Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Svatý Vincent a Grenadiny - informace

Hledáte zájezd na nádherné souostroví Svatý Vincent a Grenadiny? Zájezdy na Svatý Vincent a Grenadiny vás zavedou do karibského ráje, který nabízí nádherné pláže, malebné ostrůvky a přírodní krásy. Svatý Vincent a Grenadiny jsou souostrovím složené z několika ostrovů, z nichž Svatý Vincent je největší. Pláže na těchto ostrovech patří k...

Informace o zemi Svatý Vincent a Grenadiny

Hledáte zájezd na nádherné souostroví Svatý Vincent a Grenadiny? Zájezdy na Svatý Vincent a Grenadiny vás zavedou do karibského ráje, který nabízí nádherné pláže, malebné ostrůvky a přírodní krásy. Svatý Vincent a Grenadiny jsou souostrovím složené z několika ostrovů, z nichž Svatý Vincent je největší. Pláže na těchto ostrovech patří k nejkrásnějším na Karibiku a nabízejí ideální podmínky pro slunění, plavání a vodní sporty. Každý ostrov má svou jedinečnou atmosféru a nabízí odlišné zážitky.

Svatý Vincent a Grenadiny, plným názvem Svatý Vincent a Grenadiny, je ostrovní stát nacházející se v Karibiku na východ od Portorika. Tato země je známá svými nádhernými plážemi, tropickými ostrovy a pestrou flórou a faunou.

Svatý Vincent, hlavní ostrov, je domovem hlavního města, Kingstown, které leží na pobřeží. Město nabízí historické památky, trhy a přístav pro lodě, který je důležitým bodem pro turisty.

Svatý Vincent a Grenadiny sestávají z několika desítek ostrovů a ostrůvků, z nichž některé jsou známé pro své nádherné pláže. Mezi nejznámější ostrovy patří Bequia, Mustique, a Canouan, které jsou oblíbenými destinacemi pro dovolenou.

Kulturní scéna Svatého Vincenta a Grenadin je ovlivněna africkými, karibskými a britskými tradicemi. Tradiční hudba, jako je soca a calypso, je důležitou součástí kulturního dědictví. Země má také různé festivaly a oslavy, včetně karnevalu a Festivalu vinařství a piva.

Historie Svatého Vincenta a Grenadin zahrnuje období kolonizace Brity a boje místního obyvatelstva proti kolonialismu. Svatý Vincent byl dějištěm mnoha historických událostí, včetně konfliktů s Karibskými Indiány.

Kuchyně Svatého Vincenta a Grenadin je bohatá na rybu, mořské plody, tropické plody a koření. Tradiční pokrmy zahrnují callaloo (kari z listů plazivky), ackee a saltfish (ovoce ackee s uzenou rybou) a pelau (jednohubka s rýží a masem). Ochutnat můžete také různé druhy rumu a místního ovoce.

Svatý Vincent a Grenadiny jsou ideálním místem pro turisty, kteří hledají krásné pláže, potápění, vodní aktivity a přírodní krásy. Tato destinace nabízí nespočet možností pro dovolenou na ostrovech, od relaxace na plážích po dobrodružství v tropických lesích a poznávání místní kultury. Svatý Vincent a Grenadiny jsou místem, kde se setkávají krásné přírodní scenérie, kulturní bohatství a karibský způsob života, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Svatý Vincent a Grenadiny - informace o destinacích

Mapa Svatý Vincent a Grenadiny - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám