 10 let nejsou v resortu akceptovány.
 
Zábava a aktivity:
Návštěva resortu Al Maha se ve vzpomínkách jistě spojí s řadou zajímavých aktivit, přičemž každý den můžete zdarma využít dvě z nich. 
V ceně ubytování jsou denně 2 volnočasové aktivity nebo výlety, jako např. pozorování divoké zvěře, pouštní safari, jízda na velbloudech, projížďky v dunách, výlety s panoramatickými výhledy na pohoří Hajar Mountains, soukromé sokolnické představení, lukostřelba a mimo areál archeologické a historické exkurze.
Zažijete pouštní safari v klimatizovaných džípech, kdy vám zkušení průvodci ukáží zvířata žijící v dubajské rezervaci. Večer se pak můžete uvelebit na pohodlných polštářích a dopřát si vodní dýmku v hotelovém baru. Nabízí se i možnost projížďky na koních nebo velbloudech či lekce lukostřelby.
Během pobytu se určitě setkáte s některým ze sedmi dravců chovaných resortem. Ti neodmyslitelně patří k beduínskému životu. Jejich pečovatel vám ochotně vysvětlí specifika těchto ptáků a odhalí jejich historický význam.
Při všech těchto aktivitách budete mít jedinečnou příležitost pozorovat, jak plyne život v přírodě kolem Vás a fotit si divoká zvířata v jejich přirozeném prosředí.
 
Hotelové lázně Timeless Spa
Klidné lázně jsou zasazeny do svěží krajiny. Poskytují speciální Al Maha ošetření i ošetření a terapie přizpůsobené na míru hostům, relaxační tělové kúry, manikúru a pedikúru. Mají dva samostatné masážní pokoje, hydroterapii a Rasoul a dva dvojité pokoje se soukromou vyvýšenou terasou, která nabízí ničím nerušený výhled na poušť. Dále se zde nachází sauna, parní lázeň, jacuzzi, fitness, vybavený nejmodernějším zařízením LifeFitness (sousedí se saunou, parní komorou, jacuzzi a ledovým bazénem) s výhledy do soukromých zahrad.
 
Restaurace
Nejlepší světoví šéfkuchaři dávají hostům okusit nejvyšší kulinářské standardy a to z široké palety mezinárodní kuchyně. Kladou velký důraz, aby jídlo bylo připraveno z nejlepších organických surovin, z čerstvého, ručně sbíraného ovoce a zeleniny a aby všechny připravované pokrmy byly Halal. Kuchyně Al Maha je exotická a lákavá rozmanitostí ve výběru od jídel Středního Východu, Arábie a Středozemí po speciální menu pokrmů indických, japonských a srílanských.
Al Diwaan restaurace
Hosté resortu mají na výběr, zda budou stolovat v uvolněné atmosféře neformální Al Diwaan restaurace a na její al fresco verandě nebo pro intimitu romantické večeře na soukromé terase vlastní vily. V hlavní restauraci Al Diwaan si hosté mohou vybrat z pěti menu společné večeře ve stylu pokrmů mezinárodních i Středního východu nebo zvolit zvláštní menu šéfkuchaře pro speciální příležitosti. Jídelna se otevírá na terasu, kde zážitek zvětšuje úchvatný výhled na okolní krajinu. Bar nabízí z terasy okázalý výhled na poušť a uvnitř je bohatě zdobený krásnými uměleckými pracemi a starožitnostmi. Hotelový salon a jeho veranda je ideálním místem pro schůzky, čtení nebo sledování domorodých zvířat, jak se potkávají u nedalekého vodního zdroje. Lehce se dá zařídit servírování lehké svačiny nebo jídla v tomto poklidném prostředí.
Deck dining
Také v soukromí Vaší vily si můžete dopřát na dřevěné terase u bazénu všechny podávané chutě. Hosté Emirates Suite a Presidential Suite mohou povečeřet také na soukromém dvoře. Mimo výběru jídel v resortu, vám mohou zaměstnanci hotelu připravit kulinářský zážitek dle vašich individuálních přá­ní.
In Suite dining
Jídlo může být servírované i u jídelního stolu či v salónku v soukromí uvnitř vašeho apatmá. Stačí si jen vybrat z nabídky nebo zažádat o připravení pokrmu dle vašeho vlastního výběru, exluzivně pro vaše individuální chutě.
Dune dining
Navečeřte se v soukromí magické poště. Autentický a stylový beduínský tábor hluboko v Al Maha rezervaci je dějištěm Dune Dining, večeří v dunách, které jsou hostinou tradičních pokrmů jako středovýchodní Mezze, Saloona Samak (tradiční polévka z mořských plodů) a dezert Umm Ali. Vaření nad ohněm s dřevěným uhlím přináší i řadu dalších příjemných možností. Arabská hudba, arabská káva, marocký sladký mátový čaj a shisha dudy doplňují opravdu nezapomenutelný zážitek.

Ubytování:
Každá ze suit je vybavena vlastním bazénem s termoregulací a soukromou dřevěnou terasou, aby si hosté mohli celý pobyt vychutnávat romantický výhled na okolní pouštní rezervaci a volně se pohybující zvěř. Díky tomu, že jsou od sebe jednotlivé suity v úctyhodné vzdálenosti, všichni obyvatelé resortu mají dostatek prostoru a soukromí.
Uvnitř suit se setkáte s klasickým arabským ručně vyráběným nábytkem a vybavením, které používali beduíni během svých cest pouští. Každý host tak bude mít k dispozici například dalekohled či tradiční nádobu na vodu. Nechybí však ani moderní vybavení, jako např. připojení k internetu, satelitní TV, DVD, audiosystém, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, dataport, bluetooth a trezor. V ložnicích jsou na zakázku postavené super king-size lůžka, prostorné koupelny mají samostatnou sprchu, obrovskou vanu a kosmetické zázemí pro ni i pro něj a výbavu Bvlgari.
Beduine Suite (75m2)
Al Maha Desert Resort & Spa nabízí 37 apartmá tohoto typu. Bedouin Suite nabídne více než dostatečný prostor pro dvě osoby. Elegantní interiéry jsou vybaveny ručně vyrobeným nábytkem, starožitnostmi a artefakty.Soukromý bazén (7,5×6,5m) obklopený nekonečně krásnými výhledy na rozlehlou poušť a vyprahlé hory nabízí jedinečnou možnost relaxace. Tento suite je vybaven ložnici s majilis.
Royal Suite (175m2)
Inspirací pro vybavení tohoto apartmá je souznění mezi vysokým standaredem luxusu a tradičního bedouínského života. Prostorné apartmá nabízí bazén (7,5×6,5m), dvě velké ložnice, každá s vlastní koupelnou, a velký salónek. Royal Suite nabízí exluzivní zážitek a vychutnání si nekonečného klidu. Royal Suite jsou určeny pro až 4 osoby.
Emirates Suite (375m2)
Jsou vystavěny v odlehlejší části celého resort, dale od hlavního stanu. Nabízí comfort, luxus a soukromí ve stejné míře. Apartmá se skládá z velkého bazénu (14×6m) a extra velké vyhlídkové terasy, dvou ložnic, hlavní s king-size a druhá s twin lůžky, každá s vlastní koupelnou, velkého salónku s jídelnou, pokoje pro vlastní personál hostů (pokojská, kuchař nebo ochranka), prostorného dvoru se studní, kuchyňky a místnosti na zavazadla. Tímto apartmá nabízí určitý stupeň nezávislosti na celém resortu. Můžete si zde vychutnat stylový odpočinek v ráji, jen ve společnosti své rodiny nebo přátel. Emirates Suite jsou určeny pro až 4 osoby.
Presidential Suite (530m2)
Je pouze jediné v resortu. Je to to nejlepší a nejluxusnější apartmá, které může Al Maha nabídnout s 530m2 ohromujícího luxusu. Apartmá má velký bazén (11×9m), tři ložnice, hlavní s šatnou a king-size a druhou s twin lůžky se společnou prostornou koupelnou a třetí s king-size lůžkem s vlastní koupelnou, velký salón s jídelnou, pokoj pro osobní personál hostů, dvůr, kuchyň, dva mini bary, plazmovou obrazovku v majilis (arabský salón) a soukromé parkovací místo. Toto luxusní apartmá je určeno až pro 6 osob.
 
Stravování:
Plná penze kromě nápojů. Kuchyně v hotelu Al Maha patří mezi ty nejlepší v celých Emirátech. Hosté mohou docházet přímo do restaurace Al Diwaan nebo si mohou objednat večeři na deku před vlastní suitu. Vybrat si lze z několika možných druhů kuchyní, např. středozemní, asijská, indická, srí lanská či japonská kuchyně. Absolutní vrchol představuje arabská večeře na dunách v poušti s hudbou a vodní dýmkou shisha.
 
Poznámka:
Resort se také vyznačuje vysokou angažovaností pro ochranu přírody. Okna jsou konstruována tak, že nevedou žádné teplo, veškerá voda je recyklována, soukromá vozidla jsou tu přísně zakázána. A to proto, aby 225 km2 velká rezervace a její zvířecí svět zůstaly téměř nedotčené.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
05. 08. - 09. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Praha plná penze
95 111 Kč 85 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
05. 08. - 09. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Vídeň plná penze
95 444 Kč 85 900 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
05. 08. - 12. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
155 333 Kč 139 800 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
05. 08. - 12. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Vídeň plná penze
155 777 Kč 140 200 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 08. 08. 2020 Last minute 3 dny letecky Praha plná penze
53 888 Kč 48 500 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 09. 08. 2020 Last minute 4 dny letecky Praha plná penze
74 000 Kč 66 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 10. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Praha plná penze
95 000 Kč 85 500 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 10. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Vídeň plná penze
98 444 Kč 88 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 11. 08. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
114 222 Kč 102 800 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 13. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
154 777 Kč 139 300 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 13. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Vídeň plná penze
158 777 Kč 142 900 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 15. 08. 2020 Last minute 10 dní letecky Praha plná penze
194 555 Kč 175 100 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
06. 08. - 16. 08. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha plná penze
214 666 Kč 193 200 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
07. 08. - 11. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Praha plná penze
95 111 Kč 85 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
07. 08. - 11. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Vídeň plná penze
98 444 Kč 88 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
07. 08. - 14. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
155 444 Kč 139 900 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
07. 08. - 14. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Vídeň plná penze
155 777 Kč 140 200 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 11. 08. 2020 Last minute 4 dny letecky Praha plná penze
74 000 Kč 66 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 12. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Praha plná penze
95 111 Kč 85 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 12. 08. 2020 Last minute 5 dní letecky Vídeň plná penze
98 444 Kč 88 600 Kč -10% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 13. 08. 2020 Last minute 6 dní letecky Praha plná penze
114 222 Kč 102 800 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 15. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Praha plná penze
155 111 Kč 139 600 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 15. 08. 2020 Last minute 8 dní letecky Vídeň plná penze
158 777 Kč 142 900 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 16. 08. 2020 Last minute 9 dní letecky Praha plná penze
174 444 Kč 157 000 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
08. 08. - 18. 08. 2020 Last minute 11 dní letecky Praha plná penze
214 666 Kč 193 200 Kč -10% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji Po.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letenku na pravidelných letech s letec.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba ve standardním pokoji
Pokoj: Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Program:
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.
Cena zahrnuje:
Letenku na pravidelných letech s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické, nejnižší knihovací třídě
Transfer z letiště v Dubaji nebo Sharjah do hotelu
Ubytování ve vybraném hotelu v Ajman na vybraný počet nocí s vybranou stravou
Transfer z hotelu na letiště v Dubaji nebo Sharjah
Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
Pojistění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
fakultativní výlety
Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)

Další používané názvy

 • Al Maha, A Luxury Collection Desert Resort & Spa
 • AL MAHA, A LUXURY COLLECTION DESERT RESORT SPA
 • Al Maha Desert Resort
 • Sharjah a ostatní emiráty-Al Maha Desert Resort Spa, Hatta

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: Superzajezdy.cz Kamelya World Turecko